auto z A, přihlášení na CoC list

Povinná ručení, havarijní pojištění, přihlášení a odhlášení auta, depozit, pokuty, úřady, leasingy, řešení právních, administrativních a finančních otázek.

Moderátor: Odborní poradci

Odpovědět
olin2011
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 01.02.2010 14:56

auto z A, přihlášení na CoC list

Příspěvek od olin2011 »

mám vozidlo VW Caddy 2.0cng, *2008, zakoupené z Rakouska, vozidlo bylo provozováno na letišti a k vozidlu nemám TP, vozidlo nebylo registrováno a mám k vozu pouze doklad o nabytí a COC list. Lze toto vozidlo legálně přihlásit do registru silničních vozidel, zda-li je nějaká novela, která toto zakazuje, nebo která to povoluje a co všechno k jeho dohlášení v ČR registru potřebuji, děkuji. Předpokládám, že vozidlo by mohlo splňovat EU normu 4. Již v minulosti (před 6-ti lety) jsem přihlašoval Š Octavia tdi z roku 1997, také z letiště, Belgie a zažádal jsem Škoda Auto o zaslání CoC listu a na ouřadě přihlásil. Vozidlo mělo psaný rok první registrace *2010 a dostalo novou STK na 4 roky. Nyní mi bylo řečeno, že již takovéto auto přihlásit nelze....ale já ho přihlásit CHCI!!!! poraďte

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9064
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: auto z A, přihlášení na CoC list

Příspěvek od 11mAjA11 »

A co takhle zavolat nebo napsat na VW Import Praha????
V sekci Kontaktní informace a dotaz je možno vyplnit jednoduchý formulář, případně přímo volat na linku k tomu určenou..
Jako zjišťovat coby, kdyby je celkem k hounu, když jistota je jednoduše dostupná..

EDiT:

Apropo kdyz to auto kuprikladu vubec nebylo vyrobeno v "klasicke prodejni produkci" muze se jednat o vozidlo "vyrobene" z neschvalenych dilu pro vezny provoz.
Takovych aut sme jako fabrika rozdali nekolik kusu prave pro ucely jezdeni na letisti, na uciliste, do pristavu, proste tam kde se nedostanou do bezneho provozu..
Opravdu je mozne ze to auto nepujde zlegalizovat cistou cestou..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Odpovědět

Zpět na „Povinné ručení & pojištění & úřady & Policie“