Nehoda: stred vozidla s chodcem

Řešení otázek týkajících se policie, pokut, havárek a trestního práva.

Moderátor: Odborní poradci

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: Nehoda: stred vozidla s chodcem

Příspěvek od swenak »

K tomu bych se vyjádřil asi tak, že "nasrat". Jednat se zákonným zástupcem, což on není. Způsob "úhrady" je až donebevolající kravina.
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

jokes
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 288
Registrován: 08.01.2014 08:39
Bydliště: Vysoké Mýto

Re: Nehoda: stred vozidla s chodcem

Příspěvek od jokes »

Někoho porazit není sranda , to chápu sebral jsem. 6letou slečnu 3metry vzduchem ,boty zuty . Rodiče a prarodiče stáli vedle ní a stejně :( . Ale doplácet na nějakou smažku taky bych neřval blahem . Než se pustis do opravy porad se nějakým soudním znalcem v oboru automobilů . Jakmile se pustis do opravy nemáš dukazy nebo nechat udělat odhad škody a dokumentaci.
Pašík Kombik AVF chip 110kW 2003
Sportsvan 1,4/92kw ME 2016
Toyota Yaris 1,33/74kw 2009
Autosklo Jokeš
prodej a montáž autoskel
Vysoké Mýto
tel. 604310143

ČIŠTĚNÍ KLIMATIZACÍ OZÓNEM

Uživatelský avatar
strejdaRS
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 25.08.2010 22:12
Bydliště: Bruntál
Kontaktovat uživatele:

Re: Nehoda: stred vozidla s chodcem

Příspěvek od strejdaRS »

Takze vse vyreseno!!!

- sel jsem se poradit s pravnikem jak postupovat dale (cena 1000kc/hod)... rikal ze pokud je dame k soudu tak mame 50%tni sanci ze vyhrajeme ,protoze srazeny chodec ma 16 let a tim padem obcansky prukaz tim padem uz zodpovida sam za sebe ,musel bych dokazat u soudu ze za jeho chovani zodpovidaji jeho rodice!!!

- pri stretu se poskodilo na vozidle dle dopravni policie kapota,maska,predni naraznik nic vic ....ale ve skutecnosti je navic poskozeno celni sklo (vyhrivani k.o. + 15cm skrabanec u spolujezdce) ,praskle plexi a drzaky bi-xenonu,promackly vodni chladic a popraskane nejake dalsi plasty uvnitr motoroveho prostoru. Kdyz jsem si vyzadal fotky od dopravni policie bylo na nich krasne videt praskle svetlo i skrabanec na skle (mel jsem spinavou kapotu a jak kluk preletel pres kapotu tak sly videt ciste mista na kapote az ke sklu kde je skrabanec) upozornil jsem na to inspektora ktery nehodu sepisoval jeho odpoved byla at si to dam k soudu a ti rozhodnou zda to bylo ci ne!

Takze i kdyz jsem nic neudelal a byl mi ponicen majetek na ktery jsem si videlal tak jsem na tom jako bych nehodu zpusobil ja a nikde se neodvolate utratite spoustu penez za nejasny vysledek!!!
Ale rodice kluka mi nabidly max 15 000kc samy od sebe tak aspon neco i kdyz si musim opravit dalsi veci na vlastni naklady.

Odpovědět

Zpět na „Policie (pokuty/havárky) - trestní právo“