Pokuta na d1 opravovany usek

Řešení otázek týkajících se policie, pokut, havárek a trestního práva.

Moderátor: Odborní poradci

Odpovědět
Honza Janek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 25.06.2017 09:00

Pokuta na d1 opravovany usek

Příspěvek od Honza Janek »

Ahojka jela jsem vcera rano 140 na D1 v useku oprav posledni pred Prahou smerem na Pha. Jak je tam ta tabuke s ukazatelem vasi rychkosti a ukaze to i znacku hned jsem zpomalila ale.. Znate to den blbec spechate nemyslite myslenky mimo a lup je to.jak to vidite prijdu o ridicak? Kdy muzu cekat pokutu?

Uživatelský avatar
Ipanema
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1727
Registrován: 22.05.2008 17:50
Bydliště: Brno

Re: Pokuta na d1 opravovany usek

Příspěvek od Ipanema »

Je to nad 30 km/h. Takže je možné, že příjde pouze peněžní pokuta nebo to bude dané rovnou ke správnímu řízení. To podle rychlosti. První případ bude pouze číslo účtu, částka a var. symbol. To druhé budeš vysvětlovat proč a jak. Určitě je dobré (a vlastně i nutné) vidět fotku! A jakýkoliv jiný důkaz o přestupku. Záleží jak a co bude stát v obvinění a dopise co ti příjde od 3 týdnů až klidně v zimě 2017. To je různý. Spíše bych to tipnul na období 2-5 měsíců. Podle obvinění z dopisu, pokud to nebude varianta s bankovním číslem účtu, uvažuj o právníkovi, aby jsi nepřišla Honzo, o papíry třeba na rok. Oni jsou schopní všeho. Pak tě právník výjde levněji. Ten to požene přes nejasného řidiče, atesty měřícího zařízení, jiná měřená auta v tu stejnou dobu, a podobně.

Každopádně nechci být za blba, ale jet 140km/h. na zúžení dělá jen dámská pi*a, Honzo. Promiň. Zvlášť, když to měření je pouze někde a je buď na bráně nebo je měření trychlosti označené u svodidel!!! Jinak i na zúžení "můžeš" jet klidně 250km/h.
Minulý týden mě někdo na zúžení problikával v bílé Audi a to já jsem tam jel 110km/h. Nebylas to ty, Honzo? Ono to 50x výjde a 1x ne.

Motto dne: Dítě běželo přes silnici mimo přechod. Znáš to - myšlenky jinde, spěcháš, den blbec, lup křup a je to.
Golf VI 1.4 TSI 90 kW, pseudo-GTI kompletně uvnitř i vně, úprava na 236 Nm/155 HP, léto 18" Serron, zima 18" Monza

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Pokuta na d1 opravovany usek

Příspěvek od motorpower »

https://jihlava.idnes.cz/prestupek-rych ... -zpravy_mv" onclick="window.open(this.href);return false;

Celá D1 je na hov.... , ale hlavně , že na radary peníze jsou a ještě se dementi pochlubí, že mají nová pracovní místa na úřadě. Hlavně vydělat prachy a neproduktivně je zneužít.
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Odpovědět

Zpět na „Policie (pokuty/havárky) - trestní právo“