půjde karbec na 1,8 JH

benzin i diesel

Moderátor: lister

Odpovědět
zdenci
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 20.01.2008 19:11
Bydliště: praha

půjde karbec na 1,8 JH

Příspěvek od zdenci »

půjde mi dát karbec z 1,5 g1 na motor 1,8 JH 70kw?a co budu muset všechno předělat :?: a jak to pojede :!:

Uživatelský avatar
Martin S.
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 07.04.2008 21:53
Bydliště: Frýdlant

Re: půjde karbec na 1,8 JH

Příspěvek od Martin S. »

Měl jsem na JH karbec z favorita se zvětšenými difuzory a tryskama z 1,6 a jelo to slušně..A hlavně bez problémů.. Jinak to předělat není až takový problém,někdo tam nechává vstřiky,ale to mi přijde jako blbost. Já sundal hlavu,vyndal vstřiky a jejich uložení a nechal jsem si udělat z hliníku zátky které jsem tam zašrouboval a zalepil. Ještě jsem provrtal díru do toho kanálu,kterým jde u JH podtlak ze sání ke vstřikům,protože u karburátorového sání tudy jde voda z hlavy do sání. Bylo by jednodušší dát celou hlavu z 1,6 nebo 1,8 ale ta z JH má větší sací ventily,nepamatuju se o kolik ale bylo to dost. Potom benzínovou pumpu,jde tam nechat i elektrickou,ale tu já vyndal s celou el. Trošku jsem pokrátil vedení okolo nádrže,bylo tam moc hadiček :roll: .Možná ještě nějaký kraviny,ale už je to dlouho a všechno si nepamatuju.

Uživatelský avatar
DJ_Streamer
Řidič
Řidič
Příspěvky: 125
Registrován: 07.03.2009 18:57
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: půjde karbec na 1,8 JH

Příspěvek od DJ_Streamer »

Přesně tak. Myslím že tam pujde saní z obyč 1.8 karbec. Zaslep střiky pak vem karbec z fačka. udělej to co ti poradil Martin.S a pošlape ti to. Až ho budeš montovat tak se nelekej že tam normálně nebude sedět, stačí když ho o 180 stupnů obratíš. :wink:
VW GOLF I 1.8 20V TURBO
Koupím budíky s palubákem z G1 GTI nebo cabria. Když tak SZ :)

Odpovědět

Zpět na „Motor“