1,6 EW (karburátor) nejede

benzin i diesel

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jajin17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

1,6 EW (karburátor) nejede

Příspěvek od Jajin17 »

Zdravim lidi, na forum http://www.sciricco.cz" onclick="window.open(this.href);return false; mi nekdo neporadil, vy jkste jeste jediny kdo mají stejnej motor jak já 1,6 55kW EW mam scirocco.
Problém: tlaky na valcich ma 13,5 , 12,5 , 12,4 a 13,5 stejne jede drobet cukave, ale otacky si drzi presne jak ma, po studenem nebo teplem startu se chytnou pekne vsechny valce, drzi si okamzite otacky a opravdu si vrni, hlavne problem je ten ze kdyz jedu do kopce tak mi motor zdechne, filtry uz jsem vymenil, mam zatim prdlou prirubu na karbec, ale obcas to udela obcas ne, prostze jedu, muzu na to slapat ject rychle nebo pomalu zniceho nic uplne chcipne a nechce chytnout, kdyz ho po chcipnuti necham 10sek tak zase chytne na vsechny a kousek jede a pak zase dokud se nedostane na rovinu, hladina v karbeci je dobra, svicky kabely, palec viko rozdelovace civka nova/y takova ta kulata vec ktera vraci benzin do nadrze, hned pred karbecem pridelana na viku ventilu vycistena, ten filtr co je pred tim nemuzu sehnat(mohl byt to byt kamen urazu? ), karbec vycistenej specialnim sprejem, auto jede fakt krasne, jde krasne za plynem je fakt cilouckej, mam teda jeste original tesneni pod hlavou a malinky tuseni ze bude potrebovat vymenit,
zatim jsem zkousel ject bez vicka nadrze(jestli se mi neucpe odvetravani z nadrze) porad to same.
Lidi prosím radte :-( jsem bez mocnej :-(

caddy I
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 234
Registrován: 01.01.2009 06:30

Re: Prosim pomoc nejede

Příspěvek od caddy I »

Asi bys měl začít tou přírubou pod karburátorem. Jestli je prasklá jak píšeš, mohl by v tom být kámen úrazu.Je to součástka do cca 1000,- Kč.Přeci jen karburátor s filtrem atd. něco váží, celé se to různě naklání, prasklina se mění... Mně to fungovalo tak že když byl motor neustále pod plynem,bylo vše O.K. (síla podtlaku to přidrží přisáté). Po výměně bych ještě pro jistotu přeladil karburátor.

Uživatelský avatar
Jajin17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosim pomoc nejede

Příspěvek od Jajin17 »

caddy I píše:Asi bys měl začít tou přírubou pod karburátorem. Jestli je prasklá jak píšeš, mohl by v tom být kámen úrazu.Je to součástka do cca 1000,- Kč.Přeci jen karburátor s filtrem atd. něco váží, celé se to různě naklání, prasklina se mění... Mně to fungovalo tak že když byl motor neustále pod plynem,bylo vše O.K. (síla podtlaku to přidrží přisáté). Po výměně bych ještě pro jistotu přeladil karburátor.

Přírubu už mám, elit jí ma za 650kč, zkusim to a uvidi se, bojim se jestli treba neni v loji pumpicka na enzin a tak :-(

Uživatelský avatar
Jajin17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosim pomoc nejede

Příspěvek od Jajin17 »

Jajin17 píše:
caddy I píše:Asi bys měl začít tou přírubou pod karburátorem. Jestli je prasklá jak píšeš, mohl by v tom být kámen úrazu.Je to součástka do cca 1000,- Kč.Přeci jen karburátor s filtrem atd. něco váží, celé se to různě naklání, prasklina se mění... Mně to fungovalo tak že když byl motor neustále pod plynem,bylo vše O.K. (síla podtlaku to přidrží přisáté). Po výměně bych ještě pro jistotu přeladil karburátor.

Přírubu už mám, elit jí ma za 650kč, zkusim to a uvidi se, bojim se jestli treba neni v loji pumpicka na enzin a tak :-(

tak příruba vyměněná a změna, tedka kdyz na to slapnu tak to ve vysokych otackach 5500ot\min zdechne a trva mu nez nastartuje :-( pumpicku jsem mel venku a pumpuje, cistil jsem ji. nevim jestli treba ne malo, zacinam mit pocit ze hladina benzinu v karbeci bude prece jen spatna :-( jak ji zjistim? diky.

Uživatelský avatar
Jajin17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: 1,6 EW (karburátor) nejede

Příspěvek od Jajin17 »

tak mi chcipne i kdyz je to v nizkych otackach, kdyz ho drzim pod plynem tak jede a zacali mi haprovat otacky :-( motor bezi nepravodelne, 30x po vyrazeni si krasne zastavi na 900ot\s a po 31 vyradim a chcipne :-( jinak po dnesni projizdce do kopecka uz jede, priruba vymenena, pumpicka zkontrolovana a pumpuje, nevim jestli malo nebo jak ma, sla drobet z tuha ale pupovala

Uživatelský avatar
Jajin17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: 1,6 EW (karburátor) nejede

Příspěvek od Jajin17 »

To mi tady nikdo neporadí? :-(

Uživatelský avatar
čerf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 647
Registrován: 22.09.2008 19:18
Bydliště: Děčín

Re: 1,6 EW (karburátor) nejede

Příspěvek od čerf »

čoveče něco podobnýho mi dělala moje první benzínovaá jedniška, což je skoro identický auto a ve finále jsem něl v nádrži upadlou tu hadičku s tím sejtkem co ti saje benzin. dal jsem jiný a jel jak fík

Uživatelský avatar
Jajin17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: 1,6 EW (karburátor) nejede

Příspěvek od Jajin17 »

čerf píše:čoveče něco podobnýho mi dělala moje první benzínovaá jedniška, což je skoro identický auto a ve finále jsem něl v nádrži upadlou tu hadičku s tím sejtkem co ti saje benzin. dal jsem jiný a jel jak fík

díky moc ;-)

už to jezdí :-) bylo to zasranej saci kos v nadrzi :-( jak mile se udelal podtlak aby to jelo kos se ucpal a dosel jen benzin v karbeci :-( nikdo na tohle nemohl prijit :-(

Uživatelský avatar
čerf
Závodník
Závodník
Příspěvky: 647
Registrován: 22.09.2008 19:18
Bydliště: Děčín

Re: 1,6 EW (karburátor) nejede

Příspěvek od čerf »

ale byljsem nejblíže, tak ať to maká

Uživatelský avatar
Jajin17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: 1,6 EW (karburátor) nejede

Příspěvek od Jajin17 »

čerf píše:ale byljsem nejblíže, tak ať to maká

no hlavne jsi byl jedinej kdo se snazil poradit :-D jinak tady nikdo ani muk :-D

Odpovědět

Zpět na „Motor“