co s nádrží na g1 cabrio

benzin i diesel

Moderátor: lister

Balu
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 13.10.2009 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: co s nádrží na g1 cabrio

Příspěvek od Balu »

:lol: ,jj v pohodě

zdenci
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 20.01.2008 19:11
Bydliště: praha

Re: co s nádrží na g1 cabrio

Příspěvek od zdenci »

já tam mám jen jedno vedle nádrže :wink:

robil1.6gti
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 409
Registrován: 11.10.2008 19:23
Bydliště: ROSICE u brna

Re: co s nádrží na g1 cabrio

Příspěvek od robil1.6gti »

Moje gti má taky 1 čerpadlo. Ten spodní vývod má prúměr asi 10 mm a na zásobování čerpadla stačí.
-----

Uživatelský avatar
maro
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1604
Registrován: 10.10.2007 18:13
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: co s nádrží na g1 cabrio

Příspěvek od maro »

Balu píše:a ted jsem trochu projel starý fota atd, je možný,že máš ve svém Golfu 1 dvě čerpadla,ale jen proto,že tam máš nádrž ze Scira,tam byli dvě verze-jednočerp. jak u G1GTI a dvoučerp.. Nevím odkdy do kdy se to takhle dělalo,ale dělalo,měl jsem to tak na svý první jednici-agregáty a vše pocházelo ze Scira DX
je to tak,u prvnich DX bylo jen jedno čerpadlo pod autem a teklo to do něho samospadem a u těch pozdějšich už byla velka nadrž ze dvěma,ja na svem DX mam taky dva

Balu
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 13.10.2009 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: co s nádrží na g1 cabrio

Příspěvek od Balu »

Tím pádem jsme se dostali i k tomu,že na šíru jsou dva typy nádrží,čiliže tam každá nepasuje.Momentálně rozebírám šíro dx 91 na díly,a je tam velká nádrž+ dvě čerpadla 8)

Uživatelský avatar
VWendys
Závodník
Závodník
Příspěvky: 546
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: South Bohemia ale srdcem stále Pražák
Kontaktovat uživatele:

Re: co s nádrží na g1 cabrio

Příspěvek od VWendys »

Balu píše:Tím pádem jsme se dostali i k tomu,že na šíru jsou dva typy nádrží,čiliže tam každá nepasuje.Momentálně rozebírám šíro dx 91 na díly,a je tam velká nádrž+ dvě čerpadla 8)
no a ta velká se dvěma čerpadlama tam pasuje.Nevidím ani důvod proč by nepasovala,základ karoserie G1 a šíro2 je stejnej.Myslímtím podvozek+podlaha.Samozřejmě že šíro je o kousek delší,ale je to v podstatě "nastavený" podvozek G1 Pokud mi paměť slouží...

Balu
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 13.10.2009 21:12
Kontaktovat uživatele:

Re: co s nádrží na g1 cabrio

Příspěvek od Balu »

ok,máš to vyzkoušený,že tam ta větší pasuje????Já jsem to rozhodně nezkoušel,ale budu stavět G1 td a tak mě napadá dát tam tuhle mrchu,tak by byl větší dojezd,což by se hodilo :idea: ani nevím o kolik je ta nádrž větší??Budu se muset v práci mrknout do Etky-jestli to má vůbec cenu

Uživatelský avatar
maro
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1604
Registrován: 10.10.2007 18:13
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: co s nádrží na g1 cabrio

Příspěvek od maro »

Balu píše:ok,máš to vyzkoušený,že tam ta větší pasuje????Já jsem to rozhodně nezkoušel,ale budu stavět G1 td a tak mě napadá dát tam tuhle mrchu,tak by byl větší dojezd,což by se hodilo :idea: ani nevím o kolik je ta nádrž větší??Budu se muset v práci mrknout do Etky-jestli to má vůbec cenu
ta velka nadrž je na 55 litru včetně rezervy.Podle mě to bude pasovat,akorat ta mala je chycena přes ty dva popruhy a tu velkou drži asi pět držaku přišroubovano do kastle,takže k nadrži mit i ty držačky nebo si je vyrobit a ještě zjistit zda tam jsou ty diry ze zavitem pro ten šroub.

Odpovědět

Zpět na „Motor“