Golf 1 cabrio 16v problém s dodávkou paliva

benzin i diesel

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
luxor23
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Golf 1 cabrio 16v problém s dodávkou paliva

Příspěvek od luxor23 »

Mám takovej problém dál jsem do cabria (motor jh) 16v z passata (9a) připojil jsem eletriku s řídící jednotkou a čerpadlo jsem nechal z cabria podle autodat má tlačit kolem 5 a u passat je uvedeno že tlačí kolem 6 tak nevim jestli je problém v tom, ale když startuji tak vstřiky jsou suché. Ale čerpadlo se natlakuje po otočení klíčkama a ze zpětné hadice teče benzín ale tu já nemám připojenou zpět do systému ale do flašky vedle auto. Musím jí mít připojenou zpět do systému? Protože já mám ted připojené jen čerpadlo pod autem ale to v nádrži ne, protože mi tlačilo benzín ven z nádrže. Tak mě napadá že tím že to mám rozpojený ztrácím tlak. Prostě už nevím proč mi nejde benzín z mech. stříkačky do vstřiku. Děkuji za rady

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Re: Golf 1 cabrio 16v problém s dodávkou paliva

Příspěvek od lister »

čerpadlo z JH, pokud je v dobrým stavu nebude mít problém ani s tím 9A.

nevím co je za problém s čerpadlem v nádrži ,ale není normální aby jedno běželo a druhý ne, něco s tím udělej..

přepad může týct třeba na zem, ničemu to nevadí, akorát to leze do peněz a není to moc ekonomický, ale na funkci vstřikování to nemá vliv.¨

když startuješ a vstřiky jsou suchý, nemůže to být tím , že motor saje vzduch někde mimo váhu vzduchu ? například nepřipojenou hadicí , chybějícím těsněním, dírou po vstřiku vytaženým za sání atd. ?
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

zdenci
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 314
Registrován: 20.01.2008 19:11
Bydliště: praha

Re: Golf 1 cabrio 16v problém s dodávkou paliva

Příspěvek od zdenci »

mám funkční čerpadlo s novým filtrem z motoru 1,8 16v KR cena 1000kč
Přílohy
IMG_0415.JPG

Uživatelský avatar
luxor23
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Golf 1 cabrio 16v problém s dodávkou paliva

Příspěvek od luxor23 »

Připojil jsem všechny podtlaky až na ten co jde z regulátoru tlaku, protože tam mám g1airbox a ten na to namá vstup. dneska jsem to startoval a mám problém že mi startér hrozně málo roztočí motor, myslel jsem že je to baterkou ale dal jsem tam pak novou vartu 70 a točilo to pořád hrozně pomalu, tak vubec nevim kde je problém ale do 2 válce to asi 2krát pustilo benzín ale ostatní sucho.

Odpovědět

Zpět na „Motor“