Velikost Torxu

benzin i diesel

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
Leon
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 308
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeňsko

Velikost Torxu

Příspěvek od Leon »

Zdary potřeboval bych vědět velikost torxu na šroubech co drží hlavu, je to 1.6GTI, jo a ještě kolik tak přibližně stojí vořech týhle velikosti, díky moc :wink:

pov
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hulín

Příspěvek od pov »

Je to hvezdicka, ale torx to neni. velikost je 12

Uživatelský avatar
Leon
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 308
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeňsko

Příspěvek od Leon »

pov píše:Je to hvezdicka, ale torx to neni. velikost je 12
Dík moc :wink: , jen mě štve, že pro to budu muset až do Plzně, u nás na mě čuměli jak japonec na knedlíky, když sem chtěl jen blbej torx, to nevim co mi řeknou na hvězdičku :roll:

pov
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hulín

Příspěvek od pov »

Leon píše:
pov píše:Je to hvezdicka, ale torx to neni. velikost je 12
Dík moc :wink: , jen mě štve, že pro to budu muset až do Plzně, u nás na mě čuměli jak japonec na knedlíky, když sem chtěl jen blbej torx, to nevim co mi řeknou na hvězdičku :roll:
No ja prisel do prodejny a borec mi ukazal sadu od 4ky do 12ky, tak jsem ji vzal, je to ta sama hvezdicka jako na poloosach. Torx ma vic zoubku myslim. :roll:

Uživatelský avatar
Softy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 487
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava, SLOVAKIA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Softy »

pov píše:
Leon píše: Dík moc :wink: , jen mě štve, že pro to budu muset až do Plzně, u nás na mě čuměli jak japonec na knedlíky, když sem chtěl jen blbej torx, to nevim co mi řeknou na hvězdičku :roll:
No ja prisel do prodejny a borec mi ukazal sadu od 4ky do 12ky, tak jsem ji vzal, je to ta sama hvezdicka jako na poloosach. Torx ma vic zoubku myslim. :roll:
Torx ma "zubkov - hran" 6 a hviezdicka tusim raz tolko cize 12.
VW Passat variant 3BG 1,9Tdi PD 130PS Tiptronic, Bejvávalo než mi ho UKRADLI :( :( :(
AUDI A6 avant 2,5 TDi 180PS Tiptronic
http://s11.bitefight.cz/c.php?uid=70420

Uživatelský avatar
Wari
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 380
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pragl

Příspěvek od Wari »

kdyz sem ted sundaval poloosy tak sem mel torx a ten mel o pulku min hran jak hvezdicka ;)

Odpovědět

Zpět na „Motor“