Spotreba G1

benzin i diesel

Moderátor: lister

frenky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Sušice

Příspěvek od frenky »

GI 1.6D - 4L/100km
GI 1.6TD prý kolem 5, při slušné jízdě

Moje GII 1.6 TD okolo 4,5 litrů oleje/100km (někdy i 4,2), ale dá se jezdit i o hodně víc :D Mám tam ale moc krátkou převodovku, tak až tam bude ta správná, tak to snad bude lepší :roll:
A než jsem tam hodil TD, byl tam jen D a spotřeba třeba taky kolem 3,8 :wink:

Uživatelský avatar
brny
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha,Pribram,Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od brny »

mam 1,6 karbec a jezdim ted v zime couracky cca 9, dalka i neco malo pod sedm...... jedu podle predpisu.... vyradim se na motorce.....

chtel bych se zeptat ma servisni manual jen k 1.3 a ta ma nakresleny vyhrivani karbece elektricky primo na tele karbece.... ja mam zas jen vodou saci potrubi (vede z nej dole i drat, ale nemel jsem jeste cas se v tom vrtat - tipuju nakej termostat?) a obcas mi zamrza.... ma byt na te 1,6 i nejake vyhrivani primo tela karburatoru? mam 2 a zadnej nic takoveho nema.... kde muze byt chyba???

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Willdaa »

ten drat co ti vede ze spoda sacich parohu je prave vyhrejvani sani a je to primo pod karbecem.
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
Jose_M
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Jose_M »

frenky píše:GI 1.6D - 4L/100km
GI 1.6TD prý kolem 5, při slušné jízdě

Moje GII 1.6 TD okolo 4,5 litrů oleje/100km (někdy i 4,2), ale dá se jezdit i o hodně víc :D Mám tam ale moc krátkou převodovku, tak až tam bude ta správná, tak to snad bude lepší :roll:
A než jsem tam hodil TD, byl tam jen D a spotřeba třeba taky kolem 3,8 :wink:
Můžu potvrdit, 1,6 GTD bere kolem 5,2, vždycky ale do 6,0 l/100 km (a to i se zahrádkou s kolama na střeše), na dlouhé cesty to klesá na 4,8. A to ten můj má najeto už 350 000 kilasů :P

Odpovědět

Zpět na „Motor“