golf 1 cabrio 1.8 72 kw - problem s motorem- netáhne,zdechá

benzin i diesel

Moderátor: lister

Odpovědět
kocaG1cabrio
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 07.06.2011 18:08

golf 1 cabrio 1.8 72 kw - problem s motorem- netáhne,zdechá

Příspěvek od kocaG1cabrio »

zdravím, mám problém s golf 1 cabrio 1.8 72kw typ motoru 2H rok vyroby 1990. Po nastartování jde v pohodě drží volnoběh, ale při rozjezdu začne chrchlat a skoro zdechne. Neudělá to pokaždy, většinou při rozjezdu do mírnyho kopce, ale i na rovině. Při couvání je to v pohodě. Po rozjezdu, když se nerozkašle tak má motor divnej tah na všechny r. stupně, ale taky jen někdy, při podřazování a brždění motorem střílí do výfuku, i na neutál na místě, když ho párkrát prošlápnu tak do 3000 ot. tak se asi zachlastá a pak to jde do výfuku, někdy i zdechne. Svíčky jsem měl venku jsou jak nový, kabely asi taky v pohodě, skoušel jsem vyměnit vzduchovej filtr i palivovej, dal sem tak novej benzín a dělá to pořát. Už nevim v čem by mohl být problém, ale beztak to bude nějáká blbost.... díky za rady.
golf 1 cabrio 1.8 72 Kw , golf 4 1.9 TDI 66 Kw , polo 1.0 i 37 Kw , brouk 1.2

Krkavec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 05.08.2008 20:40

Re: golf 1 cabrio 1.8 72 kw - problem s motorem- netáhne,zde

Příspěvek od Krkavec »

Ahoj.
Pokud tam máš vstřikování, tak si nech změřit tlak podávacího čerpadla. Může se ti přidírat a pak nedává tlak - stará bolest.

Uživatelský avatar
Hitman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BA

Re: golf 1 cabrio 1.8 72 kw - problem s motorem- netáhne,zde

Příspěvek od Hitman »

No mam rovnaký problém akurat mne sa to zacne dusit na 2ke a 4ke,tiez cierny dym a zere to ako tank,sviecky,kable,rozdelovac,palec aj podavacie cerpadlo v nadrzi nove a ani za boha dojst na to cim to je.nikto nema ani sajn?

SALLY89
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 10.12.2010 19:56

Re: golf 1 cabrio 1.8 72 kw - problem s motorem- netáhne,zde

Příspěvek od SALLY89 »

Nebo se Ti mohl rozsypat katalyzátor měl jsem taky podobný problém.

Odpovědět

Zpět na „Motor“