golf 1 gti motor prekopad na seriovy 1,6 karbec ano ne/jde

benzin i diesel

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
MaR5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02

golf 1 gti motor prekopad na seriovy 1,6 karbec ano ne/jde

Příspěvek od MaR5 »

jde mi o to jestli jsou rozdilne jen hlavy na motorech 1,6 Gti i karbec jestli staci vymeni t hlavu a vse bude ok pasovat
jde mi o to usadit karbec

Uživatelský avatar
GTI1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: monkey island
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GTI1 »

Karbec můžeš dát i na GTi hlavu,jen v ní necháš vstřiky, nebo si necháš vyrobit ucpávky.

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thomas »

GTI1 píše:Karbec můžeš dát i na GTi hlavu,jen v ní necháš vstřiky, nebo si necháš vyrobit ucpávky.
Presne tak, rozdil je akorat v hlave. Ja to delam tak, ze tam necham vstriky, akorat je zavarim :wink:
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Uživatelský avatar
GTI1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: monkey island
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GTI1 »

Thomas píše:
GTI1 píše:Karbec můžeš dát i na GTi hlavu,jen v ní necháš vstřiky, nebo si necháš vyrobit ucpávky.
Presne tak, rozdil je akorat v hlave. Ja to delam tak, ze tam necham vstriky, akorat je zavarim :wink:
Já sem si nechal vyrobit silonový ucpávky místo původní redukce pro vstřiky a odpadl problém s těsnícíma O kroužkama.

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thomas »

GTI1 píše:
Thomas píše: Presne tak, rozdil je akorat v hlave. Ja to delam tak, ze tam necham vstriky, akorat je zavarim :wink:
Já sem si nechal vyrobit silonový ucpávky místo původní redukce pro vstřiky a odpadl problém s těsnícíma O kroužkama.
Jo, to je lepsi reseni :) Ja sem se s tim nechtel sr*t tak sem vzal CO a bylo :lol:
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Uživatelský avatar
MaR5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od MaR5 »

diky za rady moc mi pomohli a myslim ze je to urcite nejjednodusi reseni, bohuzel momentalne nemohu rozhybat strikacku--kvuli cerpadlu paliva:(

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Příspěvek od lister »

to chceš kvuli nefunkčnímu čerpadliu překopávat na karbec ? snad ne...
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Uživatelský avatar
MaR5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od MaR5 »

koupil jsem golfika na volny cas, je to prekovavka z origo 1,6 na GTI a cerpadlo je pofiderni,jelikoz potrebuji udelat STK tak mi nic jineho nezbyva naz tam dat karbec a bojim se spotreby GTI:)casem bych to vrati zpet

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Willdaa »

MaR5 píše:koupil jsem golfika na volny cas, je to prekovavka z origo 1,6 na GTI a cerpadlo je pofiderni,jelikoz potrebuji udelat STK tak mi nic jineho nezbyva naz tam dat karbec a bojim se spotreby GTI:)casem bych to vrati zpet
a myslis ze ti to projde STK kdyz mas misto mech. strikacky karbec? jinak cerpadlo se to uz myslim resilo a je 100x jednodussi ho nahradit nez to prekopavat na karbec nehlede na to ze novy cerpadlo te vyjde levnejc nez cela predelavka na karbec. :?
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
Thomas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1257
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Thomas »

Hlavne co se spotreby tyce na tom nebudes o moc lip, mozna prave naopak... ja mam teda taky predelano na karburatory, ale kvuli vykonu, ne kvuli spotrebe ;)
Cerpadlo se necha sehnat, nemusi bejt ani original. Proste vyzkousej treba ze S 1203, to sme myslim pouzivali taky :D
"If in doubt, flat out!!" - Colin McRae

Kustom Works - CNC výroba, stavby a úpravy motocyklů, úpravy závodních automobilů, výroba zakázkových dílů ocel, nerez, titan,...

Kraken
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 206
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Kraken »

Thomas píše:Hlavne co se spotreby tyce na tom nebudes o moc lip, mozna prave naopak... ja mam teda taky predelano na karburatory, ale kvuli vykonu, ne kvuli spotrebe ;)
Cerpadlo se necha sehnat, nemusi bejt ani original. Proste vyzkousej treba ze S 1203, to sme myslim pouzivali taky :D
Jo jo,přesně tak z Š1203 tam jde taky,měl jsem ho taktéž na G1 GTI

Uživatelský avatar
MaR5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od MaR5 »

ale jo, auto je bylo puvodem 1,6 karbec a celej puvodni motor k tomu mam jenomze nevim v jaky stavu,tak mi zajimalo jestli jde klonovet s GTI motorem:) prave ze na STK se nebude libit ta strikacka. jinak s cerpadlem z š1203 to me zajima a laka?kolik stoji tak

Kraken
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 206
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Kraken »

MaR5 píše:ale jo, auto je bylo puvodem 1,6 karbec a celej puvodni motor k tomu mam jenomze nevim v jaky stavu,tak mi zajimalo jestli jde klonovet s GTI motorem:) prave ze na STK se nebude libit ta strikacka. jinak s cerpadlem z š1203 to me zajima a laka?kolik stoji tak
Já jsem ho koupil přes inzerát v annonci za 250kč

Uživatelský avatar
GTI1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: monkey island
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GTI1 »

Kraken píše:
MaR5 píše:ale jo, auto je bylo puvodem 1,6 karbec a celej puvodni motor k tomu mam jenomze nevim v jaky stavu,tak mi zajimalo jestli jde klonovet s GTI motorem:) prave ze na STK se nebude libit ta strikacka. jinak s cerpadlem z š1203 to me zajima a laka?kolik stoji tak
Já jsem ho koupil přes inzerát v annonci za 250kč
Určitě ho seženeš někde,kde opravujou sanitky Po přechodu od dvácettrosek na normální vozidla jich zaručeně pár budou mít volnejch :lol:

Uživatelský avatar
MaR5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02

cerpadlo GTI 1,6ccm

Příspěvek od MaR5 »

mam jeste dotaz,potrebuji radu ohkledne koupe cerpadla z š1203 ,od jedcnoho zdroje co mi rikal pry uplne nestaci dodavat plnny tlak?

Odpovědět

Zpět na „Motor“