karburátor motor 1,6 55kw

benzin i diesel

Moderátor: lister

Odpovědět
Vocko8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 164
Registrován: 31.05.2011 10:54

karburátor motor 1,6 55kw

Příspěvek od Vocko8 »

Zdravím, mám problém u svého g1 cabrio rv 85. Mám tam motor 1,6 55kw a auto mi na volnoběh běží normálně, akorát jakmile vjedu do kopce a nebo z kopce začne auto kašlat a střílet z vejfuku, spadnou otáčky a auto chcípne :? . Vypadá to na karburátor, že je buďto auto hodně krmený benzínem, nebo naopak nemá benzín.. nevíte někdo co s tím, nebo kdo by mi poradil jak na to?Díky

Uživatelský avatar
Someline
Člen klubu
Příspěvky: 80
Registrován: 17.05.2013 18:17
Bydliště: Ted už Chomutov

Re: karburátor motor 1,6 55kw

Příspěvek od Someline »

Rozebrat a zkontrolovat membránu. O kvalitním benzínu asi v tomhle případě nemá smysl vůbec diskutovat, je to tak?
Pak bych se podíval na benzínový filtr - kdy byl měněný? investice do 200 kč, kterou se nic nezkazí
Mé příspěvky vyjadřují mé osobní názory a nikoho nenutím, aby s nimi souhlasil. Může se vám to nelíbit, můžete s tím i nesouhlasit, ale to je asi tak jediné, co můžete :drinks:

Vocko8
Řidič
Řidič
Příspěvky: 164
Registrován: 31.05.2011 10:54

Re: karburátor motor 1,6 55kw

Příspěvek od Vocko8 »

Trošku se bojim se v tom karbecu šťourat, ale asi mi nic jinýho nezbyde.. Poradil bys jak na to prosím? Ptám se proto že bych to nerad uplně rozšteloval.. Možná by mohlo bejt za zmíňku i to že jsem to koupil z německa a chyběla tam příruba pod karburátorem, kterou jsem tam dával..(byla uplně spuchřelá). Benzín je tam novej, hlavně na volnoběh jde auto dobře a když stojim(a ne v kopci) tak poslochá i plyn.. Prostě problémy mam v kopcích.. :-/

Odpovědět

Zpět na „Motor“