cukani motoru

benzin i diesel

Moderátor: lister

Odpovědět
johny 5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 02.07.2013 18:13

cukani motoru

Příspěvek od johny 5 »

Muzete mi nekdo poradit,cuka mi totor,at je tam trojka nebo dvojka pri prudkem seslapnuti plynu mi cuka motor,pak to prestane ale docela mi to vadi.muzete nekdo poradit kde hledat?jeden tip mam ze vymenit svicky ale nevim.mozna nekomu to delalo to same.diky za kazdou radu.jo a je to motor 1.8 benzin.70kw.

Uživatelský avatar
JOSEFFEFE
Člen klubu
Příspěvky: 46
Registrován: 03.05.2013 12:26

Re: cukani motoru

Příspěvek od JOSEFFEFE »

ZDAREC,měl jsem ten sám problém1.8 2H,vyčistil jsem škr.klapu,vyměnil Okroužky na vstřikovačích,nové svíčky filtry olej, na rozdělovači kontakty opucoval.A JEDE JOK NOVÝ :wink: :smoke:
VW golf1 kabrio KARMAN,VW golf4tdi,Š.YETI tdi,Š.favorit silver line,Š 130GL,Š.octavia1958,Š.fel.pick-up,VWgolf2naND.

johny 5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 02.07.2013 18:13

Re: cukani motoru

Příspěvek od johny 5 »

Vymenim,vyčistim.dík dám vědět jak to dopadlo.

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2867
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: cukani motoru

Příspěvek od Peťas »

Motor 2H používá naprosto odlišný systém vstřikování - digifant, elektronické čtyřbodové vstřikování.

U těch mechanických vstřikování hodně často zlobí rozdělovač paliva, váha vzduchu, nebo oboje zároveň. :negative: Kdysi jsem se s tím trápil u GII, ale nenašel jsem nikoho, kdo by se v tom vyznal a dokázal to zkontrolovat, nebo dokonce seřídit. :roll:
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

Minuteman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 25.12.2011 19:40
Kontaktovat uživatele:

Re: cukani motoru

Příspěvek od Minuteman »

Peťas: souhlas. Pokud se nepletu, tak tohle je K-jet, skoro uplne stejnej jako u Porsche 924. Proste vstrikovani na pikacu. ... btw pokud to nemas daleko do Zlína, muzu dat kontakt na typka, ktery mi serizuje moje 2H a vsechny porsaky, ktere mame doma, a opravdu to umi! tento typek zkontroluje, spravi (ne vymeni) a seridi... pokud chces kontakt, neni problem...
MK1 cabrio 1991 90kw, Corrado G60 cca 160kw, Vento 1.9td 65kw, Polo 6N2 1.9 SDi 58kw , Golf mk3 1.8 66kw, ex Golf mk2 1.6gtd

Uživatelský avatar
Martin S.
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 07.04.2008 21:53
Bydliště: Frýdlant

Re: cukani motoru

Příspěvek od Martin S. »

A nebo se v tom celkem hodně moc vyzná zdejší člen Lister
Já osobní mit problém s mechanickým vstřikem, otravuju jeho :blush:

Uživatelský avatar
JOSEFFEFE
Člen klubu
Příspěvky: 46
Registrován: 03.05.2013 12:26

Re: cukani motoru

Příspěvek od JOSEFFEFE »

zdarec,můj motor 2H si opravím a seřídím sám!řeší se cukání motoru?RÁD PORADÍM I OPRAVÍM a nepodojím jsem klubák,zdravi HUKVALDY :good:
VW golf1 kabrio KARMAN,VW golf4tdi,Š.YETI tdi,Š.favorit silver line,Š 130GL,Š.octavia1958,Š.fel.pick-up,VWgolf2naND.

johny 5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 02.07.2013 18:13

Re: cukani motoru

Příspěvek od johny 5 »

mam ty rozdelovace dva,mel jsem ho rozdelany a nic zvlastniho na serizovani tam neni.akorat u toho druheho co nemam v aute byla zasekla ta tycinka co v tom jezdi.doufam ze spis to bude v tech svickach.objednal jsem je.

johny 5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 62
Registrován: 02.07.2013 18:13

Re: cukani motoru

Příspěvek od johny 5 »

jeste mam problem stim ze kdyz je auto studene atk chytne asi na 5 vterin,kdyz startuji znova chce jako by chytnout ale nechytne a kdyz to necham tak 5 min.odpocinout tak mi zase nastartuje,pak uz to nechcipne ale mam porad velke otacky kolem 1300,ty proste dolu nejdou.za tepla to startuje uplne v poho.tak jsem z toho nestastny,kdyby mi ten lister poradil byl bych rad.nebo mi tu klidne napiste nejaky kontakt kdo by mi to dal dohromady.diky.

Odpovědět

Zpět na „Motor“