Zkušenosti - spolehlivost a potencionální problémy motor 1,8 70kW JH

benzin i diesel

Moderátor: lister

Odpovědět
Johnny_z_Montany
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 22.06.2015 14:35

Zkušenosti - spolehlivost a potencionální problémy motor 1,8 70kW JH

Příspěvek od Johnny_z_Montany »

Zdravím,

mám nabídku na koupi G1 Cabrio z Německa s motorem JH - vstřikování Bosch Jetronic. Původně jsem chtěl co nejjednodušší karbecový motor, ale tohle auto vypadá opravdu dobře, tak o tom uvažuji. Chci se zeptat na vaše zkušenosti s tímto motorem a hlavně vstřikováním. Bývají tam nějaké problémy, máte nějaké zkušenosti se spolehlivostí, jakou péči vstřikování vyžaduje, atd.?
A netušíte do jaké normy spadá - je to Euro1, nebo něco jiného?

Díky

Uživatelský avatar
Martin S.
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 07.04.2008 21:53
Bydliště: Frýdlant

Re: Zkušenosti - spolehlivost a potencionální problémy motor 1,8 70kW JH

Příspěvek od Martin S. »

Tak nějak všeobecně je JH nejhorší motor v cabriu, co se spolehlivosti týče. mechanicky je to držák, když dostává co má, jde jen o to mechanické vstřikování
Tím tě nechci strašit, spousta mechanik jezdí a ještě jezdit bude, jde spíš o to, že systém je složitý a v čr je už velmi málo lidí, co se v tom trochu vyznají a mají potřebné vybavení pro diagnostiku a seřízení
Když to půjdeš kupovat, tak hlavně ať motor běží od studenýho čistě a táhne plynule

Uživatelský avatar
zdenda.88
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1665
Registrován: 25.12.2007 21:09
Bydliště: Rumburk

Re: Zkušenosti - spolehlivost a potencionální problémy motor 1,8 70kW JH

Příspěvek od zdenda.88 »

1.8 70kw JH mam uz 6 let, za tu dobu jsem resil pouze otacky na volnobeh, jinak bez problemu. Nikdy se mi nestalo, ze by po zime motor nenastartoval na prvni otoceni, nebo ze by ztracel vykon, nikdy nechcipnul za jizdy, spotreba oleje minimalni.

Odpovědět

Zpět na „Motor“