Tlumič výfuku

benzin i diesel

Moderátor: lister

Odpovědět
MDK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolínsko
Kontaktovat uživatele:

Tlumič výfuku

Příspěvek od MDK »

Zdravim.Umřel mi poslední díl výfuku.A těd řešim jakej pořídit.Máte někdo zkušenost s nějakým univerzálem.Ale je to v naftě takže nevim.

frenky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Sušice

Re: Tlumič výfuku

Příspěvek od frenky »

MDK píše:Zdravim.Umřel mi poslední díl výfuku.A těd řešim jakej pořídit.Máte někdo zkušenost s nějakým univerzálem.Ale je to v naftě takže nevim.

Ahoj,
zkušenost mám takovou, že jsem koupil 2m nerez trubky a kolena k tomu a výfuk si udělal sám.

Dělal jsem to na GII 1.6 TD, ale to je jedno, princip je stejný.
Tu přírubu, jak je taková ta polokulatá, jak drží těmi pružnými céčky jsem uřízl z původního výfuku a ještě jsem použil dva středové tlumiče.
Jeden jsem dal tam co má být normálně a druhý jsem dal místo zadního a auto je hlasitý stejně jako s normálním výfukem, auto s tím bylo i na technické a v pohodě, nic na to neříkali :wink:

pokud máš někoho, kdo Ti to svaří, tak do toho jdi, trubky s kolenama mě stály 600 - 700 Kč :wink:

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2873
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Příspěvek od Peťas »

Mě stál nový zadní díl i s poštovným cca 1300,-. Než tam něco kutit, tak to bylo bez problémů....
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

frenky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Sušice

Příspěvek od frenky »

Peťas píše:Mě stál nový zadní díl i s poštovným cca 1300,-. Než tam něco kutit, tak to bylo bez problémů....
Ale časem to zase shnije :wink:

Ne cena to není špatná, ale pokud má člověk možnost si to nechat někde pěkně svařit, tak myslím, že není co řešit :wink:

Když si to doma člověk nařeže, případně něco naohýbá, naboduje a pak nechá svařit, tak to nemá chybu :wink:

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2873
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Příspěvek od Peťas »

frenky píše:
Peťas píše:Mě stál nový zadní díl i s poštovným cca 1300,-. Než tam něco kutit, tak to bylo bez problémů....
Ale časem to zase shnije :wink:
Časem shnije všechno..... Pokud chceš aby to opravdu dlouho vydrželo, stačí ho stříknout hliníkovým spejem a je klid....
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

MDK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MDK »

No chci tam dát nějakej univerzální sportovní tlumič ponejlépe kdyby to mělo 2 oválný DTM koncovky.potřebuju nějakou značku aby to něco vydrželo.

frenky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Sušice

Příspěvek od frenky »

Peťas píše:
frenky píše: Ale časem to zase shnije :wink:
Časem shnije všechno..... Pokud chceš aby to opravdu dlouho vydrželo, stačí ho stříknout hliníkovým spejem a je klid....
já nepoužíval všelijaké ty pohliníkované trubky, mám to opravdu z nerezi, to by snad jen tak shnít nemělo :wink:

Uživatelský avatar
miras
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 310
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolínsko-Dobřichov

Příspěvek od miras »

MDK píše:No chci tam dát nějakej univerzální sportovní tlumič ponejlépe kdyby to mělo 2 oválný DTM koncovky.potřebuju nějakou značku aby to něco vydrželo.
No jestli můžu radit,tak já si koupil výfuk od Soiety,ceny nejsou špatný na to,že je to nerezovej výfuk a jsem s ním maximálně spokojenej...Dělaj jak univerzální tak přímo na konkrétní auto :wink:
Nikdo nic neví o dnech příštích......

MDK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MDK »

Tak jsem koupil nakonec sportovní tlumič od firmy KM.Už to mám na autě a zvuk to má super.Nemohl jsem si vybrat ale nakonec vyhráli 2 oválný koncovky DTM.Doufám že to něco vydrží

Odpovědět

Zpět na „Motor“