vstřiky GTI 1,6

benzin i diesel

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
MaR5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02

vstřiky GTI 1,6

Příspěvek od MaR5 »

dival jsem se na ne a pokud se nepletu tak ty pouzdra jsou zalisovany.Nestačilo by podle stavu vyměnit jen ty gumovy kroužky?pouzdra musi neco vydrzet:) Jak ty vstriky dostanu ven-jaky setrny postum mam zvolit.dekuji

Uživatelský avatar
GTI1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: monkey island
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GTI1 »

Jestli myslíš ty silonový pouzdra,tak jsou do hlavy našroubovaný.Vstřik vem do kleští,který opřeš o víko ventylů a snaž se,aby si ho tahal co nejrovněji,protože ten silon docela lehce praská.

Uživatelský avatar
MaR5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od MaR5 »

ja myslel ze jsou bronzovy.nekde se to tu resilo-mozna nahradit,jestli jsou sroubovany to mi sice napadlo-to jsem zvedavej az to vyndam,zajimavy ze to utesni

pov
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hulín

Příspěvek od pov »

je to plast, jestli je vyšroubuješ tak počítej s tím že se ti to rozpadne v rukách. já si ty vložky nechával vyrobit z bronzu...

Uživatelský avatar
MaR5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od MaR5 »

tak jse mi povedl vyndat v poradku,ale uvidi se jak to bude s ostatnima-udelal jsem si takovej opernej stahovacek,ted muzu popremejslet jak to dal udelam(utesnim:)

Uživatelský avatar
MaR5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od MaR5 »

tak jse mi povedl vyndat v poradku,ale uvidi se jak to bude s ostatnima-udelal jsem si takovej opernej stahovacek,ted muzu popremejslet jak to dal udelam(utesnim:)

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Příspěvek od lister »

o čem chceš přemejšlet ? jestli ty pouzda nejsou popraskaný, tak je nech bejt, závit je natřenej nějakou těsnící sra***u, takže jediný co potřebuješ utěsnit je ventil v pouzdře, to zařídí nový O-kroužky.
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Uživatelský avatar
MaR5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od MaR5 »

to jo ale ja je jeste vsechny vyndany nemam takze jeste nevim v jakym jsou stavu, na ty krouzky jsem se dival- at ty jdou nahradit jinyma ó krouzkama nebo se daj sehnat primo vhodne?

Uživatelský avatar
GTI1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: monkey island
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GTI1 »

MaR5 píše:to jo ale ja je jeste vsechny vyndany nemam takze jeste nevim v jakym jsou stavu, na ty krouzky jsem se dival- at ty jdou nahradit jinyma ó krouzkama nebo se daj sehnat primo vhodne?
Kup originály a stojej kolem dvou kil

Odpovědět

Zpět na „Motor“