Vstřikovací čerpadlo mk1 1,5D 37kw

benzin i diesel

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
kubig79
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 13.01.2014 18:17

Vstřikovací čerpadlo mk1 1,5D 37kw

Příspěvek od kubig79 »

Dobrý večer. Za dva dny už druhý dotaz. začínám se cítit dost špatně :rofl: pořídil sem golfa mk1 a je tam čerpadlo z nějakýho peugota jede to ale je to špatný .Já mám vw golf mk1 1,5D 37kw mam možnost sehnat čerpadlo č. c068130107F
na bazarech tyto čerpadla nabízejí, ale poslední písmeno je T,D nebo bez konečného písmena nevíte jaké čerpadlo do vozu mohu dát. pokud by tam šlo čerpadlo z 1,6D nebo kdyby ste mi poradily jaké čerpadlo použít. moc děkuji za odpověd
VW GOLF 3 1.9 TDI
AKTUÁLNĚ VW GOLF 4 1.9 SDI

Uživatelský avatar
kubig79
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 13.01.2014 18:17

Re: Vstřikovací čerpadlo mk1 1,5D 37kw

Příspěvek od kubig79 »

Tak seznam cerpadel co jdou na tento vuz a i na 1.6 je ohromny. Podelim se o zkusenost z opravy cerpadla a vstriku. Cerpadlo jsem zvolil 068130107J cerpadlo jsem otestoval na voze samozrejme neuspesne, nasledovne po koupi dalsich4 cerpadel s konecnym pismenem N,F,AX a bez cislal jsem to vzdal a nechal cerpadlo repasovat cena repase byla 8700. Tak ze pouziti cerpadel je opravdu velike od golfu mk1,2,trantporter3.Hlavni problem vyvstaval z prvniho vstriku byl porad otevreny proto se cely system zavzdusnoval proto jsem nechal delat i repas vstriku vsechny 4 vysli na 3800 i se stitama. Vstriky kompletne cisteny,vymenevy posleze bylo telo vstriku zalepeno nejalou utesnovaci hmotou a prezkouseny ted oteviraji 130-133 bar predtim tekly uz pri 100bar a nerozstrikovaly. Vstriky byly pouzity z 1.6D stare vstriky co jsem mel v aute jsou v katastrofalnim stavu a oprava by vysla na daleko vic.Telo vstriku utazeno servisnim technikem. A utazeni vstriku do hlavy mi bylo receno ze tam zadny utahovaci moment neni prej co to pujde. Repas delaly v plzni.
VW GOLF 3 1.9 TDI
AKTUÁLNĚ VW GOLF 4 1.9 SDI

Odpovědět

Zpět na „Motor“