Tlak oleje

benzin i diesel

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mav
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nymburk

Tlak oleje

Příspěvek od Mav »

Tak sem zapojil ukazatel tlaku oleje a při zvýšení otáček mi skočí až na konec - je do 7 bar a zůstane tam, no a po vypnutí motorupomalu klesne zas na nulu, nevíte někdo kde by mohl být problém?

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaCzaba »

vyskoci ti tam hned po nastartovani motoru?ja to mam taky tak.protoze na to mam blby cidlo.slouzi mi jen ted jako kontrolka.bud je dole,nebo na max.aspon mam tak hlidanou kliku a na hlave mi blika zas ta kontrolka v budikach...takze to neukazuje okamzitou hodnotu tlaku ale jen jestli to tlaci a nebo ne.
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Uživatelský avatar
Mav
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nymburk

Příspěvek od Mav »

no vyskočí vopdstatě hned po nastartování až na doraz,tak nevím.čidlo je normální ze servisu a budík je equus a jak jsem teď koukal, tak ten má dva vývody, jeden na budík a druhej jako náhrada normálního čidla.
To čidlo mám, ale na hlavě, ne u filtru, tak nevím, jestli to bude budíkem, nebo něčím jiným. koupím klasický tlakoměr a dám ho tam a uvidím.

Uživatelský avatar
manota
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 246
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: galicia

Příspěvek od manota »

ten tlak oleje muze hned za cerpadlem mit hodnotu klidne kolem 12 baru!!!
hombrefeo, mujeres guapas...

Uživatelský avatar
KaCzaba
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2254
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Scania 620psů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaCzaba »

aha, ty mas takovy to velky cidlo...ja to mam zapojeny jen na to klasicky co je na kontrolku a mam to u filtru...nebo sehnat klasicky tlakomer co mas v servisu a nasroubovat misto cidla....a uvidis hned kolik tlaci...
motor?to je ta vec co ma vic jak 4 valce?

Odpovědět

Zpět na „Motor“