G60 do G1

benzin i diesel

Moderátor: lister

Uživatelský avatar
zvooky
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: G60 do G1

Příspěvek od zvooky »

Myslim ze to neni kolik koní ma to auto ale o tom ridiči!!

Zatim si G60 nechavam...ted stavim GII VR6 tak třeba pak prijde řada na G1....
BBS Motorsport

pov
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hulín

Re: G60 do G1

Příspěvek od pov »

tak to ja uz jsem i zapomel proc jsem to vlastne zacal stavet :ven:

Uživatelský avatar
hacur
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: G60 do G1

Příspěvek od hacur »

a co tak VR6 do cabra :P

Uživatelský avatar
SYNCHRON
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousek od Plzně

Re: G60 do G1

Příspěvek od SYNCHRON »

Mě by se to líbilo mít v G1 cabriu G60. To zrychlení by muselo být úžasný. Jako držim palce...
AŤ SE PRÁŠÍ ZA KOČÁREM!!!

Uživatelský avatar
Fanfantulipan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 05.10.2007 19:26
Kontaktovat uživatele:

Re: G60 do G1

Příspěvek od Fanfantulipan »

ja nevím ja furt nemužu přijít na chut těm WR6kam mně se zda že ten motor na to jakej je to obsah vubec nejede a ještě ktomu je ten motor hodně těžkej.

jasně že se v tom nechci zabít hodlam stím přijet občas na nějakej srazek otevřít kapotu a chci vydět hlouček lidí co se přijde podívat na takovoudle raritku....samozřejmně že na to občas šlapnu ale ne někde při normalním provozu vždyt s tou 16ventilovou hlavou to bude mít snad něco okolo 200 koní....teda myslím....


víte co mně napadlo----- takova debata--- ja sice mam golf 1 cabrio,ale je to r.v. 1992,11mněsíc a tenhle typ už ma ve předu napravnici stejně jako g2,takže by tam snad ani nemusel byt problem s tou zastavbou tý 16ventilovky........co vy nato??? ma někdo nějaky zkušenosti

Uživatelský avatar
hacur
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: G60 do G1

Příspěvek od hacur »

Fanfantulipan píše:..
víte co mně napadlo----- takova debata--- ja sice mam golf 1 cabrio,ale je to r.v. 1992,11mněsíc a tenhle typ už ma ve předu napravnici stejně jako g2,takže by tam snad ani nemusel byt problem s tou zastavbou tý 16ventilovky........co vy nato??? ma někdo nějaky zkušenosti
no to by zaujimalo aj mna :) i ked som sa ti to votrel do prispevku :( ale nebudem zakladat novy.ja mam tiez cabro 92 rocnik a spekulujem nad nejakym tym "novym"motorom takze najlepsia varianta??

Uživatelský avatar
Fanfantulipan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 05.10.2007 19:26
Kontaktovat uživatele:

Re: G60 do G1

Příspěvek od Fanfantulipan »

hacur píše:
Fanfantulipan píše:..
víte co mně napadlo----- takova debata--- ja sice mam golf 1 cabrio,ale je to r.v. 1992,11mněsíc a tenhle typ už ma ve předu napravnici stejně jako g2,takže by tam snad ani nemusel byt problem s tou zastavbou tý 16ventilovky........co vy nato??? ma někdo nějaky zkušenosti
no to by zaujimalo aj mna :) i ked som sa ti to votrel do prispevku :( ale nebudem zakladat novy.ja mam tiez cabro 92 rocnik a spekulujem nad nejakym tym "novym"motorom takze najlepsia varianta??
no zaleží na tom jak moc chceš investovat a taky kolik koníku by ti stačilo....1,8 16v jede hezky ale ten 2,0 16v z g3 by jel určitě lépe :mrgreen: a podlemně je to v podstatě nenaročna přestavba,teda když budeš mít komplet el. a komponenty..jedinej problem je kde ty motory sehnat

Uživatelský avatar
zvooky
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: G60 do G1

Příspěvek od zvooky »

no ja mel tu možnost se svezt v G1 G60 protoze ten muj motor v jednom už byl....a peknej zažitek :twisted:
BBS Motorsport

Uživatelský avatar
Fanfantulipan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 05.10.2007 19:26
Kontaktovat uživatele:

Re: G60 do G1

Příspěvek od Fanfantulipan »

nevíte a jakej jinej kompresor kromně z eatona tam jde napasovat.....protože g-60 je prej naročna na udržbu a hlavně se blbě schaní ....

a ještě něco neznate nějaky odkazy kde by bylo aspon trošku něco o tom jak dat dohromady 1.8 16v g-60,nebo aspon nějakej soupis věcí co budu všecko potřebovat,od jakych firem atd.

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: G60 do G1

Příspěvek od Willdaa »

Fanfantulipan píše:nevíte a jakej jinej kompresor kromně z eatona tam jde napasovat.....protože g-60 je prej naročna na udržbu a hlavně se blbě schaní ....

a ještě něco neznate nějaky odkazy kde by bylo aspon trošku něco o tom jak dat dohromady 1.8 16v g-60,nebo aspon nějakej soupis věcí co budu všecko potřebovat,od jakych firem atd.
pouzij nejmocnejsi nastroj internetu :arrow: google.com pokud umis anglicky a nemecky mas brany na stavbu 16V G60 otevrene ale jenom teoreticky, prakticky budes muset sehnat nesehnatelne abys mohl zacit stavet ale pokud vydrzis a budes patrat tak se ti to mozna podari postavit.
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Motor“