schanka po motoru 1,8 g 60 v jakem koli stavu,i jen díly

benzin i diesel

Moderátor: lister

tak co líbí ??

líbí
8
89%
nelíbí
1
11%
 
Celkem hlasů: 9

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: schanka po motoru 1,8 g 60 v jakem koli stavu,i jen díly

Příspěvek od Willdaa »

Fanfantulipan píše:
lister píše:nebylo by lepší si o tom nejdřív něco přečíst ? ono totiž o 16v g60 bylo napsáno tolik kilometrů textu, že máte oba co číst do konce života, přitom už po pár minutách čtení vám musí být jasný ,že vstřikování se nepoužívá ani KR ani PL, ale g60 digifant ovšem s jiným čipem, origo software by s tím nevungoval.

závidím vám váš optimizmus, kterj je bohužel způsobenej nedosatatkem informací, takže vlastně není o co stát :wink:
ja tě obdivuju,fakticky smekam pokaždy když čtu nějake tema a něco mně při čtení zarazí a řeknu si ten chlapek tomu rozumí víc než dost,tak jsi to ty....už jsem mněl golfíku dost(asi 8nebo 9) ale vjetšinou v naftě,karbec a nebo jednobodovej střik,gti jsem mněl pouze 2 a dokud jezdily tak jezdily když začaly zlobyt tak šly do světa ale 16v mam ted v g2 a jeden na zemi v garaži,jinak zkušenosti žadny..všecko co o nich vím je z internetu a čosopisu.... a o g60 toho taky zas tak moc nevím,,když jsem v ní jel" takže sorry budu ještě určitě parkrat otravovat s přihlouplejma otazkama jak dat dohromady 16v s g60 :D :D :D :D
No nerekl bych ze tady najdes mnoho odpovedi na tuhle prestavbu...jedinej kdo to tady postavil je LeeBa ale moc casto ho tu nevidam. :?
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
OndrIs
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1875
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Morava,
Kontaktovat uživatele:

Re: schanka po motoru 1,8 g 60 v jakem koli stavu,i jen díly

Příspěvek od OndrIs »

A nebolo by lepši tam dopasovat turbo ,třeba z octy RS ,nebo něco podobného!Podle mě by tě to vyšlo levnějic než s géčkem ! A sehnat slušnou G-60tku je celkem problém :wink:
:roll: a jak pišou výše kluci, bez potřebných znalosti bych se dotoho nevrtal! :web:

Uživatelský avatar
Fanfantulipan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 05.10.2007 19:26
Kontaktovat uživatele:

Re: schanka po motoru 1,8 g 60 v jakem koli stavu,i jen díly

Příspěvek od Fanfantulipan »

jestli jste si nevšimly tak ja se snažím získat nějake znalosti,dokonce poslední dobou nic jineho nedělam,než že se pídím jak na to :mrgreen:

Uživatelský avatar
Fanfantulipan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 05.10.2007 19:26
Kontaktovat uživatele:

Re: schanka po motoru 1,8 g 60 v jakem koli stavu,i jen díly

Příspěvek od Fanfantulipan »

nejvíc mně štve že každej kdo tu g 60 ma tat jí nechce zaboha prodat.......a přitom ja na ní peníze mam 8)

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: schanka po motoru 1,8 g 60 v jakem koli stavu,i jen díly

Příspěvek od Willdaa »

Tady na clubu moc G60tek neni :wink: zkus kontaktovat uzivatele MvK nebo Karelvr6 ty by neco mohli mit.Ale nejdriv se rozmysli jestli do toho chces jit protoze je to beh na delsi trat a bude te to stat hromadu penez.vim o cem mluvim :arrow: stavim 1.8 20V G60
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
zvooky
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: schanka po motoru 1,8 g 60 v jakem koli stavu,i jen díly

Příspěvek od zvooky »

tohle cabrio znaam :) jinak obdivuju tvuj optimizmus a chut do nečeho takovyho kdyz o tom moc nevíš, mě moje pokusy stačili...ted budu rad az dodelam Verunu a pak možna bude G1 cabrio G60
BBS Motorsport

Uživatelský avatar
Fanfantulipan
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 05.10.2007 19:26
Kontaktovat uživatele:

Re: schanka po motoru 1,8 g 60 v jakem koli stavu,i jen díly

Příspěvek od Fanfantulipan »

moc toho nevím ale nestydím se zeptat,krom toho motory jsou moje slast takže po malych poradach s vama tady a kolegu se uspěch po dlouhych večerech v garaži určitě dostaví :mrgreen:

Odpovědět

Zpět na „Motor“