"Chcípání" motoru

benzin i diesel

Moderátor: lister

Odpovědět
Newman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 02.02.2008 13:18
Bydliště: Kroměříž, ČR, Evropa

"Chcípání" motoru

Příspěvek od Newman »

Kdo mi prozradí, proč motor 1,1 při vyřazeném kvaltu a intenzivním brzdění chcípne. Není to pravidlem, ale stává se mi to v těch nejméně vhodných chvílích u křižovatek a podobných chuťovek. A teplota motoru na to nemá žádný vliv. Díky za radu!! :lol:
VW GOLF Mk I, 1,1, baujahr 1978 , farbe mexico beige

pov
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hulín

Re: "Chcípání" motoru

Příspěvek od pov »

dira bud v hadici k posilovaci, nebo v membrane posilovace

Uživatelský avatar
GTI1
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: monkey island
Kontaktovat uživatele:

Re: "Chcípání" motoru

Příspěvek od GTI1 »

...nebo guma pod karbecem.
Kvalitu poznáš až po 20ti letech provozu

Uživatelský avatar
Over
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 14.12.2007 20:33
Bydliště: Prague

Re: "Chcípání" motoru

Příspěvek od Over »

zdravim...mam stejny problem.sice mam polo 86C 1.1 ale motor to bude asi stejnej.stojim na miste na volnobeh a zacnu slapat na brzdu a zacnou kolisat otacky smerem dolu a po vetsim seslapnuti chcipne.no ale hacice se zda ze je ok.aspon se zda.udis rikate vymenit celej posilovac?
My life is VW!....My golfik - http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=142966" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Filda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 15.05.2008 19:52
Bydliště: Ostrava Zábřeh
Kontaktovat uživatele:

Re: "Chcípání" motoru

Příspěvek od Filda »

já mám jettu 1 1.3 a taky mi to dělalo zvýšil sem otáčky a už to nedělá

sedrik23
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 16.05.2008 18:16

Re: "Chcípání" motoru

Příspěvek od sedrik23 »

ha-tak to su koukam dalsi-i me to dela muj golfik-ale nechal sem sestelovat otacky a prestalo to-jen mi to nejak nechce nastartovat od te doby...po 400km jizdy sem zastavil pred branou domu,dal sem neutral a na otackomeru mi zustalo 2500 otacek-od te doby(4 mesice)mi stoji na dvorku a nechce mi nastartovat...

Uživatelský avatar
Over
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 14.12.2007 20:33
Bydliště: Prague

Re: "Chcípání" motoru

Příspěvek od Over »

Hle soudruzi.asi sem prisel na pricinu.podle me to dela RJ volnobehu.kouknete na ni.ta moje byla uplne vyrezla a znicena.a nejen u me...ale jelikoz ji nemuzu nikde sehnat tak je to zatim jenom moje teorie.ale asi to bude ono.tak cca na 85%!...kdyby ste ji nekdo mel na sklade tak mi urcite napiste a 100% se domluvime.
My life is VW!....My golfik - http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=142966" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Motor“