golf fti pomoc

benzin i diesel

Moderátor: lister

Odpovědět
šuki
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 15.05.2008 11:04

golf fti pomoc

Příspěvek od šuki »

ahoj jakej máte názor na golfa 1 gti je tam 1.6 má 110 koní ale nic o něm nevím ,je to stříkačka nebo karbec je spolehlivej jak je na tom po tech stránce ,co kastle nerezne nadměrně . mám strach že motor je zastaralej a nepojede .prosím pomoc mám zajem o nějakého vw ale nemam o ních ani páru předem děkuju za odpovědi

Uživatelský avatar
Krobik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 26.10.2007 12:28
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: golf fti pomoc

Příspěvek od Krobik »

hmm zastaralej motor :roll: ani ne hele zaleží jak se snim jezdilo ale jestli o něj bylo aspoň trošku postaráno tak jsou ty motory pěkně živý a s lehkým autem to hezky upaluje :P (a je to mechanická stříkačka ... 4bodová ne monovstřik) jinak ke kastli ti toho moc neřeknu akorát to že jestli to měl někdo v garáži tak nic moc shnilej nebude :wink: ale třeba co já měl golfa tak byl komplet shnilej a taky už na to měl i svůj věk (přes 30 let :? ) jinak je to pěkný autí a bratr ho má tak si na to nemůžu stěžovat 8)
VW Passat 3BG
VW Golf II 1.6GTD

sedrik23
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 16.05.2008 18:16

Re: golf fti pomoc

Příspěvek od sedrik23 »

na starym kole se naucis nejlip jezdit :wink: ja su taky zacatecnik a proto sem si koupil G1,ktera je stara jako ja a pro to,abych se naucil neco o autech je pro me totalne idealni-je to strasne zivy,coz na svuj vek je pro me ve srovnani s jinejma znackama stejnyho stari fascinujici :158:.

pov
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hulín

Re: golf fti pomoc

Příspěvek od pov »

na nauceni sis mel koupit 1,3ku ... a pak se venovat GTicku, ja kdyz poprve sedl z 1.6D do gti(nikdy predtim jsem nic tak silnyho neridil) tak me to pekne vyskolilo, kua ale uz je to par roku zpatky :lol:

Uživatelský avatar
spejla
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: golf fti pomoc

Příspěvek od spejla »

jj, přesně, na začátek třeba i 1,5 D, pěkně 37kW, a to si člověk sakra rozmyslí předjíždět a naučí se mít odhad a tak.. nejlepší škola, ...

Na tím začínal já :)

Uživatelský avatar
Krobik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 26.10.2007 12:28
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: golf fti pomoc

Příspěvek od Krobik »

pov píše:na nauceni sis mel koupit 1,3ku ... a pak se venovat GTicku, ja kdyz poprve sedl z 1.6D do gti(nikdy predtim jsem nic tak silnyho neridil) tak me to pekne vyskolilo, kua ale uz je to par roku zpatky :lol:
Joo to je pravda to moje první auto je to co mám v podpisu (njn ještě mladej kluk) a je pravda že se na to musí polehoučku :) je to neskrotná bestie a aspoň že nemám těžkou nohu 8)
VW Passat 3BG
VW Golf II 1.6GTD

Uživatelský avatar
luckylola
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 9, 196 00
Kontaktovat uživatele:

Re: golf fti pomoc

Příspěvek od luckylola »

Tenhle motor mohu jedině doporučit. Mám to samé pod kapotou a musím říct, že to fakt jede
a to zejména při rozjezdu. Samozřejmě záleží na tom kolik má najeto a jak se o něj staral
předchozí majitel a jak se budeš starat ty!!!, ale jinak je to držák.
Kastle :lol: to si mě rozesmál, to je jasný, že záleží
na mnoha okolnostech, jestli v tom někdo jezdil v zimě v soli a stál venku nebo v garáži a občas ho umyl.....jestli byl bouranej a jestli dobře opravenej..... to si musíš prohlídnout, zejména se podívej pod blatníky tam to celkem poznáš. Já osobně mám garážovaného kabrioleta rok 1982 a kastle je v super stavu až mi ten rok nechtějí na technický věřit, ale je to jen tím, že měl dobré majitele
a má dále :D .
Slunce nad hlavou

Odpovědět

Zpět na „Motor“