pomoc se zapojením motoru

benzin i diesel

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
airwolf222
Řidič
Řidič
Příspěvky: 106
Registrován: 17.03.2008 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

pomoc se zapojením motoru

Příspěvek od airwolf222 »

Ahoj lidi prosím nepomohl bymi někdo se zapojením karbecu a všech těch pitomejch podtlaků a hadiček? Mám G1 1.1 motor typ CG. kdyby byl někdo tak hodnej a zaslal mi pár fotek motorového prostoru aby jsem to mohl podle toho zprovoznit.. díky moc

Uživatelský avatar
Leon
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 308
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeňsko

Re: pomoc se zapojením motoru

Příspěvek od Leon »

airwolf222 píše:Ahoj lidi prosím nepomohl bymi někdo se zapojením karbecu a všech těch pitomejch podtlaků a hadiček? Mám G1 1.1 motor typ CG. kdyby byl někdo tak hodnej a zaslal mi pár fotek motorového prostoru aby jsem to mohl podle toho zprovoznit.. díky moc
At koukam jak koukam motor CG se do G1 nedával...neni to GG ? možná už je ten kod orezlej a blbě čitelnej, pokud je to on, tak zjisti měsíc výroby, protože na tenhle motor se dávali dva typy karburátorů, tak aby bylo jasný jakej máš, dělilo se to červenec/srpen 1981, do července to byl 31-PICT-6 a od srpna 31-PICT-7, ale schéma sem k nim zatim nenašel, tak zkus prolézt net a tyhle typy karbošu najít, určitě někde schéma zapojení bude.

Uživatelský avatar
airwolf222
Řidič
Řidič
Příspěvky: 106
Registrován: 17.03.2008 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc se zapojením motoru

Příspěvek od airwolf222 »

Jo tak je to GG máš pravdu je to orezlý je to r.v. 1978 ještě to vyblejsknu a dám sem foto. Mám tam pár nezapojenejch hadiček a pár volnejch koncovek na trubičku a nevím co stím a hokus pokus to dělat nechci. Včera jsem to nějak zapojil že to na půl minutky chytlo ale musím sehnat těsnění mezi karbec a sání. tak si radši počkám.

Uživatelský avatar
airwolf222
Řidič
Řidič
Příspěvky: 106
Registrován: 17.03.2008 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc se zapojením motoru

Příspěvek od airwolf222 »

tak se mi něco málo povedlo dokonce to i nastartuje ale připadá mi jako by to byo uchlastaný a hned co pustím plyn tak to chcípne, ale mám tam ještě 2 trubičky co nemají žádné hadice a nevím kam patří. viz fotka s popiskem (č.1) a dále mi teče benzín kolem (č.2) nebo spíš kape.
Jinak mám 2 karbece z toho jeden by měl být z favorita jeden je pict 5 a druhej pict 6. Díky za radu
Přílohy
123.JPG

Uživatelský avatar
airwolf222
Řidič
Řidič
Příspěvky: 106
Registrován: 17.03.2008 12:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc se zapojením motoru

Příspěvek od airwolf222 »

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Odpovědět

Zpět na „Motor“