Špatně točí

benzin i diesel

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
matesxxx
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Borová Lhota - Benešov u Prahy

Špatně točí

Příspěvek od matesxxx »

mám takový problém a to že když startuji, tak mi to někdy jde a někdy špatně. Už jsem měnil i motor ale dělá to stále. Co myslím tím špatně. motor se jen tak pomalu převaluje asi jako když je slabá baterie a pak to většinou chytne. a třeba to hned chcípnu a znovu startuju a už to točí jako blázen. Nemůže být třeba něco v elektrice??? Díky

MDK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatně točí

Příspěvek od MDK »

čus.Zkus vyměnit spínačku.Mě to dělalo to stejný.Vyměnil jsem tu plastovou kostičku ve spínačce pod klíčkem a pohoda.

Uživatelský avatar
Kundoš
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 235
Registrován: 18.01.2008 12:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatně točí

Příspěvek od Kundoš »

S největší pravděpodobností hledej závadu v elektrice. Něco podobnýho mi dělal Megane a byl to kontakt na startéru :wink:

Uživatelský avatar
freez85
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 20.04.2008 20:48

Re: Špatně točí

Příspěvek od freez85 »

me to dela stejne,kdyz startuju hlavne v zime po 15ti hodinach stani tak na prvni pokus to vzdy chcipne az pak uz to jede. ted v lete to chyta po 15hodinach stani na poprve(ale stalo se mi ze to taky nekdy chciplo) a po 8 hodinach vzdy toci tak 3 vteriny nez chytne.

Uživatelský avatar
hushan
Závodník
Závodník
Příspěvky: 555
Registrován: 26.06.2008 14:44
Bydliště: ta pánef pod Ještědem
Kontaktovat uživatele:

Re: Špatně točí

Příspěvek od hushan »

Cus. Já mysim že to je přechodák něgde na cestě ke staréru=vyčistit kontakty a taky hodně pomáhá, vyndat startér a promazat tu hřídelku a pouzdro ve špajsce do kterýho zapadá. :)
???.QUOVADISDOMINE.???
...DUMSPIROSPERO...

http://www.dubgang.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Motor“