typ motoru?

benzin i diesel

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
olin-caddy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovosicko

typ motoru?

Příspěvek od olin-caddy »

Nemáte někdo bližší info o motorech JK a CR?
jsem kutil, mám malou dílnu, víc mne nezajímá

Uživatelský avatar
olin-caddy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovosicko

Re: typ motoru?

Příspěvek od olin-caddy »

Potřebuju vědět aspoň kubaturu a výkon. Pokud by ale byla nějaká tabulka, kde jsou všechny motory rozepsaný dopodrobna, tak by to bylo nejlepší....
jsem kutil, mám malou dílnu, víc mne nezajímá

pov
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hulín

Re: typ motoru?

Příspěvek od pov »

oba motory jsou 1,6D, 40kw, obsah 1588, starej typ, jeden se daval do golfu 1980-1982, druhej 82-84, jeste byl typ JP, kerej mel malinko jinou hlavu i blok(odtokovej kanal z hlavy)

Uživatelský avatar
olin-caddy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovosicko

Re: typ motoru?

Příspěvek od olin-caddy »

Díky moc. Mám totiž možnost koupit za 3000,- jedničku s motorem CR, ale majitel zatim nechtěl hledat techničák. Kastle je netknutá, ale ten motor má podfouklý těsnění pod hlavou. Tvojí odpovědí jsi mi i odpověděl na přibližnej rok výroby.
Myslíte, že za tu cenu se to vyplatí?
jsem kutil, mám malou dílnu, víc mne nezajímá

pov
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hulín

Re: typ motoru?

Příspěvek od pov »

zalezi na stavu kastle, za 3t to muze prodavat nekdo, kdo bud netusi co ma, nebo se chce zbavit naky vrazdy

Uživatelský avatar
olin-caddy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovosicko

Re: typ motoru?

Příspěvek od olin-caddy »

pov píše:zalezi na stavu kastle, za 3t to muze prodavat nekdo, kdo bud netusi co ma, nebo se chce zbavit naky vrazdy
Celkově nic moc, ale kastle je ok, všechno původní (včetně laku), jen na jednom prahu je nakvetlej lak ve velikosti asi tak desetikoruny a jedny přední dveře jsou trochu nabouraný (možná vyvrácený o blatník). Nejsou tam ale vykvetlý ani hrany na dveřích. Jen dost zhuntovanej interier a podvozek. Majitel se k tomu autu nechoval zrovna šetrně, jen do něj lil naftu a jezdil s tím asi 5 let. Podle mě toho golfíka ale předtím měl někdo, kdo se o něj staral a moc s ním nenajel...
Když to shrnu, tak jediný, co na tom má cenu, tak je kastle a ten zbytek je šrot....
jsem kutil, mám malou dílnu, víc mne nezajímá

Odpovědět

Zpět na „Motor“