Digifant v G1

benzin i diesel

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
Martin S.
Pilot
Pilot
Příspěvky: 716
Registrován: 07.04.2008 21:53
Bydliště: Frýdlant

Digifant v G1

Příspěvek od Martin S. »

V zimě jsem dal do cabria motor 2H s čtyřbodovým vstřikováním digifant. S tímhle motorem nemám moc zkušeností a potřeboval bych radu. Když přidávám při rozjezdu hodně málo plyn,tak auto cukne,nemá tendenci chcípnout,ale jen jak kdyby se na vteřinu přidusilo. Takže musím trochu víc přidat a pak to vypadá,jak když se neumím ani rozjet. Ze začátku jsem řešil kolísání otáček,ale to bylo jen teplotním čidlem,to už mám vyřešené. Jinak jede moc dobře,plynule tahá od cca 1500 do omezovače. Jen když je hodně ohřátý a ženu ho tak při řazení střílí do výfuku.. Člověk od kterého jsem koupil to auto s tímhle motorem tvrdil,že jednotka je čipovaná z německa.Docela tomu věřím,je tam i KN vložka filtru a byl tam hodně stočenej setrvák,takže to asi měl nějakej cvok. Ten čip by možná taky mohl mít vliv,co?

Uživatelský avatar
jacoboVW
Závodník
Závodník
Příspěvky: 599
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okolo Mělníka

Re: Digifant v G1

Příspěvek od jacoboVW »

taky jsem tohle resil musi se sestelovat ta klapka,ale neni poradne nikdo kdo to umi :oops: , tak jsem to nakonec vyhodil a koupil WEBERy a stale se mi to vali v garazi nemam na to cas to poskladat :cry:

Odpovědět

Zpět na „Motor“