Sportovní filtr/vložka do 1,5 benzín FH?

benzin i diesel

Moderátor: lister

Odpovědět
Uživatelský avatar
chamelion
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 22.09.2008 15:16
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Sportovní filtr/vložka do 1,5 benzín FH?

Příspěvek od chamelion »

Dělají se vůbec nějaký vložky či sport filtry na toto vozítko? Na jednom shopu jsem našel sice nějakou položku, kde ale bylo vše tak neurčité, takže ani nebylo poznat jestli jde o filtr nebo vložku...případně hoďte link kde pořídit. Díky...

pov
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hulín

Re: Sportovní filtr/vložka do 1,5 benzín FH?

Příspěvek od pov »

k čemu to je dobré? za cenu toho filtu můžeš mít x věcí který ti k něčemu budou... :roll:

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní filtr/vložka do 1,5 benzín FH?

Příspěvek od zviratko »

pov píše:k čemu to je dobré? za cenu toho filtu můžeš mít x věcí který ti k něčemu budou... :roll:

přesně tak.
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

HOIST
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 297
Registrován: 31.03.2009 17:26
Bydliště: Mělník - Praha

Re: Sportovní filtr/vložka do 1,5 benzín FH?

Příspěvek od HOIST »

chamelion píše:Dělají se vůbec nějaký vložky či sport filtry na toto vozítko? Na jednom shopu jsem našel sice nějakou položku, kde ale bylo vše tak neurčité, takže ani nebylo poznat jestli jde o filtr nebo vložku...případně hoďte link kde pořídit. Díky...
Sportovní filtry sání se většinou prodávají s 5-6ti různými redukcemi, takže to dostaneš v podstatě na jakýkoliv auto. Čím více se sání zkrátí, tím má zajímavější zvuk. :wink: Mám takový dojem, že vložky se na G1 nevyrábějí. Možná K&N, ale to je cena srovnatelná jako 5 univerzálních sportovních filtrů. Doporučuju tuningshop.cz německá značka jom.

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní filtr/vložka do 1,5 benzín FH?

Příspěvek od zviratko »

Tak určitě bych nevolil JOM , ale radši K&N , a dělá se přímo od K&N kit na karburátor.
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

HOIST
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 297
Registrován: 31.03.2009 17:26
Bydliště: Mělník - Praha

Re: Sportovní filtr/vložka do 1,5 benzín FH?

Příspěvek od HOIST »

zviratko píše:Tak určitě bych nevolil JOM , ale radši K&N , a dělá se přímo od K&N kit na karburátor.
Ano, K&N se vyrábí na G1. Je pravda, že kvality výše zmíněných značek jsou dost nesrovnatelné, ale efekt mají v podstatě stejný. Až na to, že K&N filtry se dají čistit a používat po celý život vozidla, zatímco jom a cenově podobné mají životnost jako klasické filtry.

Odpovědět

Zpět na „Motor“