Seřízení karburátoru - motor cuká

benzin i diesel

Moderátor: lister

Uživatelský avatar
sweet.cabrio
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2442
Registrován: 15.07.2008 19:26

Seřízení karburátoru - motor cuká

Příspěvek od sweet.cabrio »

ahoj kluci jsem už bezradnej , po vánocích jsem cabrio da automechanikovy u kolina aby mi seřidil motor a opravyl nejaký píčoviny na nem...mám aspon konečne udelanej podvozek ale u motoru mi u karbürátoru dal jen nový tesnení a seřídil předstich a čidlo a na teplotu oleje ale benzín neudelal a prá to je eletrikou :?: a prý si mám sehnat new lepší pumpu tahle je prej už odepsaná prej nejakou eletrickou ... ale hlavní problém je ten že když jedu tak proste my to autoo cukáááá ...vytáhnu 120km/h A SEŠLÁPNU POŘÁDNE plyn a auto jako by zpomalilo vůbec nepřidalo.....:-(jsem v koncích už nevím co stým...myslel jsemže to udelá a prd.... nevíte co by to mohlo být???

Uživatelský avatar
Vwcrazydriver
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 24.07.2008 00:39
Bydliště: Střední čechy kousek od Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Už jsem bezradnej-pomoc te mi kluci pls.

Příspěvek od Vwcrazydriver »

Máš asi v dža membránu v podávací pumpmě.....
JAK TO MÁ KOLA,NEBO KOZY,TAK S TÍM BRZY BUDOU PROBLÉMY!!!

I DON'T NEED GOOGLE,MY WIFE KNOWS EVERYTHING!

Uživatelský avatar
sweet.cabrio
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2442
Registrován: 15.07.2008 19:26

Re: Už jsem bezradnej-pomoc te mi kluci pls.

Příspěvek od sweet.cabrio »

aha a jak se to poznáá... ?? ta podávací puma je u motoru vid.. nebo u nádrže? páč já tomhlemotoru moc nehovým--

Uživatelský avatar
Vwcrazydriver
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 24.07.2008 00:39
Bydliště: Střední čechy kousek od Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Už jsem bezradnej-pomoc te mi kluci pls.

Příspěvek od Vwcrazydriver »

No záleží co je to za motor,já přepokládal,že je to 1.6.A tam je pumpa ještě mechanická dole zepředu na motoru.Membrána v ní už je unavená,nebo popraskaná a nestíhá tomu dávat dostatek benzinu.Ale 1.8 je uplně zas něco jinýho.Co tam máš za motor???
Psal jsi karburátor,takže u karbeců je vždycky pod.pumpa mechanická i u 1.8.Je zbytečný tam páchat nějakou elektrickou,musel bys řešit elektriku,přepady a kdoví co....Kup samotnou membránu,nebo celou pumpu,určitě novou!
JAK TO MÁ KOLA,NEBO KOZY,TAK S TÍM BRZY BUDOU PROBLÉMY!!!

I DON'T NEED GOOGLE,MY WIFE KNOWS EVERYTHING!

Uživatelský avatar
sweet.cabrio
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2442
Registrován: 15.07.2008 19:26

Re: Už jsem bezradnej-pomoc te mi kluci pls.

Příspěvek od sweet.cabrio »

no mám 1.8 karburátor . novou myslíš jooo no zkusit bych to mohl noo a nemáš foto nebo nevíš kde seženu neco takového abych se podíval a nezkurvyl to když to budu vymenovat a jeste se podívam kde ji mužu sehnat ..já ti ani nevím co to je přesne a motor páč jsem to koupil a v papírech 1.5 a přitom toje nejaká 1.8 karburátor ani nevím kolik to má¨koní nic nevím
Přílohy
DSC00007.JPG

Uživatelský avatar
sweet.cabrio
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2442
Registrován: 15.07.2008 19:26

Re: Už jsem bezradnej-pomoc te mi kluci pls.

Příspěvek od sweet.cabrio »

ten motor je nejvíc zasranej toho si nevšímejte..mejt se bude až bude hezky:-D
Přílohy
DSC00025.JPG
DSC00026.JPG
DSC00027.JPG
DSC00028.JPG
tohle to je?
tohle to je?
DSC00030.JPG

Uživatelský avatar
VWendys
Závodník
Závodník
Příspěvky: 546
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: South Bohemia ale srdcem stále Pražák
Kontaktovat uživatele:

Re: Už jsem bezradnej-pomoc te mi kluci pls.

Příspěvek od VWendys »

proč necinkneš,číslo snad někde máš, mrknem na to a pokusíme se tu pumpu třeba jen na zkoušku sehnat.Výměna není problém...

Uživatelský avatar
Vwcrazydriver
Řidič
Řidič
Příspěvky: 136
Registrován: 24.07.2008 00:39
Bydliště: Střední čechy kousek od Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Už jsem bezradnej-pomoc te mi kluci pls.

Příspěvek od Vwcrazydriver »

1.8 karbec by měla mít tušim 66kw,nebo 55kw,nevim jistě,ale teď tak koukám,že ta pumpa asi ani nepujde rozebrat,takže to budeš muset asi řešit jinym kusem.Mimochodně to může taky dělat pár dalších věcí,třeba přidřenej druhej stupeň na karbecu,podtlak.regulace,apod.Ale ty pumpy byly častá závada,dělalo to hlavně za tepla.
DSC00026.JPG
JAK TO MÁ KOLA,NEBO KOZY,TAK S TÍM BRZY BUDOU PROBLÉMY!!!

I DON'T NEED GOOGLE,MY WIFE KNOWS EVERYTHING!

Uživatelský avatar
sweet.cabrio
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2442
Registrován: 15.07.2008 19:26

Re: Už jsem bezradnej-pomoc te mi kluci pls.

Příspěvek od sweet.cabrio »

já tomu karbecu nerozumým nechci abych to nejak rozčtyloval jsem mluvil v Vwendys a prý asi bude muset se nechat vymenit za jinou to sním projedu snad to poznáá ted jsem v práci až do večera zítra se sjedu podívat v praze do jedný prodejny na Vw kolik by stála new pumpa , už tak jsou v tom cabriu dost penez tak asi koupím new podle ceny ... už me to sere neco se opravý vysere se neco jinýho ... taky by bylo nej koupit new karbec a už lepší ale 20 000 se mi do toho dávat nechce ted budu si nechávat delat střechu takže chci aby ten motor už fachall samý starosti ty jooo....

Uživatelský avatar
lalik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Už jsem bezradnej-pomoc te mi kluci pls.

Příspěvek od lalik »

mam na prodej vw golf1 cabrio 1.8i , auto je bez koroze a nema tp ale je to letadlo.

Uživatelský avatar
sweet.cabrio
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2442
Registrován: 15.07.2008 19:26

Re: Už jsem bezradnej-pomoc te mi kluci pls.

Příspěvek od sweet.cabrio »

-Jo?já tohle mám taky bez koroze je upplne cajk až na ty problémy ted z motorem jen střechu mám na píču tu bys nepordal asi zvlášt vid...:-D kdyvys ho prodával na díly tak řkeni nakoupil bych pár vecíí :D

moretti

Re: Už jsem bezradnej-pomoc te mi kluci pls.

Příspěvek od moretti »

ahoj

1.) kterej exot tam páchal to sání?
2).)nelíbí se mi ta voda co ti stříká z nádobky chladící kapaliny...ps je to rezavý...tzn voda z kohoutku místo chladící kapaliny tam běhá(běhala)

Uživatelský avatar
sweet.cabrio
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2442
Registrován: 15.07.2008 19:26

Re: Už jsem bezradnej-pomoc te mi kluci pls.

Příspěvek od sweet.cabrio »

prosím tě takhle jsem to koupil :-D je to hnus noo.... chci tam dát necojinýho tohle je estetycky hnus a i napíču to bere vzduch . jako tenhle motor byl v horším stavu ted už to nejak vypadá byl to hnus ta voda mi delala v léte takhle odešla ted už to neteče ... potřebuju aby nekdo se na to podívál .... nevím co delat furt to cuká jak koza .....:-(

Uživatelský avatar
ondras.comp
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 02.02.2009 14:22
Bydliště: Jihlava

Re: Už jsem bezradnej-pomoc te mi kluci pls.

Příspěvek od ondras.comp »

Koukam na ten tvuj karbec a nejak se mi nelíbí je to podle pohledu karbec z nejaky 1.3, protože vypadá jako jednokomorový a 1.6 měli 2komorový, jestli jezdis na jihlavu tak zavolej mam doma jeste jeden karbec z 1.6 tak by jsi ho mohl zkusit jinak to cukání jak ríkáš jsem mel taky, vyčistil jsem karbec dal nový svíčky víčko + palec rozdělovače a pal. filtr a zatim to funguje. To cukani muže způsobovat taky špatné zapojení podtlaků do karbecu.

Uživatelský avatar
sweet.cabrio
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2442
Registrován: 15.07.2008 19:26

Re: Už jsem bezradnej-pomoc te mi kluci pls.

Příspěvek od sweet.cabrio »

Je to jednokomorový no ... já tomu karbecu nerzumým nechci na nej šahat abych ho nerozladil filtr je vyčištenej svičky a kabely taky new a koupil jsem lepší a dražší tk zkusím ten krbec asi no jen nevím kdo by myi ho poštyloval :!: mám 1.8 vid

Odpovědět

Zpět na „Motor“