Vzduchovy filtr

benzin i diesel

Moderátor: lister

Uživatelský avatar
pajice
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1702
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sevwerní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pajice »

pov píše:
pajice píše: hm a to jak :?: :?: :? :roll:

Na cerpadle ne soub oznacenej barvou, tak ho zkus pootacet doprava, vzdycky treba o 1/4 otacky... ale stejne ti to nic neda :lol: Ale da se tim vytvorit slusna kourova clona :lol:
:lol: :lol: :lol: asi jako kdyz startuju a z vejfuku vyjde takkovej ten cerno cernej dym ?? :)

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Příspěvek od Peťas »

pov píše:
Peťas píše:POV nějak zapoměl zmínit, že když přidáte vzduch, musíte přidat i naftu, jinak to pojede ještě hůř než před tím.
stejne to nepojede... :lol: ... nikdy to nejelo tak to ani nikdy nepojede...
Ale zato se spotřeba vyrovná benzínu, dokonce ho i předčí... :twisted: :lol: :lol: :lol: A potom to taky dokáže táhnou i neskutečné věci na vozíku (s neskutečnou spotřebou). :wink:
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

Uživatelský avatar
moby
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 361
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TRENČÍN, SLOWAKIA

Příspěvek od moby »

Peťas píše:POV nějak zapoměl zmínit, že když přidáte vzduch, musíte přidat i naftu, jinak to pojede ještě hůř než před tím.
to je sice pravda ale nikto tu nechce trhať rekordy v spotrebe ropy...koľko ti to papalo, keď si ťahal túdvoječku? :twisted: no a jak píše pov, raketa to nikdy nebude :cry: ono tých 40 kW ťažko naduješ :lol:
najprv rozum, potom šialenstvo...moby@vw-club.cz

Uživatelský avatar
moby
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 361
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TRENČÍN, SLOWAKIA

Příspěvek od moby »

pajice píše: :lol: :lol: ty jo ty nejenom umis poradit ale i pobavit tve hlasky s tou slovenstinou tomu davaji takovej vtip ze se normalne nestaacim divit :) hehe zejtra zkusim nastartovat bez toho "sosaka" :lol:
to ti slovenčina príde tak ORINTÁLNE??? :lol:
najprv rozum, potom šialenstvo...moby@vw-club.cz

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Příspěvek od Peťas »

moby píše:
Peťas píše:POV nějak zapoměl zmínit, že když přidáte vzduch, musíte přidat i naftu, jinak to pojede ještě hůř než před tím.
to je sice pravda ale nikto tu nechce trhať rekordy v spotrebe ropy...koľko ti to papalo, keď si ťahal túdvoječku? :twisted: no a jak píše pov, raketa to nikdy nebude :cry: ono tých 40 kW ťažko naduješ :lol:
Psal jsem to na původním klubu - cca 12l/100km :wink:
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

Uživatelský avatar
pajice
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1702
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sevwerní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pajice »

moby píše:
pajice píše: :lol: :lol: ty jo ty nejenom umis poradit ale i pobavit tve hlasky s tou slovenstinou tomu davaji takovej vtip ze se normalne nestaacim divit :) hehe zejtra zkusim nastartovat bez toho "sosaka" :lol:
to ti slovenčina príde tak ORINTÁLNE??? :lol:
asi ano :) nevim ale rad si ctu tvy vzkazy fakt by nebyl vzkaz u kteryho by ch se netasmal :D ta slovenctina tomu dava takovej duraz :)

Uživatelský avatar
pajice
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1702
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sevwerní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pajice »

Peťas píše:
moby píše:to je sice pravda ale nikto tu nechce trhať rekordy v spotrebe ropy...koľko ti to papalo, keď si ťahal túdvoječku? :twisted: no a jak píše pov, raketa to nikdy nebude :cry: ono tých 40 kW ťažko naduješ :lol:
Psal jsem to na původním klubu - cca 12l/100km :wink:
12 litruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 8O

Uživatelský avatar
moby
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 361
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: TRENČÍN, SLOWAKIA

Příspěvek od moby »

pajice píše:
jara3 píše:No já musím říct že se sportovní vložkou do origo boxu nemám žádný problém... naopak, když se vymění starý, absolutně neprůchodný zkroucený papírový vzduchový filtr za nový sportovní, nestačil sem řadit jak šla najednou Jettuška 1,6D do otáček 8O :lol:
jj ja tez majinko pocitil zlepseni :) ale tu rouru zkusim roztahnout .... jinak zkusim sundat ten kryt jak rikal moby a chci to vyzkouset i jen pred karazi co to dela za zvuk :lol:
mno čo jak to bublá??? :lol:
najprv rozum, potom šialenstvo...moby@vw-club.cz

Uživatelský avatar
pajice
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1702
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sevwerní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pajice »

moby píše:
pajice píše: jj ja tez majinko pocitil zlepseni :) ale tu rouru zkusim roztahnout .... jinak zkusim sundat ten kryt jak rikal moby a chci to vyzkouset i jen pred karazi co to dela za zvuk :lol:
mno čo jak to bublá??? :lol:
uplne stejne :D

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Příspěvek od Peťas »

pajice píše:
Peťas píše: Psal jsem to na původním klubu - cca 12l/100km :wink:
12 litruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 8O
Nj, 12l, možná ještě o nějaké deci víc - nepočítal jsem to přesně. Co taky chceš, když táhnul minimálně 1700kg..... 8) :lol: :lol: :lol:
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

Uživatelský avatar
pajice
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1702
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sevwerní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pajice »

Peťas píše:
pajice píše: 12 litruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 8O
Nj, 12l, možná ještě o nějaké deci víc - nepočítal jsem to přesně. Co taky chceš, když táhnul minimálně 1700kg..... 8) :lol: :lol: :lol:
ty we huuustyyyyy 8O 8) zkusim se na to mrknout mam pocit ze tohle delal kamos u dvojky a sesteloval to tak ze to papa 8 litru a na dalnici po rovince jsme leteli 190km/h :)

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Příspěvek od Peťas »

pajice píše:ty we huuustyyyyy 8O 8) zkusim se na to mrknout mam pocit ze tohle delal kamos u dvojky a sesteloval to tak ze to papa 8 litru a na dalnici po rovince jsme leteli 190km/h :)
Těch 40kW tolik nikdy nepojede. Mě to jelo max 160km/h (ale skutečných) a za autem byla černá mlha. Tak jsem tomu ubral a teď dá za dobrých podmínek max. 150km/h.
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

Uživatelský avatar
pajice
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1702
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sevwerní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pajice »

Peťas píše:
pajice píše:ty we huuustyyyyy 8O 8) zkusim se na to mrknout mam pocit ze tohle delal kamos u dvojky a sesteloval to tak ze to papa 8 litru a na dalnici po rovince jsme leteli 190km/h :)
Těch 40kW tolik nikdy nepojede. Mě to jelo max 160km/h (ale skutečných) a za autem byla černá mlha. Tak jsem tomu ubral a teď dá za dobrých podmínek max. 150km/h.
hm me to lita normalne 150 kdyz tomu slapu na krk a to mam ctyrkvalt ale tech 160 s tim dymem chci zkusit 8) aspon mi nikdo neuvidi na SPZ :)

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Příspěvek od Peťas »

pajice píše:
Peťas píše: Těch 40kW tolik nikdy nepojede. Mě to jelo max 160km/h (ale skutečných) a za autem byla černá mlha. Tak jsem tomu ubral a teď dá za dobrých podmínek max. 150km/h.
hm me to lita normalne 150 kdyz tomu slapu na krk a to mam ctyrkvalt ale tech 160 s tim dymem chci zkusit 8) aspon mi nikdo neuvidi na SPZ :)
To máš tak možná na tacháči a nebo to celkem slušně přetáčíš - na čtverku jsem neměl to srdce to zkoušet. Tu maximálku mám na pětu, nebo spíš E, mám 4+E. :wink:
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

Uživatelský avatar
pajice
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1702
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sevwerní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pajice »

Peťas píše:
pajice píše: hm me to lita normalne 150 kdyz tomu slapu na krk a to mam ctyrkvalt ale tech 160 s tim dymem chci zkusit 8) aspon mi nikdo neuvidi na SPZ :)
To máš tak možná na tacháči a nebo to celkem slušně přetáčíš - na čtverku jsem neměl to srdce to zkoušet. Tu maximálku mám na pětu, nebo spíš E, mám 4+E. :wink:
hehe no tos neslysel ten rev :) neslysel jsem ani prd jen rev motoru ale pak jsem ho sklidnil s tim tachacem je to mozny dycky dyz jedu kolem tech mestckejch meraku co ukazujou rychlost tak mi to namerilo o 5 kilaku min nez ten muj co mam v auti .... takze podle toho na ty dalnici litam 145km/h coz je 5 km/h po maximalce coz neni moc takze motor nedostaval takovej zahul :)

Odpovědět

Zpět na „Motor“