Dovoz auta z Německa bez TP

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Milan8902
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 303
Registrován: 22.11.2008 22:42
Bydliště: Mladá Boleslav

Dovoz auta z Německa bez TP

Příspěvek od Milan8902 »

Ahoj, v úterý jsem byl v Německu pro Golfa Varianta GTD. Bazarista mi do faktury napsal, že techničák mi přijde poštou na mou adresu. Prý ho měla banka. Tvrdil, že ve čtvrtek přijde, ale zatím mi nic nepřišlo...Setkal se někdo s tímto? Díky Milan

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Dovoz auta z Německa bez TP

Příspěvek od denis.82 »

Jo, stava se to. Banka mu ho vyda, az ji prijde platba. Jestli jsi kupoval auto v utery, tak doruceni TP ve ctvrtek je teda docela nerealny termin.
Kolikrat ho drzi treba i tyden nase posta.
RS6 Performance 445kw

Milan8902
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 303
Registrován: 22.11.2008 22:42
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Dovoz auta z Německa bez TP

Příspěvek od Milan8902 »

Díky za odpověď! Nezbývá mi asi nic jiného, než čekat...akorát je blbý, že mi zítra končí platnost převozních značek. :-(

Uživatelský avatar
denis.82
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1701
Registrován: 29.01.2012 12:16
Bydliště: Zlín

Re: Dovoz auta z Německa bez TP

Příspěvek od denis.82 »

Nekdy jde TP z Nemecka i mesic, to uz jsem pak nervozni i ja. :D Zavolej mu at ti posle cislo zasilky.
Jestli chces prevozku, zkus za flasku nejaky bazar kolem tebe...nebo se zastav do Zlina, dam ti na 14 dni zelenou papirovou.
RS6 Performance 445kw

JirkaVys
Profík
Profík
Příspěvky: 1110
Registrován: 11.09.2016 14:37

Re: Dovoz auta z Německa bez TP

Příspěvek od JirkaVys »

Prevozni značky na 5 dní? A ještě čekání na TP kdo ví jak dlouho a poštou?
Koukám zlatá koupě v Belgii, kde člověk dostane Car Pass, prevozní značky a pojištění na měsíc...
Teď se bohužel poslední 3 až 4 roky čeká na značky přímo z Bruselu, takže už to není záležitost chvilky jako když je razily přímo na místě, nicméně se to dá spojit s pěkným výletem a díky Car Passu se člověk nemusí bát, že přijede s vrakem stoceným o půl míče.
Nicméně teď jak se čeká na značky je lepší jet rovnou s valnikem, po vlastní ose je to na delší dobu kvůli čekání, leda v případě pěkného výletu. Ale zase uznávám je to dal než Německo, nicméně lepší a kvalitnější nabídka.

Milan8902
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 303
Registrován: 22.11.2008 22:42
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Dovoz auta z Německa bez TP

Příspěvek od Milan8902 »

Včera jsem mu volal a tvrdil mi, že to ve středu odešlo...Dneska jsem mu psal, ať mi pošle "tracking number" dopisu, ale zatím mi žádné neposlal. :-( Nicméně už mám domluvené v bazaru převozky na 10 dní. ;-) Díky MOC

JirkaVys
Profík
Profík
Příspěvky: 1110
Registrován: 11.09.2016 14:37

Re: Dovoz auta z Německa bez TP

Příspěvek od JirkaVys »

Pokud posílal ve středu, tak je dosti nereálné aby to přišlo za dva dny. Zásilky z okolních zemí trvají cca 4-5 pracovních dní. Za dva dny to stíhají sotva na území ČR, natož mezi státy.

Milan8902
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 303
Registrován: 22.11.2008 22:42
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Dovoz auta z Německa bez TP

Příspěvek od Milan8902 »

Už jsem se dnes byl zeptat i na poště...prý to trvá z Německa 3 až 5 pracovních dní. Takže to ten Němec bral nejspíš jako když to jde poštou jen po Německu...

JirkaVys
Profík
Profík
Příspěvky: 1110
Registrován: 11.09.2016 14:37

Re: Dovoz auta z Německa bez TP

Příspěvek od JirkaVys »

Jasný, dva dny je málo, jen ty dva dny to kolikrát zůstane v Praze na centrále. Doprava jede i o víkendu (narozdíl od předávání balíků), takže by to i v pondělí mohlo dorazit.

Milan8902
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 303
Registrován: 22.11.2008 22:42
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Dovoz auta z Německa bez TP

Příspěvek od Milan8902 »

Snad jo...dám vědět. Díky

Milan8902
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 303
Registrován: 22.11.2008 22:42
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Dovoz auta z Německa bez TP

Příspěvek od Milan8902 »

Ahoj, tak dnes mi konečně papíry z Německa dorazily...ještě dnes vyrážím na evidenčku a zítra na registr vozidel. ;-)

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“