STK a folie

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: STK a folie

Příspěvek od smyk »

FError píše:
smyk píše: to si děláš pr**l ne ja 2200 a to bez auta to stojí doma před barakem :wink:
pokud si to nějak neděláš sám, tak ti to přejdee, protože budou povinně kamery a to auto tam bude muset bejt (počet aut = počet zákazníků = počet kontrol)

Jinak já mám STK+EM za 1000.-
ja to este mam přes kamoša a když se chce tak de všecko :wink:
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
VlaK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 539
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín, Brno

Příspěvek od VlaK »

Hosi ja bych byl opatrnej na to to takhle krakat do plena :) Kdyztak SZ :)
Born to grow.

Uživatelský avatar
tobig
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 439
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa .

Příspěvek od tobig »

kamoš prošel s foliema přes STK ofiko bez problému, má ty tmavší, myslím propustnost 40%. 8) bylo to v létě a měl na Mondeu spuštěný přední skla, ale naproti tomu z přechodu Valtice ho vrátili zpět - prý???

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: STK a folie

Příspěvek od Oakley »

smyk píše:
Oakley píše: Znám akorát STK za 2500,- a zavřou obě oči... :D
to si děláš pr**l ne ja 2200 a to bez auta to stojí doma před barakem :wink:
Však tak jsem to myslel, jen jsem to zaokrouhlil. Přece nebudu jezdit na technickou a šaškovat tam s autem.

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: STK a folie

Příspěvek od smyk »

Oakley píše:
smyk píše: to si děláš pr**l ne ja 2200 a to bez auta to stojí doma před barakem :wink:
Však tak jsem to myslel, jen jsem to zaokrouhlil. Přece nebudu jezdit na technickou a šaškovat tam s autem.
aha tak to jo :wink:
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
vwRidic
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vwRidic »

me dneska nedal technickou :( prej nemam osvetleny SPZ


lechte zavady koroze ramu a podvozku

vážné .............. nesvití zadní spz





ja myslel ze mu jednu flaknu :)

frenky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Sušice

Příspěvek od frenky »

no já dělal asi před 3 týdny technickou a nelíbila se jim zadní folie, protože to byla taková ta zrcadlová folie a prý by to mohlo oslňovat řidiče za mnou (no jelikož je to okno na GII pod nějakým úhlem, řekněme třeba 45 stupňů, tak si to nedovedu moc představit).

No ale myslím, že tu folii by přehlídli, ale měl jsem prasklý přední sklo (to už bylo objednaný, ale ještě nepřišlo), tak jsem to dostal jen na měsíc.

Dal jsem nové sklo a folii sundal a byl klid, aspoň se dá taky někam couvat když je tma a tak, stejně se mi to moc nelíbilo.
Ale je zajímavé, že při technické předtím na to nic neříkali, a ještě dříve toto auto jezdilo v Německu, a TUVem to normálně procházelo několik let, a to si tam na to dávají daleko větší pozor.

No prostě mít v pohodě to sklo, asi by se na to vykašlali....

Asi by si nevšimli toho skla, nebylo to moc vidět, ale prý mají zase nový předpis, že musí kontrolovat každé vozidlo minimálně 30 minut :roll:

Uživatelský avatar
Mastermind
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno a Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastermind »

frenky píše:no já dělal asi před 3 týdny technickou a nelíbila se jim zadní folie, protože to byla taková ta zrcadlová folie a prý by to mohlo oslňovat řidiče za mnou (no jelikož je to okno na GII pod nějakým úhlem, řekněme třeba 45 stupňů, tak si to nedovedu moc představit).

No ale myslím, že tu folii by přehlídli, ale měl jsem prasklý přední sklo (to už bylo objednaný, ale ještě nepřišlo), tak jsem to dostal jen na měsíc.

Dal jsem nové sklo a folii sundal a byl klid, aspoň se dá taky někam couvat když je tma a tak, stejně se mi to moc nelíbilo.
Ale je zajímavé, že při technické předtím na to nic neříkali, a ještě dříve toto auto jezdilo v Německu, a TUVem to normálně procházelo několik let, a to si tam na to dávají daleko větší pozor.

No prostě mít v pohodě to sklo, asi by se na to vykašlali....

Asi by si nevšimli toho skla, nebylo to moc vidět, ale prý mají zase nový předpis, že musí kontrolovat každé vozidlo minimálně 30 minut :roll:

ta fólie oslnit může, ne odrazem od světel auta, ale třeba slunko je svině. Když dostaneš takovou šlupku do očí, tak to není zrovna pr**l.

frenky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Sušice

Příspěvek od frenky »

Mastermind píše:
frenky píše:no já dělal asi před 3 týdny technickou a nelíbila se jim zadní folie, protože to byla taková ta zrcadlová folie a prý by to mohlo oslňovat řidiče za mnou (no jelikož je to okno na GII pod nějakým úhlem, řekněme třeba 45 stupňů, tak si to nedovedu moc představit).

No ale myslím, že tu folii by přehlídli, ale měl jsem prasklý přední sklo (to už bylo objednaný, ale ještě nepřišlo), tak jsem to dostal jen na měsíc.

Dal jsem nové sklo a folii sundal a byl klid, aspoň se dá taky někam couvat když je tma a tak, stejně se mi to moc nelíbilo.
Ale je zajímavé, že při technické předtím na to nic neříkali, a ještě dříve toto auto jezdilo v Německu, a TUVem to normálně procházelo několik let, a to si tam na to dávají daleko větší pozor.

No prostě mít v pohodě to sklo, asi by se na to vykašlali....

Asi by si nevšimli toho skla, nebylo to moc vidět, ale prý mají zase nový předpis, že musí kontrolovat každé vozidlo minimálně 30 minut :roll:

ta fólie oslnit může, ne odrazem od světel auta, ale třeba slunko je svině. Když dostaneš takovou šlupku do očí, tak to není zrovna pr**l.
no to máš asi pravdu, ale myslím, že by to zas tak hrozné nebylo :roll:

Ale je zajímavý, že jim to nikdy předtím nevadilo, a to ani v Německu :wink:

Uživatelský avatar
sonas111
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 269
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vsetín/Brno

Příspěvek od sonas111 »

2frenky-jak moc jsi měl ťuklé to sklo? já jsem teď sehnal jen sklo s ťukancem od kamínku který je tak 10cm od spodku skla uprostřed=dá se říct že u stěrače dole-... vadí to?:(

frenky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Sušice

Příspěvek od frenky »

sonas111 píše:2frenky-jak moc jsi měl ťuklé to sklo? já jsem teď sehnal jen sklo s ťukancem od kamínku který je tak 10cm od spodku skla uprostřed=dá se říct že u stěrače dole-... vadí to?:(
no mě trefil kamínkem protijedoucí náklaďák a byl tam původně jen ťukanec, ale jak byly ty velký mrazy, tak se rozlezla docela velká prasklina.
Ale na druhou stranu, když jsme byli se Sierrou (když ještě byla) na technický, tak tam byl opravdu jen malinkatý ťukaneček a neprošlo to kvůli tomu, tak jsme to nechali zalepit :roll:

Uživatelský avatar
tobig
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 439
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa .

Příspěvek od tobig »

sonas111 píše:2frenky-jak moc jsi měl ťuklé to sklo? já jsem teď sehnal jen sklo s ťukancem od kamínku který je tak 10cm od spodku skla uprostřed=dá se říct že u stěrače dole-... vadí to?:(
to poškození nesmí být "v zorném poli řidiče" jinak to záleží na konkretním člověku jak to posoudí. Já dostal pokutu 500 za ťukanec 1x1cm a to 5mm nad stěračem. Tak se v tom potom vyznej :wink:

frenky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Sušice

Příspěvek od frenky »

tobig píše:
sonas111 píše:2frenky-jak moc jsi měl ťuklé to sklo? já jsem teď sehnal jen sklo s ťukancem od kamínku který je tak 10cm od spodku skla uprostřed=dá se říct že u stěrače dole-... vadí to?:(
to poškození nesmí být "v zorném poli řidiče" jinak to záleží na konkretním člověku jak to posoudí. Já dostal pokutu 500 za ťukanec 1x1cm a to 5mm nad stěračem. Tak se v tom potom vyznej :wink:
no to moje nebylo vůbec v zorném poli....

Uživatelský avatar
tobig
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 439
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa .

Příspěvek od tobig »

frenky píše:
tobig píše: to poškození nesmí být "v zorném poli řidiče" jinak to záleží na konkretním člověku jak to posoudí. Já dostal pokutu 500 za ťukanec 1x1cm a to 5mm nad stěračem. Tak se v tom potom vyznej :wink:
no to moje nebylo vůbec v zorném poli....
definujte "zorné pole řidiče" ??? sem to řekl tomu co mně stavěl a měl jsem to za 500 :roll:

frenky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 190
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha, Sušice

Příspěvek od frenky »

tobig píše:
frenky píše: no to moje nebylo vůbec v zorném poli....
definujte "zorné pole řidiče" ??? sem to řekl tomu co mně stavěl a měl jsem to za 500 :roll:
no podle mě je to tam, kde to stírají stěrače, ale asi si to každý stejně vyloží jak chce.... :roll:

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“