Zkusenost z mycky

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
dort
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: matička stověžatá
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dort »

no byť u jiného soudku, ale pro pobavení a ilustraci:

->před cca 2 lety jsem si koupil boty Nike za cca 3.000 ,- ( sportovní na běžné nošení ) a jelikož to bylo na podzim tak jsem je nosil cca 2 měsíce,

->někdy v květnu příštího roku se mi "odloupla" půlka podrážky na jedné botě

-> ha, kurňa s tím se blbě chodí a tak následovala reklamace :lol: ( řeknete si, jasný jak facka ), omyl NEUZNÁNO - a teď proč ( bacha ať Vás to neporazí ) MECHANICKY POŠKOZENO :lol: slušný vtip u podrážky a jako třešnička na dortu :lol: závěrečná hláška - PLETETE SI DOBU ZÁRUKY S DOBOU POUŽITELNOSTI ( po 3 měsících chození ) poměrně drsná hláška 8)

-> no nasral mě, a moc, neb blba ze mě dělat nebude -> a kauza byla na světě :-)

1) znalecký posudek
2) druhá reklamace -> a nabídka, že vrátí peníze za boty - a nic víc!!!!
3) právník -> poslední pokus o smír -> bez odezvy
4) soud -> odvolání
5) soud -> odvolání
6) čekáme na nejvyšší :-))))

rozsudky zcela jasné, znalecké posudky již 3x nezávisle vyzněly v můj propěch a pán se dál a dál odvolává, no doufám, že dost bohatý neb zatím je v tom za cca 60.000 ,- což oproti původním 5.000 ,- je docela legrace - nevím možná skončíme až v EU :lol:

jo jinak kdysi jsem měl dost pokřivený odhad na CENY SOUDNÍCH ZNALCŮ - tak třeba posudek na obuv, či oblečení - max. 1.000 ,- Kč!!!!! takže nevěřte pověrám, že znalec stojí několi tisíc, či desítky tisíc

P.S. kdyby mi šlo o lak auta, tak nelením a jdu se soudit, neb to už není pár tisícovek, ale slušný balík ( pokud mluvíme o celém autě )
ač tomu nevěřím, tak to na SHELL V-POWER diesel prostě žere míň, to je šlendryán

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

Tak tak, platit si celolak kvuli neci spatne mycce je moooc penez.
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vecernicek »

A to je tam tak těžký dát nějaký čidlo který pozná jestli teče voda nebo ne? Ty voe to je neskutečný kde všude se dá ušetřít. Vždyť to nemůže vydělávat ani samo na sebe...

Uživatelský avatar
slosi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 250
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenost z mycky

Příspěvek od slosi »

C...arlos píše:
elit píše:Kamarad mi volal, ze je v mycce at se pry jedu podivat, jak hezky ma umyto auto. Nejenze auto bylo spinave(vubec nesla voda), ale bylo i jemne poskrabane. Zavolal PCR, ta rekla, ze toto neni v jejich kompetenci, dale sel za obsluhou a ta bez reci vyplnila nahlaseni o skode a pak jsme jeli do pojistovny Generali. Tam se vsechno sepsalo a za par dni by mel prijet nejakej jejich znalec a odhadnout skodu. Ptal jsem se te pani, jak casto se to na teto mycce stava a ona rikala, ze pry kazdy mesic tak 1x. Utrzena zrcatka, poskrabane laky atd. Jeste nez tam kamarad jel, tak jsem mu rikal, at tam nejezdi, ze mi to tam poskrabalo Octavii...

Stalo se to v Olomouci na cerpaci stanici Shell. Je to ta prvni ve smeru od Ostravy na ulici Velkomoravske.
tak to je mazec, v Olmiku studuju, jezdim tam dokonce auti,takze az me napadne nechat si umejt auto, vim kam nemam jezdit... kdyz uz sme u toho, ktera mycka v olmiku je dobra...???

Já na myčce umývám pouze firemní auto.Jezdím na Shell u Senima.Zatím jsem tam neměl žádný problém.Šéf tam jezdí taky a taky vše v pohodě.Dávali tam cca. před rokem a půl novou.
Svoje auto si umývám ručně v těch boxech na Chválkovické.Někdy si to nechám umýt od obsluhy.Chtějí za umytí 175 Kč a je to pěkná práce.Umyjí i prahy a sloupky,což myčka neumyje.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“