Zkusenost z mycky

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Zkusenost z mycky

Příspěvek od elit »

Kamarad mi volal, ze je v mycce at se pry jedu podivat, jak hezky ma umyto auto. Nejenze auto bylo spinave(vubec nesla voda), ale bylo i jemne poskrabane. Zavolal PCR, ta rekla, ze toto neni v jejich kompetenci, dale sel za obsluhou a ta bez reci vyplnila nahlaseni o skode a pak jsme jeli do pojistovny Generali. Tam se vsechno sepsalo a za par dni by mel prijet nejakej jejich znalec a odhadnout skodu. Ptal jsem se te pani, jak casto se to na teto mycce stava a ona rikala, ze pry kazdy mesic tak 1x. Utrzena zrcatka, poskrabane laky atd. Jeste nez tam kamarad jel, tak jsem mu rikal, at tam nejezdi, ze mi to tam poskrabalo Octavii...

Stalo se to v Olomouci na cerpaci stanici Shell. Je to ta prvni ve smeru od Ostravy na ulici Velkomoravske.
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
Buresmil
Závodník
Závodník
Příspěvky: 697
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: JZ od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Buresmil »

Vubec se tomu nedivim a do micky jezdima max 1x za rok . Dej vedet jak to dopadlo, jestli mu uhradily skodu (nový lak)

Uživatelský avatar
C...arlos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 287
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Police u Jemnice, Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenost z mycky

Příspěvek od C...arlos »

elit píše:Kamarad mi volal, ze je v mycce at se pry jedu podivat, jak hezky ma umyto auto. Nejenze auto bylo spinave(vubec nesla voda), ale bylo i jemne poskrabane. Zavolal PCR, ta rekla, ze toto neni v jejich kompetenci, dale sel za obsluhou a ta bez reci vyplnila nahlaseni o skode a pak jsme jeli do pojistovny Generali. Tam se vsechno sepsalo a za par dni by mel prijet nejakej jejich znalec a odhadnout skodu. Ptal jsem se te pani, jak casto se to na teto mycce stava a ona rikala, ze pry kazdy mesic tak 1x. Utrzena zrcatka, poskrabane laky atd. Jeste nez tam kamarad jel, tak jsem mu rikal, at tam nejezdi, ze mi to tam poskrabalo Octavii...

Stalo se to v Olomouci na cerpaci stanici Shell. Je to ta prvni ve smeru od Ostravy na ulici Velkomoravske.
tak to je mazec, v Olmiku studuju, jezdim tam dokonce auti,takze az me napadne nechat si umejt auto, vim kam nemam jezdit... kdyz uz sme u toho, ktera mycka v olmiku je dobra...???

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenost z mycky

Příspěvek od elit »

C...arlos píše:
elit píše:Kamarad mi volal, ze je v mycce at se pry jedu podivat, jak hezky ma umyto auto. Nejenze auto bylo spinave(vubec nesla voda), ale bylo i jemne poskrabane. Zavolal PCR, ta rekla, ze toto neni v jejich kompetenci, dale sel za obsluhou a ta bez reci vyplnila nahlaseni o skode a pak jsme jeli do pojistovny Generali. Tam se vsechno sepsalo a za par dni by mel prijet nejakej jejich znalec a odhadnout skodu. Ptal jsem se te pani, jak casto se to na teto mycce stava a ona rikala, ze pry kazdy mesic tak 1x. Utrzena zrcatka, poskrabane laky atd. Jeste nez tam kamarad jel, tak jsem mu rikal, at tam nejezdi, ze mi to tam poskrabalo Octavii...

Stalo se to v Olomouci na cerpaci stanici Shell. Je to ta prvni ve smeru od Ostravy na ulici Velkomoravske.
tak to je mazec, v Olmiku studuju, jezdim tam dokonce auti,takze az me napadne nechat si umejt auto, vim kam nemam jezdit... kdyz uz sme u toho, ktera mycka v olmiku je dobra...???

Ktera je dobra? To netusim...nejvice narvano byva na Agipu u Baumaxu.
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
C...arlos
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 287
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Police u Jemnice, Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkusenost z mycky

Příspěvek od C...arlos »

elit píše:
C...arlos píše: tak to je mazec, v Olmiku studuju, jezdim tam dokonce auti,takze az me napadne nechat si umejt auto, vim kam nemam jezdit... kdyz uz sme u toho, ktera mycka v olmiku je dobra...???

Ktera je dobra? To netusim...nejvice narvano byva na Agipu u Baumaxu.
vim... jak se pohybujou ceny?

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

Tak to nevim, v Olomouci nemyju skoro vubec a kdyz uz, tak zajedu do toho Agipu a omyju to tou jejich wapkou s voskem atd. To mi ted na zimu staci.
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

Shell má jedny z nejhorších myček, dále stojí za h...o Aral, tam je pouze ta výhoda, že mají box, kde je wapka, velká výhoda právě v zimě. Já jsem maximálně spokojen s myčkou v Globusu v Čakovicích. To ale Olomoučáky moc zajímat nebude.

Uživatelský avatar
Freeman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 153
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Královehradecký kraj

Příspěvek od Freeman »

V létě meju auto jedině u baráku ručně kvalitní houbou a šampónem, v zimě tak 3x na myčce a to zásadně bezdotykově, chemie-vapka-vosk-vapka. Máma pracovala na Benzině a to mě stačí. Auto může poškrábat každá myčka, když pojede bez vody nebo bude mít v kartáčích nečistoty.

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

Dobrá myčka je třeba na Jarově, nejsou to kartáče, ale textil.

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Příspěvek od crossic »

No u nás na myčce jsou ty mrchy tak vychcaný, že tam mají malinkým písmem napsáno: na vlastní nebezpečí, čímž se zříkají jakékoliv škody. Kámošovy to poškrábalo auto a poslali ho do řiti :evil:
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

crossic píše:No u nás na myčce jsou ty mrchy tak vychcaný, že tam mají malinkým písmem napsáno: na vlastní nebezpečí, čímž se zříkají jakékoliv škody. Kámošovy to poškrábalo auto a poslali ho do řiti :evil:
To by me zajimalo jestli by s timhle argumentem obstali i pri pripadne soudni pri.
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
dort
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: matička stověžatá
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dort »

no neobstáli, stejně jako když někdo napíše, že odložené věci neručí, tak stejně ručí :-)

takže pokud provozuji myčku, tak nesu i zodpovědnost :lol:
ač tomu nevěřím, tak to na SHELL V-POWER diesel prostě žere míň, to je šlendryán

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

elit píše:
crossic píše:No u nás na myčce jsou ty mrchy tak vychcaný, že tam mají malinkým písmem napsáno: na vlastní nebezpečí, čímž se zříkají jakékoliv škody. Kámošovy to poškrábalo auto a poslali ho do řiti :evil:
To by me zajimalo jestli by s timhle argumentem obstali i pri pripadne soudni pri.
Neobstali. Kdyby to došlo až tak daleko, tak určitě ne.
Já auto nemyju, mám černou barvu, to ani nemá smysl mýt, tak to za mě dělá déšt... :D

Uživatelský avatar
Laďa
Pilot
Pilot
Příspěvky: 823
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Blansko

Příspěvek od Laďa »

dort píše:no neobstáli, stejně jako když někdo napíše, že odložené věci neručí, tak stejně ručí :-)

takže pokud provozuji myčku, tak nesu i zodpovědnost :lol:
tak tak jenže kdo se bude kvůli nějaké eventuelní tisícovce tahat po soudech několik let ztrácet čas, platit právníka a když se konečně rozhodne tak se druhá strana odvolá a tak zas nějakou dobu to bude trvat....
To ti totiž každej rozmyslí a na tom oni stavějí zvláště když málo lidí má nějaký právní poznatky tykající se tohodle a když jim řeknou že to tak je tak většina uvěří.....

Samo když se někdo nenechá odbýt tak to může dopadnout i dobře

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

Laďa píše:tak tak jenže kdo se bude kvůli nějaké eventuelní tisícovce tahat po soudech několik let ztrácet čas, platit právníka a když se konečně rozhodne tak se druhá strana odvolá a tak zas nějakou dobu to bude trvat....
To ti totiž každej rozmyslí a na tom oni stavějí zvláště když málo lidí má nějaký právní poznatky tykající se tohodle a když jim řeknou že to tak je tak většina uvěří.....

Samo když se někdo nenechá odbýt tak to může dopadnout i dobře
Ono kolikrát stačí sepsat trestní oznámení, pak jim tím zamávat před ksichtem a hned to bude fungovat jinak. Navíc většina myček, né-li všechny jsou proti tomu pojištěný, takže to stejně nejde z jejich peněz. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“