Za kolik se dá koupit motor 1.9TDI PD 96KW na B6(B5facelift)

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
Trebor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Za kolik se dá koupit motor 1.9TDI PD 96KW na B6(B5facelift)

Příspěvek od Trebor »

Zdravim vsechny a mam k Vam dotaz. Netusite nekdo za kolik se da koupit motor 1.9TDI PD 96KW na B6(B5facelift) - z nejaky bouracky a aby mel nejak malo najeto?
Je to do Passata, leden 2001. Ptam se orientacne, jelikoz mam neskutecny problemy se stavajicim motorem, ktery nekdo prede mnou poskladal buh vi z ceho vseho. Motor zacal skubat a uz se tam vymenily veci cca za 20tis a skube dal. TAKZE bych nerad opravoval a opravoval a zaplatil stejne a nebo vic, nez za jiny motor.
A to uz ted mam novy sani, vahu vzduchu, turbo atd. :evil: :twisted: :roll:
Diky vsem za typy.
PS: fakt bych se z toho uz po... :cry:

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

Nekde jsem videl inzerat za 10tis. Nevim ale co vsechno k tomu bylo. Takze orientacne asi tak nejak.....??
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

Z annonce:

VW Passat 1.9TDi, PD 96kW, r. v. 02 – motor, cena 12.000 Kč. Tel.: 605 786 841


Myslim, ze pri pripadne zadreni atd se vyplati spis vymenit motor nez to opravovat.
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
Trebor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trebor »

elit píše:Z annonce:

VW Passat 1.9TDi, PD 96kW, r. v. 02 – motor, cena 12.000 Kč. Tel.: 605 786 841


Myslim, ze pri pripadne zadreni atd se vyplati spis vymenit motor nez to opravovat.
Diky za typ - rad si prectu i dalsi:)
Problem je v tom, ze auto mi zacalo asi pred pul rokem cukat. Uz jsem s tim byl v nekolika servisech a jen jsem platil platil a zase platil a nikde mi nerekli, co s tim vlastne je. Nakonec jsem se dostal do IHR - Kosmonosy (skolej diagnostiky pro servisy) a nestacil jsem se divit, ten motor je nejaka slozenina = box na filtr, sani, vaha vzduchu atd. - to vsechno tam nepatri. Spatny turbo a to ho uz nekdo menil a v intercooleru byly kousky staryho. TAKZE TOTO VSECHNO SE UZ KOUPILO A JA TO TED BUDU PLATITL, ALE SKUBANI SE ZMIRNILO PRY O 60%, ALE PORAD TO NENI OK :evil: :twisted: :roll: :? :( - A NEHODLAM DOPADNOUT TAK, ZE SI SESKLADAM UPLNE NOVY MOTOR - PRUSER JE V TOM, ZE PORAD SE NEVI, CO TO VLASTNE DELA A NEVI SE A ASI TO ANI UZ NIKDY NEZJISTIM, KDO A PROC S TIM MOTOREM DRIV DELAL :twisted: :twisted:

ALE MUSIM RICT, ZE PO POUTICH PO SERVISECH JSEM AZ V IHR NARAZIL NA NEKOHO, KDO NA NECO PRISEL, JE OCHOTNY, PORADI A NESNAZI SE JEN VIDELAT - ASPON TIMTO ZPŮSOBEM JE MUSIM POCHVALIT, ac je to BOHUZEL tak, jak to je - ale za to oni nemuzou

Napiste jeste dalsi zkusenosti s kopi motoru - pokud bych byl k tomu dohnan, tak bych chtel neco, co ma fakt malo najeto a je to ZCELA PRUKAZNY - ale to asi vsichni chapete

Uživatelský avatar
Trebor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trebor »

Takze musim BOHUZEL obnovit toto tema a chci se optat, jestli tu je doopravdy nekdo, kdo by dokazal sehnat motor v DOOPRAVDY solidnim stavu s "malo" kilometrama????
Bohuzel i po tech vsech vymenach to stale skube - neni to uz tak razantni, ale je to tam a mam pocit, ze se to za tu chvilku malinko stupnuje :evil: :evil: a uz to stalo takovejch penez :roll: :twisted: :evil: :( :cry: :!:
Muj motor ma kod AWX.

PS: je to jen predbezna sonda, ale obavam se, ze se tomu asi nevyhnu :cry:

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

Ahoj. Takze ja jsem si motor opatril minuly ctvrtek a od nedeli mi uz bruci v aute. Byl komplet s hadicema atd. Proste tak jak vidis motor usazenej v aute. Vcetne serva a klimy. A cena? 12tis. Kolik to ma KM vubec netusim a ostatne jsem to ani netusil u toho sveho puvodniho.
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
Trebor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trebor »

elit píše:Ahoj. Takze ja jsem si motor opatril minuly ctvrtek a od nedeli mi uz bruci v aute. Byl komplet s hadicema atd. Proste tak jak vidis motor usazenej v aute. Vcetne serva a klimy. A cena? 12tis. Kolik to ma KM vubec netusim a ostatne jsem to ani netusil u toho sveho puvodniho.
Fakt za 12tis. 8O A muzes mi rict kde, jak? Jestli na inzerat a nebo od nekoho kdo se tim zivi?
Diky

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

Trebor píše:
elit píše:Ahoj. Takze ja jsem si motor opatril minuly ctvrtek a od nedeli mi uz bruci v aute. Byl komplet s hadicema atd. Proste tak jak vidis motor usazenej v aute. Vcetne serva a klimy. A cena? 12tis. Kolik to ma KM vubec netusim a ostatne jsem to ani netusil u toho sveho puvodniho.
Fakt za 12tis. 8O A muzes mi rict kde, jak? Jestli na inzerat a nebo od nekoho kdo se tim zivi?
Diky

Bylo to na inzerat z annonce. Proste jsem prijel, nalozil si ho a odjel.
Passat 2008 BMP

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“