Jaké kotouče a destičky na GIV?

Všechny modely.
Uživatelský avatar
liquid
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Jaké kotouče a destičky na GIV?

Příspěvek od liquid »

Zdarec!

Nutně budu potřebovat kotouče a destičky na GIV Variant. Když už to budu dělat z gruntu, můžete mi doporučit jaké kotouče, destičky zvolit?
Doporučení, zkušenosti, výdrž, výkon, cena.....

Díky.

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip »

Měnil jsem před létem a dal jsem si sporty,protože vyšly o 200 dráž než obyče...jinak značku z hlavy nevím,ale až budu doma můžu mrknout,ale do té doby už tu bude napsaných víc značek :wink:

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4767
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Příspěvek od srotty »

Filip píše:Měnil jsem před létem a dal jsem si sporty,protože vyšly o 200 dráž než obyče...jinak značku z hlavy nevím,ale až budu doma můžu mrknout,ale do té doby už tu bude napsaných víc značek :wink:
Určitě napiš o jaký kotouče šlo ,jak vypadají ,jestli jsou vrtaný nebo drážkovaný.V létě mě to čeká taky tak ať vím.A kdyby byla fotka.

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4767
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Příspěvek od srotty »

Filip píše:Měnil jsem před létem a dal jsem si sporty,protože vyšly o 200 dráž než obyče...jinak značku z hlavy nevím,ale až budu doma můžu mrknout,ale do té doby už tu bude napsaných víc značek :wink:
Určitě napiš o jaký kotouče šlo ,jak vypadají ,jestli jsou vrtaný nebo drážkovaný.V létě mě to čeká taky tak ať vím.A kdyby byla fotka.

Uživatelský avatar
gLORCKY
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ...doma .. Cheb ? :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gLORCKY »

aaano spravne tema .. ted me cekaj delat takze taky uvitam nejake info a zkusenosti :D
..a jestli milovat svůj vůz, je hřích, ať jsem tedy hříšník !!! :D

permonik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od permonik »

ja mam kotouce ATE PowerDisk(na http://www.ate.de" target="_blank je videt jak jsou drazkovane) a desky taky ATE a spokojenost

Uživatelský avatar
liquid
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od liquid »

permonik píše:ja mam kotouce ATE PowerDisk(na http://www.ate.de" target="_blank je videt jak jsou drazkovane) a desky taky ATE a spokojenost
Přesně na tuhle kombinaci mám zálusk. Takže spokojenost? Nezdá se ti, že když má ten kotouč ty drážky, tak se ti rychleji sjížděj destičky? Berte to jao LAMA dotaz s klidem. 8)
Takže vpředu ATE PowerDisk a vzádu klasika?

A co takhle čelisti, nebo jak se tomu správně říká? Jaké? Chtěl bych červenou. :)

Uživatelský avatar
13RANO
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 384
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od 13RANO »

existuje tabulka nebo neco, kde jsou rozmnery kotouce+desticky aby to paslo./ehm nebo lama dotaz...?/ Jinak ja mam ATE PowerDisc+ATE desky. a chci tuhle kombinaci opet, ale jaky rozmnery :?:
Přílohy
ATE PowerDisk.jpg
ATE PowerDisk.jpg (33.06 KiB) Zobrazeno 894 x

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip »

srotty píše:
Filip píše:Měnil jsem před létem a dal jsem si sporty,protože vyšly o 200 dráž než obyče...jinak značku z hlavy nevím,ale až budu doma můžu mrknout,ale do té doby už tu bude napsaných víc značek :wink:
Určitě napiš o jaký kotouče šlo ,jak vypadají ,jestli jsou vrtaný nebo drážkovaný.V létě mě to čeká taky tak ať vím.A kdyby byla fotka.
Jsou to přesně tyhle co mám...měl jsem origoše,ale byly těsně před smrtí,takže to objektivně srovnat nemůžu,ale je fakt,že zatím jsem vždycky dobrzdil :wink:

permonik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od permonik »

No, "rychlejsi ubytek" desek je pravdepodobnej, ALE tezko to porovnat, protoze tim, ze je tam ta drazka, tak maji vetsi brzdnou ucinnost, tim padem by mela byt kratsi doba brzdeni oproti klasice, takze je otazka, jestli vic ubyvaji kratsi dobou brzdeni, ale s drazkou nebo delsi dobou brzdeni bez drazky. Ono taky dost zalezi na stylu jizdy.
Pokud si nekam pro ty kotouce a desky pujdes, tak se kouknou do katalogu a podle auta a rv budou hned vedet... Akorat u desek jsou myslim dve varianty - se signalizaci a bez. Jesli chces, tak ti to zjistim...

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip »

Určo ber se signalizací....aspoň víš,když už to bude "na dráty" :wink:

permonik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od permonik »

...pokud to umi auto... :wink:
BTW: ja jsem tam desky se signalizaci mel, ale signalizace uz signalizovala, tak to predchozi majitel prodratoval :evil: -jeste ze jsem si to nechal zkontrolovat, protoze kdybych se s timhle spolihal na signalizaci, tak bych asi brzil az by jiskry litaly :?

Uživatelský avatar
manota
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 246
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: galicia

Příspěvek od manota »

a co znacka NECTO?

Uživatelský avatar
13RANO
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 384
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od 13RANO »

manota píše:a co znacka NECTO?
tak to neznam, ja bych to radeji asi nebral :?

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Příspěvek od crossic »

a co cena???
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“