Oprava alu

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
VWendys
Závodník
Závodník
Příspěvky: 546
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: South Bohemia ale srdcem stále Pražák
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od VWendys »

prej to po lakování trochu zmatovatí,stačí to nechat a jen občas přeleštit,kámoš to tak dělá na motorce,tak uvidíš,ale to foto sem hoď,já než se k tomu dostanu.....

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Příspěvek od crossic »

VWendys píše:prej to po lakování trochu zmatovatí,stačí to nechat a jen občas přeleštit,kámoš to tak dělá na motorce,tak uvidíš,ale to foto sem hoď,já než se k tomu dostanu.....
Přesně tak - je lepší to občas leštit - a máš to krásný - žádnej lak tam nedávej
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

crossic píše:Nepřelakovávej to - já to leštil jako ty a nechám to tak jak to je - vypadá to nádherně - lak to zkazí
Bezbarvej ne.

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Příspěvek od crossic »

Oakley píše:
crossic píše:Nepřelakovávej to - já to leštil jako ty a nechám to tak jak to je - vypadá to nádherně - lak to zkazí
Bezbarvej ne.
Ale jo věř mi - ten kluk co měl moje kola přede mnou to nalakoval - a byl to děs
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

MDK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MDK »

A co udržba.Voda na hliníku bude dělat fleky.No uvidíme jěště to promyslím

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Příspěvek od crossic »

MDK píše:A co udržba.Voda na hliníku bude dělat fleky.No uvidíme jěště to promyslím
Hele už sem je měl na autě i na sněhu a je to v poho - akorát to jednou za 3 dny přetřeš a je to
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
Petr78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr78 »

MDK píše:A co udržba.Voda na hliníku bude dělat fleky.No uvidíme jěště to promyslím
Musíš ten hliník mít nějak ošetřenej, třeba nějakou leštěnkou.
Aby se na něm vytvořila ochranná vrtsvička.
A jinak leštit a leštit......
Není to bezůdržbový. Každá sranda něco stojí.
Jsem prostě POLOmaniak.

Uživatelský avatar
knap
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 420
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od knap »

Chtel jsem dát komaxit,ale kámoš,co to dělá,mi to rozmluvil,že je to tak na rok a pak se začne loupat.Mám bílý auto,tak by se mi na kola docela líbila nějaká grafitka.Máte někdo nějaký zkušenosti,jak to udělat,aby to aspoň chvilku vydrželo?Dík :wink:
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=106&t=20220" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=106&t=138318" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Petr78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr78 »

knap píše:Chtel jsem dát komaxit,ale kámoš,co to dělá,mi to rozmluvil,že je to tak na rok a pak se začne loupat.Mám bílý auto,tak by se mi na kola docela líbila nějaká grafitka.Máte někdo nějaký zkušenosti,jak to udělat,aby to aspoň chvilku vydrželo?Dík :wink:
komaxit se po roce začne loupat :?:
tomu se mi nechce věřit
komaxit je jedna z nejkvalitnějších a nejodolnějších povrchových úprav
Jsem prostě POLOmaniak.

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

Petr78 píše:komaxit se po roce začne loupat :?:
tomu se mi nechce věřit
komaxit je jedna z nejkvalitnějších a nejodolnějších povrchových úprav
Přesně tak, nějak se mi to nezdá. Je to barva v prášku, která se zapeče, dáváme je na výtahové technologie a je to na pořád.

Uživatelský avatar
Petr78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr78 »

Oakley píše:
Petr78 píše:komaxit se po roce začne loupat :?:
tomu se mi nechce věřit
komaxit je jedna z nejkvalitnějších a nejodolnějších povrchových úprav
Přesně tak, nějak se mi to nezdá. Je to barva v prášku, která se zapeče, dáváme je na výtahové technologie a je to na pořád.
mě připadne, jestli se to tomu "kámošovi" spíš nechtělo dělat..... :D
Jsem prostě POLOmaniak.

Uživatelský avatar
knap
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 420
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od knap »

Petr78 píše:
Oakley píše: Přesně tak, nějak se mi to nezdá. Je to barva v prášku, která se zapeče, dáváme je na výtahové technologie a je to na pořád.
mě připadne, jestli se to tomu "kámošovi" spíš nechtělo dělat..... :D
Řekl mi,že cizímu to klidně udělá,ale mě že by to nedoporučoval.Jak prej to přejde mrazem,začne se to třeba za rok loupat,tak nevím :cry:
Třeba se mu fuckt :? nechce
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=106&t=20220" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=106&t=138318" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
sonas111
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 269
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vsetín/Brno

Příspěvek od sonas111 »

taky připíšu můj postřeh:
pár lidí kolem mě pořád říkalo jedině komaxit.... dávali si to na kola vše možné, ale po roce..dvou to opravdu začaloslézat... tak teď už říkají komaxit nikdy :lol: (říkají to asi pro to, že když se ti to začne loupat tak s tím nic kloudného neuděláš jedině znova opískovat a komaxit....)

já osobně jsem to kdysi na staré kola chtěl...těd už ale budu radši leštit nebo koupím jiné..je jich všude plno

Uživatelský avatar
knap
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 420
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od knap »

sonas111 píše:taky připíšu můj postřeh:
pár lidí kolem mě pořád říkalo jedině komaxit.... dávali si to na kola vše možné, ale po roce..dvou to opravdu začaloslézat... tak teď už říkají komaxit nikdy :lol: (říkají to asi pro to, že když se ti to začne loupat tak s tím nic kloudného neuděláš jedině znova opískovat a komaxit....)

já osobně jsem to kdysi na staré kola chtěl...těd už ale budu radši leštit nebo koupím jiné..je jich všude plno
Mě se to moc leštit nechce,spíš mě odrazuje ta údržba potom.Jsem vždycky tak 4 tejdny v pr...i a 4 tejdny doma,tak bych mohl pokaždý,když přijedu asi začít znovu :cry: Nemáte ještě někdo nějakou zkušenost,jak to třeba nastříkat,podklad atd.?
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=106&t=20220" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=106&t=138318" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“