Kolik tak stoji nove ventily a vacka na 1.9TDI 96kw PD

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
Trebor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Kolik tak stoji nove ventily a vacka na 1.9TDI 96kw PD

Příspěvek od Trebor »

Tak jsem tu zase s jednim pro mne neprijemnym dotazem, ktery mi brakuje srajtofli.

Netušíte nekdo, nakolik by mohlo prijit u motoru AWX 96kw PD TDI vymena vacky a ventilu - materiál + práce? Pripadne jestli to je spojeny jeste s nejakymi jinymi naklady? :(

diky

Uživatelský avatar
Slim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slim »

Ventily su zhruba 500 za nasavaci, 600 za vyfukovy, a vacku vidim tak na 7-8 litrov v sade snad... mozno sa ale mylim... :roll:

Uživatelský avatar
Trebor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trebor »

Slim píše:Ventily su zhruba 500 za nasavaci, 600 za vyfukovy, a vacku vidim tak na 7-8 litrov v sade snad... mozno sa ale mylim... :roll:
:( a co treba cela hlava "starsi", ale ok - tam by uz melo byt vse, ne????????

Uživatelský avatar
Slim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slim »

Trebor píše:
Slim píše:Ventily su zhruba 500 za nasavaci, 600 za vyfukovy, a vacku vidim tak na 7-8 litrov v sade snad... mozno sa ale mylim... :roll:
:( a co treba cela hlava "starsi", ale ok - tam by uz melo byt vse, ne????????
Komplet hlavu neviem... :roll: To si radsej zozen komplet novy motor :wink: Alebo to predaj tak jak je, pod cenu, na to sa chystam tiez, uz stacilo investovania :roll: :lol:

Uživatelský avatar
Trebor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trebor »

Slim píše:
Trebor píše: :( a co treba cela hlava "starsi", ale ok - tam by uz melo byt vse, ne????????
Komplet hlavu neviem... :roll: To si radsej zozen komplet novy motor :wink: Alebo to predaj tak jak je, pod cenu, na to sa chystam tiez, uz stacilo investovania :roll: :lol:
to nechci, protoze jsem uz do toho narval dost prachu i jinde :roll: :(

Uživatelský avatar
Slim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 226
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slim »

No to ti i tak nikto nikdy neda, ja mam v B4-ke tolko penazi ze za to mohla byt teraz E46 320d alebo Passat B6 nejaky namasirovany... proste koncim, nezmysel, ak sa najde niekto kto kupi, dam mu ho za dobru cenu, pripadne zohnam motor a cenu prisposobime... :roll:

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

To uz te vyjde lepe poridit si motor.
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
Trebor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trebor »

elit píše:To uz te vyjde lepe poridit si motor.
No uvidim, jestli se to po te posledni vymene nekterych casti ustaly a nebude uz zhorsovat, ale co mi bylo receno a videl jsem i fotky - tak vacka ma na sobe nerovnosti a ta jeji uzsi strana je pry cca o milimetr kratsi :roll: a ventili pry taky nevypadaji nic moc
je to k posr*** - koupis starsi auto, pres rok s nim jezdis, vse je OK a az pak zacne clovek zjistovat, ze ten mototor ma nejaky zvlastni puvod - ze si uzil asi svije :evil: :twisted: :( :roll: :cry:

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

Trebor píše:
elit píše:To uz te vyjde lepe poridit si motor.
No uvidim, jestli se to po te posledni vymene nekterych casti ustaly a nebude uz zhorsovat, ale co mi bylo receno a videl jsem i fotky - tak vacka ma na sobe nerovnosti a ta jeji uzsi strana je pry cca o milimetr kratsi :roll: a ventili pry taky nevypadaji nic moc
je to k posr*** - koupis starsi auto, pres rok s nim jezdis, vse je OK a az pak zacne clovek zjistovat, ze ten mototor ma nejaky zvlastni puvod - ze si uzil asi svije :evil: :twisted: :( :roll: :cry:

Vubec ti nezavidim, vim co to je mit problemy s autem. To uz pak ani z neho clovek nema radost a zacina ho nenavidet.
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
Trebor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trebor »

elit píše:Vubec ti nezavidim, vim co to je mit problemy s autem. To uz pak ani z neho clovek nema radost a zacina ho nenavidet.
No, neco na ten zpusob uz zacinam pocitovat - ale nejhorsi je to, ze clovek nevi, co se kde jeste objevi, vyser* a kolik to bude vlastne vsechno stat - kdyby nekdo dokazar rict napr. - bude te to stat jeste 20tis ale vse bude ok, tak aspon mam na vybranou a vim, pred cim stojim, ALE Z TOHOHLE SE BEHEM POSLEDNICH CCA 14 DNI STALA PLECHOVKA PLNA PREKVAPENI A TO ZNACNE NEMILYCH :evil: :roll: :( :cry: - a abych nevysel ze cviku, tak mi zaclo hucet lozisko v prednim kole a zacala mi jit ztuha spojka :roll:
Heledte, je ma informace spravna, ze je to neklamny jev toho, ze spojka bude chtit brzo vymenit? A pokud ano - kolik tahle sranda bude (opet) stat?

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

Odpovídal jsem na starý klub, máš to taky všude. Podle etosu vyjde vačka na cca 14000,. a ventuly i s hydroštelem tak 1500,. kus.

Uživatelský avatar
Trebor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 142
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trebor »

šimek píše:Odpovídal jsem na starý klub, máš to taky všude. Podle etosu vyjde vačka na cca 14000,. a ventuly i s hydroštelem tak 1500,. kus.
Jj, čet jsem :) - když neco potrebuju, tak to davam na obe fora, protoze nekdo chodi tam a nekdo zase tam, ale sleduju obe
diky

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“