passat b5 netopí

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

piiiha
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 26.09.2009 01:15

Re: passat b5 netopí

Příspěvek od piiiha »

RŮŽIČKA JIRÍ píše:Ahoj všichni vyměnil jsem radiátor a konečně to začalo topit jeto blbá práce ho měnit ale stálo to zato bude klid s tým topením .Termostat to chce také vyměnit třikrát jsem ho měnil. Doufám že to bude v pohodě,celé auto.
Ahoj, jaky byl postup, cela palubka dolu?? nebo ses tam nejak dostal lip?Predtim ti foukal jen studeny vzduch? to sis delal sam? mam stim taky problem, netopi to vubec:( dík

RŮŽIČKA JIRÍ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 03.10.2009 19:37

Re: passat b5 netopí

Příspěvek od RŮŽIČKA JIRÍ »

Ahoj podle mého názoru se to samo odvzdušní samo já jsem nic neodvzdušňoval.Jen dolívat kapalinu do nádržky.

RŮŽIČKA JIRÍ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 03.10.2009 19:37

Re: passat b5 netopí

Příspěvek od RŮŽIČKA JIRÍ »

Výměnu radiátoru jsem nedělal sám s kamarádem co to zná.Stručný návod:demontáž volantu ,páčky pod volantem,přihrádka spolujezdce ,rádio ovládaní topení ,elektrika odpojit v palubovce ,řídicí jednotka odpojit,po demontáži šroubů palubovky ,palubovka ven z vozu,povoleni a demontáž výztuhy palubovky.Nezapomenout odpojit hadice klimatizace do topení bez toho to nejde vyndat to topení.Vyměnit radiátor no vše nazpět.

Uživatelský avatar
Zvura
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 29.07.2013 16:37
Bydliště: Ústecký kraj

Re: passat b5 netopí

Příspěvek od Zvura »

Zdravím, u mého Passatu B5 1.9 TDI 85kw začalo podivně blbnout topení. Ted v zimě dávám většinou teplotu climatronicu rovnou na high, po chvíli co se motor ohřeje, topení začne normálně topit, ale za nějakou dobu teplota začne při jízdě podivně kolísat, vlažný až studený vzduch a to se opakuje pořád dokola, horký studený, horký studěný atd.. Můžete prosím poradit, nebo nějaký tip? Termostat jsem dával nový i s kapalinou. Zatím jsem tady podobný problém u nikoho nenašel, většinou všichni píšou že jim netopí vůbec. Díky
Naposledy upravil(a) Zvura dne 04.11.2015 00:42, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“