Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: passat b5 netopí
PříspěvekNapsal: 19.10.2009 21:35 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

26.09.2009

53

RŮŽIČKA JIRÍ píše:
Ahoj všichni vyměnil jsem radiátor a konečně to začalo topit jeto blbá práce ho měnit ale stálo to zato bude klid s tým topením .Termostat to chce také vyměnit třikrát jsem ho měnil. Doufám že to bude v pohodě,celé auto.

Ahoj, jaky byl postup, cela palubka dolu?? nebo ses tam nejak dostal lip?Predtim ti foukal jen studeny vzduch? to sis delal sam? mam stim taky problem, netopi to vubec:( dík

PříspěvekNapsal: 21.10.2009 19:41 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

03.10.2009

7

Ahoj podle mého názoru se to samo odvzdušní samo já jsem nic neodvzdušňoval.Jen dolívat kapalinu do nádržky.

PříspěvekNapsal: 21.10.2009 19:56 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

03.10.2009

7

Výměnu radiátoru jsem nedělal sám s kamarádem co to zná.Stručný návod:demontáž volantu ,páčky pod volantem,přihrádka spolujezdce ,rádio ovládaní topení ,elektrika odpojit v palubovce ,řídicí jednotka odpojit,po demontáži šroubů palubovky ,palubovka ven z vozu,povoleni a demontáž výztuhy palubovky.Nezapomenout odpojit hadice klimatizace do topení bez toho to nejde vyndat to topení.Vyměnit radiátor no vše nazpět.

PříspěvekNapsal: 04.11.2015 01:07 
VWmaniak
VWmaniak

Hodnost:

VWmaniak

29.07.2013

5

Ústecký kraj

Zdravím, u mého Passatu B5 1.9 TDI 85kw začalo podivně blbnout topení. Ted v zimě dávám většinou teplotu climatronicu rovnou na high, po chvíli co se motor ohřeje, topení začne normálně topit, ale za nějakou dobu teplota začne při jízdě podivně kolísat, vlažný až studený vzduch a to se opakuje pořád dokola, horký studený, horký studěný atd.. Můžete prosím poradit, nebo nějaký tip? Termostat jsem dával nový i s kapalinou. Zatím jsem tady podobný problém u nikoho nenašel, většinou všichni píšou že jim netopí vůbec. Díky

Naposledy upravil Zvura dne 04.11.2015 01:42, celkově upraveno 1

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]