krycí plechy kotouču na zadní napravě

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smyk »

Robert D. píše:
smyk píše:to máš pravdu ale taky je to její vec jinak k tem plechum tak normalne my dneska došli brzdy z g60 a ty plechy sou aji vpředu 8O
Jj,taky jsem koukal na VeRunu, jsou tam takové pidi.
Nicméně já je jen zmenšil, ať se nezasírá ABS a kryje to i ložisko, tak tam menší průměr nechej. Ale ten BIG talíř na zadním kotouči je SHIT.
Nicméně speciály tam nemají nic. :wink:
gvšak dneska jsem pískoval ty veci ktem brzdam a lisoval ložiska atd a opiskoval jsem aji ty jak říkaš pigi plechy ale asi je tam nedam :roll:
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Robert D.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA

Příspěvek od Robert D. »

Aspoň kvůli bordelu bych tam pidi půměr nechal, hlavně, že mi nečouhá ten plech přes kotouče, vpředu je to dobře udělané. :wink:

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smyk »

Robert D. píše:Aspoň kvůli bordelu bych tam pidi půměr nechal, hlavně, že mi nečouhá ten plech přes kotouče, vpředu je to dobře udělané. :wink:
uvidíme pri instalaci na napravu jak to bude vypadat :roll:
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Robert D.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA

Příspěvek od Robert D. »

smyk píše:
Robert D. píše:Aspoň kvůli bordelu bych tam pidi půměr nechal, hlavně, že mi nečouhá ten plech přes kotouče, vpředu je to dobře udělané. :wink:
uvidíme pri instalaci na napravu jak to bude vypadat :roll:
No bez těch "talířů" to vypadá určitě líp. :!: :ura1:

Uživatelský avatar
Robert D.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA

Příspěvek od Robert D. »

Ani jsem si nevšiml, že by to měly biky :!: :?: :roll: :wink:

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smyk »

Robert D. píše:Ani jsem si nevšiml, že by to měly biky :!: :?: :roll: :wink:
co tomu nějak nerozumím :?:
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Robert D.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA

Příspěvek od Robert D. »

smyk píše:
Robert D. píše:Ani jsem si nevšiml, že by to měly biky :!: :?: :roll: :wink:
co tomu nějak nerozumím :?:
Mašiny :!: :?: :roll: :wink: :kass:

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smyk »

Robert D. píše:
smyk píše: co tomu nějak nerozumím :?:
Mašiny :!: :?: :roll: :wink: :kass:
jo to je taky pravda vydíš :wink:
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Žížal
Pilot
Pilot
Příspěvky: 740
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žížal »

Já tam ty plechy nemám (ani vpředu ani vzadu) - ne že bych to tak chtěl ale koupil jsem Příšerku s jedním zadním a jedním předním a oba byly tak rezavé že šly radši dolů, než se úplně rozpadnou za jízdy. K žádným nepříjemnostem nedošlo a ani mi nepřijde že by mělo dojít. Co jsem koukal na některé nové auta tak se to nedává, takže to asi nebude tak důležité...

S tím že by šel bordel do brz jsem se u toho nesetkal, ani nemám problém za mokra s vodou na kotoučích (větší než ostatní).

Původně jsem je chtěl sehnat - ale to se ukázalo jako totálně neřešitelný problém, takže jsem to vzdal.
Golf real car, real fast

Uživatelský avatar
Robert D.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA

Příspěvek od Robert D. »

Žížal píše:Já tam ty plechy nemám (ani vpředu ani vzadu) - ne že bych to tak chtěl ale koupil jsem Příšerku s jedním zadním a jedním předním a oba byly tak rezavé že šly radši dolů, než se úplně rozpadnou za jízdy. K žádným nepříjemnostem nedošlo a ani mi nepřijde že by mělo dojít. Co jsem koukal na některé nové auta tak se to nedává, takže to asi nebude tak důležité...

S tím že by šel bordel do brz jsem se u toho nesetkal, ani nemám problém za mokra s vodou na kotoučích (větší než ostatní).

Původně jsem je chtěl sehnat - ale to se ukázalo jako totálně neřešitelný problém, takže jsem to vzdal.
Konečně někdo, kdo jenom nemele naprázdno pantem :!: :wink: :ura1:

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smyk »

Robert D. píše:
Žížal píše:Já tam ty plechy nemám (ani vpředu ani vzadu) - ne že bych to tak chtěl ale koupil jsem Příšerku s jedním zadním a jedním předním a oba byly tak rezavé že šly radši dolů, než se úplně rozpadnou za jízdy. K žádným nepříjemnostem nedošlo a ani mi nepřijde že by mělo dojít. Co jsem koukal na některé nové auta tak se to nedává, takže to asi nebude tak důležité...

S tím že by šel bordel do brz jsem se u toho nesetkal, ani nemám problém za mokra s vodou na kotoučích (větší než ostatní).

Původně jsem je chtěl sehnat - ale to se ukázalo jako totálně neřešitelný problém, takže jsem to vzdal.
Konečně někdo, kdo jenom nemele naprázdno pantem :!: :wink: :ura1:
no tak totok me přesvedčilo uplně takže žadný lechy tam nebudou :)
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
jarys
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jarys »

alespon neco bych tam určitě nechal mam taky g60 brzdy plechy orezlý ale určitě je zachovam
ND G2

zatim ještě žiju

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smyk »

jarys píše:alespon neco bych tam určitě nechal mam taky g60 brzdy plechy orezlý ale určitě je zachovam
já ne už jsem se rozhodl je to akorat na bordel a tam by seto blbe čistilo :roll:
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“