krycí plechy kotouču na zadní napravě

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

Robert D. píše:
Chudej student píše: Vez ze kamaradovi se to stalo.videl sem nekde videa prave co ten plisek dokaze.takze kdyby tam byl k nicemu tak Ti asi nedoporucuju aby sis ho tam dal...jinak pokud si chces na VR6 dvat buben tak mi pak napis kdy budes mit funus..prijdu Ti dat kyticku... :roll:
....nejlepší je rozdávat rozumy na VW clubu a jezdit škodovkou. :old:
I tak se to da chapat..pro me za me se treba teda zabij..ja Ti chtel jen poradit...
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Robert D.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA

Příspěvek od Robert D. »

Chudej student píše:
Robert D. píše: ....nejlepší je rozdávat rozumy na VW clubu a jezdit škodovkou. :old:
I tak se to da chapat..pro me za me se treba teda zabij..ja Ti chtel jen poradit...
Za 1. nejezdím po nějakých hadrech, aspoň se snažím. :kap:
Za 2. přizpůsobuji rychlost stavu a situaci na vozovce :newy:
Za 3. ty bubny si tam dávat nebudu, byla to myšlenka jak jsou brzdy řešeny, resp. schovány v bubnu :roll:
Za 4. Sežeň to video, rád to zhlídnu, teď se můžeme jen dohadovat. :wink:
Za 5. Měl ten kámo, 100%pneu, podvozek, věnoval se řízení,atd. :rom:
Za 6. Zdravím Tě kamaráde :!: :wink:

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smyk »

hoší ale tak nechtetoho :kap: asi tam ty plechy teda nedám a jestli udělám další sloupovel zářez tak at už v tou autu zustanu navždy :!:
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Oonder
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hranice

Příspěvek od Oonder »

Tak podle mě se tady hádáte o blbostech.Ten plech tam je proto aby chránil kotouč před prasknutím,když totiž brzdíte tak se kotouč zahřeje a pak je hodně křehký a když do něho takový kamínek vlítne tak ho může i poškodit.

Uživatelský avatar
Leon
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 308
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeňsko

Příspěvek od Leon »

No já osobně bych tam ty plechy dal-přeci tam nemusíš dávat nový ne?i starý ještě odvedou hafo práce (jestli teda jdou sehnat).Než přemejšlet jestli se něco stát může nebo nemůže, tak radši mít jistotu že jo?Nevim jestli to má spojitost, ale mě na G1 chyběl ten krycí plech na levý straně a občas se mi tam dostával písek a drobnej štěrk-do pravýho ani ho*no, takže tak.

Uživatelský avatar
Exact
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Exact »

Ty plechy tam sou kvuli bordelu a chlazení kotoučů sou i na to tvarovaný bez nich jezdí jen blázen.toť můj názor.Nic ve zlém :twisted:

Uživatelský avatar
Robert D.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA

Příspěvek od Robert D. »

Exact píše:Ty plechy tam sou kvuli bordelu a chlazení kotoučů sou i na to tvarovaný bez nich jezdí jen blázen.toť můj názor.Nic ve zlém :twisted:
Takže chlapci, všichni si místo nějakýho stupido srazu zajeďte na nějakou rallye a ukažte mi které EVOčko nebo VRCéčko tam má nějáký shiťácký plechy.
:wink:

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smyk »

Robert D. píše:
Exact píše:Ty plechy tam sou kvuli bordelu a chlazení kotoučů sou i na to tvarovaný bez nich jezdí jen blázen.toť můj názor.Nic ve zlém :twisted:
Takže chlapci, všichni si místo nějakýho stupido srazu zajeďte na nějakou rallye a ukažte mi které EVOčko nebo VRCéčko tam má nějáký shiťácký plechy.
:wink:
jo to je názor takže neee plechy

To leon:ja dělám kompletní renovaci g2 a budu tam davat starý veci ne
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

R2D2
Závodník
Závodník
Příspěvky: 633
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od R2D2 »

Robert D. píše:
Chudej student píše: Vez ze kamaradovi se to stalo.videl sem nekde videa prave co ten plisek dokaze.takze kdyby tam byl k nicemu tak Ti asi nedoporucuju aby sis ho tam dal...jinak pokud si chces na VR6 dvat buben tak mi pak napis kdy budes mit funus..prijdu Ti dat kyticku... :roll:
....nejlepší je rozdávat rozumy na VW clubu a jezdit škodovkou. :old:
Ehm, nejaky problem :)
Na tomto webu se již nevyskytuji, protože jsem Debil a mám IQ tykve. Díky čau.

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smyk »

Ondraseeek píše:
Robert D. píše: ....nejlepší je rozdávat rozumy na VW clubu a jezdit škodovkou. :old:
Ehm, nejaky problem :)
:D :D jak to hned zavalil :D :D prej ehm takový jako nenapadane že má taky šhade Ondři tos zavalil pekne fakt
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Robert D.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA

Příspěvek od Robert D. »

Ondraseeek píše:
Robert D. píše: ....nejlepší je rozdávat rozumy na VW clubu a jezdit škodovkou. :old:
Ehm, nejaky problem :)
Jak ehm, pokud fandím Barceloně, nebudu lítat po venku v dresu Realu Madrid. KuVWa, to ja fakt kocourkov :!: :evil:

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smyk »

každýho vec ne včím si jezdí :roll:
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Robert D.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA

Příspěvek od Robert D. »

smyk píše:každýho vec ne včím si jezdí :roll:
To máš pravdu, ale věci se musejí chápat v souvislostech. Pro příklad udávám naší ministrini školství(p.Buzková) :arrow: kecá jak by se mělo to či ono, chytračí, a vlastní děcko dá do francozské školy.Tak s tímhle FAKT nesouhlasím.
:wink:

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smyk »

to máš pravdu ale taky je to její vec jinak k tem plechum tak normalne my dneska došli brzdy z g60 a ty plechy sou aji vpředu 8O
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Robert D.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 181
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA

Příspěvek od Robert D. »

smyk píše:to máš pravdu ale taky je to její vec jinak k tem plechum tak normalne my dneska došli brzdy z g60 a ty plechy sou aji vpředu 8O
Jj,taky jsem koukal na VeRunu, jsou tam takové pidi.
Nicméně já je jen zmenšil, ať se nezasírá ABS a kryje to i ložisko, tak tam menší průměr nechej. Ale ten BIG talíř na zadním kotouči je SHIT.
Nicméně speciály tam nemají nic. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“