Blatník G III

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
cert
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 269
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Blatník G III

Příspěvek od cert »

Zdar, potřebuju sehnat rozumy, co se plechařiny týká...
Od kterýho výrobce nejlíp pasujou plechy (LP blatník) a jsou zároveň nejkvalitnější? Mám na výběr z Autokelly, Klokkerholm nebo Van Wezel...
Od koho mám ten blatník vzít, cena je +/- stejná.
Díky.

Yeah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yeah »

kup dobrej (radši třeba jen škrablej) na vrakači, hlavně origo, jak to bude kely nebo kerakoliv druhovyroba, zase to bude za čas reznout...original dil, i když už jetej, je original dil...

Uživatelský avatar
cert
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 269
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cert »

Yeah píše:kup dobrej (radši třeba jen škrablej) na vrakači, hlavně origo, jak to bude kely nebo kerakoliv druhovyroba, zase to bude za čas reznout...original dil, i když už jetej, je original dil...


To bych taky raději udělal, ale ptal jsem se tu a nikdo pěknej origoš blaťák (s oválným blinkrem, bez díry na anténu) a ani tu aretaci k LZ dveřím na prodej neměl :( . Nevíš náhodou o nějakým?
Vrakoviště mám bohužel daleko a co jsem tak slyšel, tak si řeknou za origoš i 1500,- a to je fakt dost :( .
S druhovýrobou (viz uvedený značky) nemáš nějakou zkušenost?

Uživatelský avatar
hugo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 282
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hodoninsko

Příspěvek od hugo »

Ja mam zkusenost s Kelly - oprava GII komplet pradek, kvalita nic moc, poradne jsem to natrel Body, takze to zatim moc nerezne, uvim na jaro. Ale vubec to neslo spasovat, dokonce tam borci v servise museli navarit kus dratu, aby to licovalo s dverma 8O
Ted pri oprave GIII koupim radeji novy original - potrebuju zadni blatnik 8000,- :evil:

Uživatelský avatar
cert
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 269
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cert »

hugo píše:Ja mam zkusenost s Kelly - oprava GII komplet pradek, kvalita nic moc, poradne jsem to natrel Body, takze to zatim moc nerezne, uvim na jaro. Ale vubec to neslo spasovat, dokonce tam borci v servise museli navarit kus dratu, aby to licovalo s dverma 8O
Ted pri oprave GIII koupim radeji novy original - potrebuju zadni blatnik 8000,- :evil:


Dneska jsem mluvil s jedním karosářem a ten mi doporučoval Van Wezel. Tak nevím, nejraději bych originál, ale je to hrozná palba :( .

Yeah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yeah »

zkus se domluvit se členem pikachuxxx, když ho bude mít (má hafo dílů) tak až pojedu do DC Ti ho vezmu (budu od něj chtít i pro sebe nějaké díly) a pak bych Ti ho vzal do Pávova, pokud tedy Pávov jedeš...
jinak ta druhovýroba v kelly je fakt hrozná...plechařina je kus od kusu, dokonce muj tata menil blatnik na facku a ten kellyackej byl o 2 cm kratsi!!!
znacku Van Wezel neznam, ale tata rikal, ze dily od fy AutoCorra jsou prý dobré.

Uživatelský avatar
cert
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 269
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cert »

Yeah píše:zkus se domluvit se členem pikachuxxx, když ho bude mít (má hafo dílů) tak až pojedu do DC Ti ho vezmu (budu od něj chtít i pro sebe nějaké díly) a pak bych Ti ho vzal do Pávova, pokud tedy Pávov jedeš...
jinak ta druhovýroba v kelly je fakt hrozná...plechařina je kus od kusu, dokonce muj tata menil blatnik na facku a ten kellyackej byl o 2 cm kratsi!!!
znacku Van Wezel neznam, ale tata rikal, ze dily od fy AutoCorra jsou prý dobré.


Děkuju za nabídku. S Pikachemxxx jsem si už psal a nijak se k tomu neměl, ale zkusím to znovu, třeba se něco objevilo. Za ten originál blatník bych byl moc rád. Kdyby to nějak klaplo, tak se tutově domluvíme.

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomeoMontek »

Yeah píše:zkus se domluvit se členem pikachuxxx, když ho bude mít (má hafo dílů) tak až pojedu do DC Ti ho vezmu (budu od něj chtít i pro sebe nějaké díly) a pak bych Ti ho vzal do Pávova, pokud tedy Pávov jedeš...
jinak ta druhovýroba v kelly je fakt hrozná...plechařina je kus od kusu, dokonce muj tata menil blatnik na facku a ten kellyackej byl o 2 cm kratsi!!!
znacku Van Wezel neznam, ale tata rikal, ze dily od fy AutoCorra jsou prý dobré.
Tak jako nevím...mám pravej přední autokelly a docela pohoda, pasne jako ulytej...přesně jako má...ještě sem ho nesříkl a už chvilku jezdí a nerezne...chvilka je druhá zima:-)¨Akorát ten plech je slabší jako tlouštkou matroše... No a myslím, že když ho lakýrník pěkně nastříká a ošetří jak a kde to jen jde tak se rzi snad bát nemusím...

Uživatelský avatar
Petr78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr78 »

RomeoMontek píše:
Yeah píše:zkus se domluvit se členem pikachuxxx, když ho bude mít (má hafo dílů) tak až pojedu do DC Ti ho vezmu (budu od něj chtít i pro sebe nějaké díly) a pak bych Ti ho vzal do Pávova, pokud tedy Pávov jedeš...
jinak ta druhovýroba v kelly je fakt hrozná...plechařina je kus od kusu, dokonce muj tata menil blatnik na facku a ten kellyackej byl o 2 cm kratsi!!!
znacku Van Wezel neznam, ale tata rikal, ze dily od fy AutoCorra jsou prý dobré.
Tak jako nevím...mám pravej přední autokelly a docela pohoda, pasne jako ulytej...přesně jako má...ještě sem ho nesříkl a už chvilku jezdí a nerezne...chvilka je druhá zima:-)¨Akorát ten plech je slabší jako tlouštkou matroše... No a myslím, že když ho lakýrník pěkně nastříká a ošetří jak a kde to jen jde tak se rzi snad bát nemusím...
Tak jsi holt koupil dobrej kousek.
A Autokelly prodává od více značek.......
Jsem prostě POLOmaniak.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“