zkusenosti?!

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

zkusenosti?!

Příspěvek od shaft.cz »

Brouzdam tak po netu a koukam na lakovny a nasel sem v brne nakou nowe otewrenou nemate s ni nekdo zkusenosti? A nebo spis kde si lakujete weci na auto?

http://www.saphir.cz/index.php?s=1" target="_blank

Uživatelský avatar
Ondrej
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrej »

Zatím jsem lakoval jen dvakrát nejdříve u soukromého lakýrníka, za 3000 (jenom dveře) a absolutně nahovno. A pak jsem na té samé straně měl další poj. událost a nechal jsem to udělat na Jarově... Krása není to vůbec poznat pod jakýmkoliv úhlem nebo světlem. Super práce, jenom cena je cca 6000... A čekací lhůta zhruba 3 týdny. GIV 2001 červená základní barva

Uživatelský avatar
Fox-CZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Novy Jicin

Příspěvek od Fox-CZ »

jj jak sou VW servisy na h***o,tak to se tyka lakovani,jsem tak spokojen,ted jsem byl lakovat blatnik, a dvere a parada...jo bylo to Heller OV
Passat 2002 TDIPD 96KW

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

Mám podobnou zkušenost, dřív jsem byl u dvou lakýrníků, natřásali se jak jsou dobří a že oni jsou prostě nej. Vše na nic, nakonec kamarád, který lakuje ve VW a dělá i o víkendech v jiné firmě, kde mají box, nechal jsem si to tam udělat a max spokojenost. Jak říkají kluci, origo je origo. barvu jsem měl ale svoji a na té záleží víc jak na lakýrníkovi, u výběru jsem byl s tím klukem a nevěřil bych, kolik může mít barva pododstínů, hlavně se to musí před zkoušením rozleštit aspoň na třech místech a vyzkoušet a hlavně koukat z několika úhlů. Jde především o výběr barvy.

Uživatelský avatar
Pit
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Beroun

Příspěvek od Pit »

Já mám svýho lakýrníka.Je to starej dědula a na rozdíl od mnoha nazdárků se nenatřasá jak je dobrej.Musím,ale říct,že dobrej je a spokojenost naprostá.A hlavně není drahej.Chlapík to snad dělá proto,že ho to baví.Doporučil jsem ho kamárádům a ty byly taky spokojený. :) :)

Uživatelský avatar
Bedrich
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: u Hranic na Moravě

Příspěvek od Bedrich »

Tak to já mám jednoho co mu to trvá si ce jak h***o psovi, ale stojí to zato čekání. 8)

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

To ten můj, v pátek dám a v neděli mám.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“