ABS-EDS

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fox-CZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Novy Jicin

ABS-EDS

Příspěvek od Fox-CZ »

prijde mi ,ze mi nefunguje EDS,hur se rozjizdi,drive to nedelalo....muze to mit souvislost s vymenou brzdovky ???nemusi se to nejak spesn odzdusnovat ??vag nic nehlasi,jde to pres nej nejak vyzkouset funkcnost EDS ? diky..jo ASR funguje normalne..
Passat 2002 TDIPD 96KW

Uživatelský avatar
VlaK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 539
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín, Brno

Příspěvek od VlaK »

Abych pravdu rek, mam to na aute od novyho, ale hned prvni zimu se mi na snehu tocilo jedno kolo jak na bani a nic moc teda...tak nevim, ale necekal bych od toho zadny zazraky :)
Born to grow.

Uživatelský avatar
TomB
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: ABS-EDS

Příspěvek od TomB »

Fox-CZ píše:prijde mi ,ze mi nefunguje EDS,hur se rozjizdi,drive to nedelalo....muze to mit souvislost s vymenou brzdovky ???nemusi se to nejak spesn odzdusnovat ??vag nic nehlasi,jde to pres nej nejak vyzkouset funkcnost EDS ? diky..jo ASR funguje normalne..
EDS mysíš elektronickou uzávěrku diferáku? Jestli jo, tak ta by s brzdovkou souviset mohla, ale potom bys taky cítil, že ti to nebrzdí, když chceš brzdit pedálem.
A EDS reaguje jen když se ti začne protáčet jedno kolo. Když hrabou obě, tak do toho kecá ASR.

Uživatelský avatar
martas01
Profík
Profík
Příspěvky: 949
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od martas01 »

VlaK píše:Abych pravdu rek, mam to na aute od novyho, ale hned prvni zimu se mi na snehu tocilo jedno kolo jak na bani a nic moc teda...tak nevim, ale necekal bych od toho zadny zazraky :)
plne souhlasim meli jsem to na ochcavce a zadne zazrak vzdycky se tocilo jedno kolo a pak druhy ale nikdy obe soucasne :( svata uzaverka na tvrdo!!
na zetora jsem se vy... a koupil velkej NEW HOLLAND

farmařina=tvrdá dřina :-)

Upozorňujeme družstevníky,že již třetí den je na návsi fůra hnoje.Nebude-li odstraněna,vloží se do toho národní výbor.

Uživatelský avatar
TomB
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomB »

martas01 píše:
VlaK píše:Abych pravdu rek, mam to na aute od novyho, ale hned prvni zimu se mi na snehu tocilo jedno kolo jak na bani a nic moc teda...tak nevim, ale necekal bych od toho zadny zazraky :)
plne souhlasim meli jsem to na ochcavce a zadne zazrak vzdycky se tocilo jedno kolo a pak druhy ale nikdy obe soucasne :( svata uzaverka na tvrdo!!
Tak já si na EDS nemůžu stěžovat. Pro parkování ve sněhu je to docela dobrej pomocník, i když jsou případy, kdy si to neporadí, to pak lítá vzduchem kdejaká nadávka a já si slibuju, že další auto bude čtyřkola :lol:
Ale pořád je EDS lepší jak auto úplně bez něj.

Uživatelský avatar
Fox-CZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 78
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Novy Jicin

Příspěvek od Fox-CZ »

heh,no mozna je to tim ,ze mam ted gumy na pikacu :-)brzdit mi to brzdi normalne...jenom jsem nekde cetl,kdyz zasahuje EDS,kat to vydava tokove zvuky jako pri brzdeni kdyz se spusti ABS,ale to mi tedy nikdy nedelalo,tak proto se ptam jestli to jde nejak zkotrolovat...
Passat 2002 TDIPD 96KW

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“