VR6 A G60 Motor

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Uživatelský avatar
Petr78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr78 »

Majsha píše:
Petr78 píše:A většina věcí tam je předraženejch i v porovnání s Německem.
To je přeci nesmysl, objednávat si věci na německý auto v americe. A co je MADE IN USA bych si nikdy nekoupil s ohledem na kvalitu.
A kdyby jste si to treba prohlizeli poradne, tak by jste zjistili ze maji treba taky pobocku v nemecku...
To je sice možný, ale po Německu je spousta lepších firem (co se cen i služeb týče), kterým bych věřil více.

Ty máš s touto firmou nějaké zkušenosti nebo pro ně děláš, že je vychvaluješ? :D[/quote]

Predpokladam ze sis urcite precetl UPLNE vsecko o te firme a prohlidl celou nabidku a NE JEN PRVNI 3 STRANKY... :wink:[/quote]

Úplně všechno jsem si neprohlížel, nebylo třeba. Stačilo mi pár produktů pro srovnání.....
A já vůbec k amíkům nějak nemám důvěru. Možná je to předsudek, nevím.
Jsem prostě POLOmaniak.

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Majsha »

Petr78 píše:
Majsha píše:Abych taky jeste neco pridal do debaty:

Do 4500 ot. 16V na Gcko fakt nema. Pres 4500 uz jaksi umre...
umře G60 nebo 16V?
Gcko tak trosku umre. Porad pekne tahne, ale neni to uz takovej zaber jako predetim. Kolikrat mi jeste na 3 skubou kola :twisted:

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Majsha »

Petr78 píše:
Majsha píše: A kdyby jste si to treba prohlizeli poradne, tak by jste zjistili ze maji treba taky pobocku v nemecku...
To je sice možný, ale po Německu je spousta lepších firem (co se cen i služeb týče), kterým bych věřil více.

Ty máš s touto firmou nějaké zkušenosti nebo pro ně děláš, že je vychvaluješ? :D
Predpokladam ze sis urcite precetl UPLNE vsecko o te firme a prohlidl celou nabidku a NE JEN PRVNI 3 STRANKY... :wink:[/quote]

Úplně všechno jsem si neprohlížel, nebylo třeba. Stačilo mi pár produktů pro srovnání.....
A já vůbec k amíkům nějak nemám důvěru. Možná je to předsudek, nevím.[/quote]

Radsi uz nic nerikam....

Uživatelský avatar
jarys
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: melnicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jarys »

srovnávat přeplnovanej motor a nepř.je trochu hovadina ne :?: jinak co se týče 16v tak když je vše ok tak ten motor jede i při palbě do 12l a to g asi těžko..g jede od spoda lip to je jasny to jede i gti8v ale když dostaneš 16v do provozních otáček a držíš ho tam tak je to raketa..cena ůdržby je je u g60 i vr6 uplně jinde než u 16v..jak psal pikachuxxx trochu zainvestuješ na začátku a odvděcí se ti spolehlivostí..
jinak g60 vs VR6 tak vr6 a to kůli dostupnosti a ceně nd.
ND G2

zatim ještě žiju

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“