Aero lišty 260,-Kč HEYNER reklamace- výměna SILENCIO X-TRM

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Příspěvek od pasat »

No na těch origo VW a i na těchto HEYNER sundáš plastovou koncovku a gumičku vytáhneš. A to se mně moc líbí. Je to jednoduché a rychlé. Že by drahé VALEO dělalo aero lišty jen na jedno použití a za ty prachy ? To asi nééé. Pořádně na to koukni a hoď sem fotky

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

pasat píše:No na těch origo VW a i na těchto HEYNER sundáš plastovou koncovku a gumičku vytáhneš. A to se mně moc líbí. Je to jednoduché a rychlé. Že by drahé VALEO dělalo aero lišty jen na jedno použití a za ty prachy ? To asi nééé. Pořádně na to koukni a hoď sem fotky
U Bosche to je taky tak že sundáš koncovku.

Drába
Člen klubu
Příspěvky: 286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krkonoše - TU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drába »

To u Valea taky sundáš koncovku na obou stranách pak se odcvakne ten středový úchyt a celý se to rozsype na díly :-). ale obyč gumka tam nedrží a hlavně vemá tu vrchní část(ofuk),
BTW jsou to ty co tu prodává zvířátko:
http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... ic&t=13947" target="_blank

Uživatelský avatar
andilek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 244
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Velká Dobrá Okr. Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od andilek »

ZDAR PASATE ZDRAVIM KLADENAKA
Benzin patri do zapalovace,nafta do kamen.
Proboha na co budeme jezdit?

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Příspěvek od pasat »

:lol: Skoro - jsem ze Žehrovic Kamennejch :lol:

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Příspěvek od pasat »

Drába píše:To u Valea taky sundáš koncovku na obou stranách pak se odcvakne ten středový úchyt a celý se to rozsype na díly :-). ale obyč gumka tam nedrží a hlavně vemá tu vrchní část(ofuk),
BTW jsou to ty co tu prodává zvířátko:
http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... ic&t=13947" target="_blank
Tak to dělají pěkně a složitě, abys nekoupil obyč. gumu za 15,-Kč ale tak počítám za 200,-Kč ! To známe, že ? :cry:

Uživatelský avatar
xpassat
Pilot
Pilot
Příspěvky: 736
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, BK, Bce

Příspěvek od xpassat »

pasat píše:A koupil jsem je v Kladně, Autodíly Vinš, Kročehlavy, tel. 312 660076. Kdyby někdo také chtěl nebo nevěřil ... :lol:
Držel jsem je v ruce v TESCU v Brně o víkendu, za stejnou cenu. Koupi jsem si rozmyslel, moc na mě nezapůsobylo to, že se to prodává v řetězci TESCO :?

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Příspěvek od pasat »

xpassat píše:
pasat píše:A koupil jsem je v Kladně, Autodíly Vinš, Kročehlavy, tel. 312 660076. Kdyby někdo také chtěl nebo nevěřil ... :lol:
Držel jsem je v ruce v TESCU v Brně o víkendu, za stejnou cenu. Koupi jsem si rozmyslel, moc na mě nezapůsobylo to, že se to prodává v řetězci TESCO :?
Kupuju tam mlíko a rohlíky a docela dobrý :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

Já tam chodím do KFC a taky good. :lol:

Uživatelský avatar
Mr. Death
Profík
Profík
Příspěvky: 1135
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od Mr. Death »

Kamarád měl originál AeroTwin na Passatu od jeho zakoupení, což je teď 2,5 roku. Podotýkám, že většinu roku je přímo na horách pár metrů od sjezdovky, takže ty stěrače dostávaly pořádně zabrat...
Ale netuším, co se tam dává origo, jestli Valeo nebo Bosch, já bych to tipoval na ty Valeo.

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

Tak jsem právě měnil ty gumičky, myslel jsem si, že koupím prostě gumičky a bude, nakonec jsem koupil celá ramínka od fi. Valeo za 220,. a vyndal z nich ty gumičky, do těch AiroTwinů od Bosche sednou jak pr**l na hrnec. Je to pořád levnější, než koupit nové Bosche za litr. Prostě jednou za rok koupím Valea na rozborku. Výměna je víc než jednoduchá.

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4757
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Příspěvek od srotty »

[quote="šimek"]Tak jsem právě měnil ty gumičky, myslel jsem si, že koupím prostě gumičky a bude, nakonec jsem koupil celá ramínka od fi. Valeo za 220,. a vyndal z nich ty gumičky, do těch AiroTwinů od Bosche sednou jak pr**l na hrnec. Je to pořád levnější, než koupit nové Bosche za litr. Prostě jednou za rok koupím Valea na rozborku. Výměna je víc než jednoduchá.
NÁHODOU NĚJAKOU FOTKU NEMÁŠ?

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

srotty píše:
šimek píše:Tak jsem právě měnil ty gumičky, myslel jsem si, že koupím prostě gumičky a bude, nakonec jsem koupil celá ramínka od fi. Valeo za 220,. a vyndal z nich ty gumičky, do těch AiroTwinů od Bosche sednou jak pr**l na hrnec. Je to pořád levnější, než koupit nové Bosche za litr. Prostě jednou za rok koupím Valea na rozborku. Výměna je víc než jednoduchá.
NÁHODOU NĚJAKOU FOTKU NEMÁŠ?
Fotku nemám, ale fakt na tom nic není. Jen stačí sundat jeden konec, nemusí se sundavat obě koncovky. Sundej jen tu koncovku, kde drží gumička, prostě chytni za gumičku, zatáhni ji jako do středu, povolí jen na jedné straně, tam kde bude volná koncovku nechej a kde se gumička ani nehne, tak tam koncovku sundej. Když ji sundáš, tak ta gumička drží v takovém zobáčku, je tím pojištěná, zobáček odehneš a dumičku jednoduše vytáhneš, nasuneš novou, pojistíš zobáčkem a nasadíš koncovku nazpátek. Fakt to je brnkačka, a gumičky od Valea, tam jdou suprově a hlavně to je kvalitka.

Uživatelský avatar
srotty
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4757
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OLOMOUC

Příspěvek od srotty »

šimek píše:
srotty píše:
Fotku nemám, ale fakt na tom nic není. Jen stačí sundat jeden konec, nemusí se sundavat obě koncovky. Sundej jen tu koncovku, kde drží gumička, prostě chytni za gumičku, zatáhni ji jako do středu, povolí jen na jedné straně, tam kde bude volná koncovku nechej a kde se gumička ani nehne, tak tam koncovku sundej. Když ji sundáš, tak ta gumička drží v takovém zobáčku, je tím pojištěná, zobáček odehneš a dumičku jednoduše vytáhneš, nasuneš novou, pojistíš zobáčkem a nasadíš koncovku nazpátek. Fakt to je brnkačka, a gumičky od Valea, tam jdou suprově a hlavně to je kvalitka.
BEZVA ,DÍK ZKUSÍM TO

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Tady to je popsane jak se měni Gumičky.... :wink:
http://www.passatplus.de/umbauteile/aer ... rotwin.htm" target="_blank

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“