Aero lišty 260,-Kč HEYNER reklamace- výměna SILENCIO X-TRM

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

šimek píše:Taková je přesně ve Valeu jak jsem kupoval já. Ty jsi ji sehnal někde v metráži?
Po kusech... :wink:

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

A co to je za výrobce? Kde je mají? Třeba už pak nebudu muset kupovat celé stěrače. :lol: Nemáte někdo třeba z nějakých airotwinů tu boční krytku? Potřebuji levou.

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

šimek píše:A co to je za výrobce? Kde je mají? Třeba už pak nebudu muset kupovat celé stěrače. :lol: Nemáte někdo třeba z nějakých airotwinů tu boční krytku? Potřebuji levou.
Vyrobce to je HEYNER Germany...a kupoval sem je u nas na burze. :wink:

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

Tak to jo. Kup jich příště víc a my je pak budem rovnou brát od tebe a nebudem zasírat web blbejma dotazama. :lol:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

šimek píše:Tak to jo. Kup jich příště víc a my je pak budem rovnou brát od tebe a nebudem zasírat web blbejma dotazama. :lol:
Ok...budu myslet na vás jak tam pojedu. :wink:
Obědnam jich plnou Tatrovku aby nechyblo...... :P :lol:

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

Paskal píše:
šimek píše:Tak to jo. Kup jich příště víc a my je pak budem rovnou brát od tebe a nebudem zasírat web blbejma dotazama. :lol:
Ok...budu myslet na vás jak tam pojedu. :wink:
Obědnam jich plnou Tatrovku aby nechyblo...... :P :lol:
To je už na tobě kolik jich vemeš. 8)

Uživatelský avatar
Miky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

stěrače

Příspěvek od Miky »

CHlapi,já jsem je koupil již ve zmiňovaném TESCU,cena dobrá,stíraj taky super.Ale bacha v každé krabici je jen jeden stěrač,málem jsem odešel domů v domnění že mám sadu.Prodávají tam různé délky a v každém balení je náhradní grafitová gumička a asi 4 druhy adapterů na vaše původní stěrače.Nejsem zaměstnanec Teska,ani reklamní agent,ale mohu doporučit

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

Já už jen gumičky, mám Bosche a fakt super. Co se týče uchycení, tak jednoduché a ještě překrytí takovým plastem, fakt luxux, to s těma z Tesca nejde srovnávat, ale je tam jiná cena, ale určitě bych si vzal zase Bosche a měnil jen gumičky. Jsou na pohled někde jinde.

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

Tady je ukázka toho uchycení.
Přílohy
Bosch.jpg
Bosch.jpg (30.14 KiB) Zobrazeno 666 x

Karfik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 690
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Karfik »

Paskal píše:
Karfik píše:ok dej foto, taky je budu muset asi koupit.
Tady to máš... :wink:
Tu aero gumu mám navic ještě grafitovou aby v zimě nepřimrzala ke sklu. :gy: :)
ty moje gumy v vypadaj nejak jinak. Maj na sobe jeste lamely. Mam Ajrotvin od Boše. 8O

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Karfik píše:
Paskal píše: Tady to máš... :wink:
Tu aero gumu mám navic ještě grafitovou aby v zimě nepřimrzala ke sklu. :gy: :)
ty moje gumy v vypadaj nejak jinak. Maj na sobe jeste lamely. Mam Ajrotvin od Boše. 8O
Ty si taky jinačí...pač jak si byl maly tak tě mamka z radosti vyhodila do vzduchu a nechytla tě. :jok: :P :) :lol: :wink:

Karfik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 690
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Karfik »

Paskal píše:
Karfik píše:ty moje gumy v vypadaj nejak jinak. Maj na sobe jeste lamely. Mam Ajrotvin od Boše. 8O
Ty si taky jinačí...pač jak si byl maly tak tě mamka z radosti vyhodila do vzduchu a nechytla tě. :jok: :P :) :lol: :wink:
zitra dam foto. Ty vwoe, maminka me chytla, ale je mala a bylo to blizko zemi, tak jsem si trochu strejchnul hlavou o hlinu :wink: Ale kdyz se podivam na tvuj avatar jak jsi ovazanej, tak s tebou mlatej asi furt :twisted:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Karfik píše:
Paskal píše: Ty si taky jinačí...pač jak si byl maly tak tě mamka z radosti vyhodila do vzduchu a nechytla tě. :jok: :P :) :lol: :wink:
zitra dam foto. Ty vwoe, maminka me chytla, ale je mala a bylo to blizko zemi, tak jsem si trochu strejchnul hlavou o hlinu :wink: Ale kdyz se podivam na tvuj avatar jak jsi ovazanej, tak s tebou mlatej asi furt :twisted:
Zato ty tam nemaš nic :twisted: aby se tě nikdo neleknul.... :P :)

Karfik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 690
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Karfik »

Paskal píše:
Karfik píše:zitra dam foto. Ty vwoe, maminka me chytla, ale je mala a bylo to blizko zemi, tak jsem si trochu strejchnul hlavou o hlinu :wink: Ale kdyz se podivam na tvuj avatar jak jsi ovazanej, tak s tebou mlatej asi furt :twisted:
Zato ty tam nemaš nic :twisted: aby se tě nikdo neleknul.... :P :)
od jisty doby ne, taky jsem chodim de facto jen kvuli tobe. Vzdycky kdyz vidim ten tvuj avatar a predstavim si te bez tech hadru na hlave, tak si rikam "no, jsou na tom jiny i hur" :lol: :lol:

Uživatelský avatar
martas75
Řidič
Řidič
Příspěvky: 186
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martas75 »

Tak už je mem taky,a jde to .Heyner po 195kusa v každem byla jedna grafitova guma navíc.[/b]
Profesionální čištění interiéru vozidel značkovou technikou Karcher,autokosmetikou Chimigal za velmi příznivé ceny...

Více na http://www.cistyautointerier.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Telefon 724 088 643

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“