Zaslepení zámků.

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Karfik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 690
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Karfik »

pasat píše:Díky díky - baterka, to je jen o pravidelné údržbě :lol:


Kdo pak před zimou dolil destilku do baterky ?
nevim jestli jsi si toho vsiml, ale zrovna zaslepuju taky a nebavi me to a koukam ze tebe jo, z cehoz vypliva ze vim kdo mi to udela. A taky rozvody, opravit lak, vycistit vnitrek, koupit elektrony. Mas co delat :twisted: :twisted:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Karfik píše:
pasat píše:Díky díky - baterka, to je jen o pravidelné údržbě :lol:


Kdo pak před zimou dolil destilku do baterky ?
nevim jestli jsi si toho vsiml, ale zrovna zaslepuju taky a nebavi me to a koukam ze tebe jo, z cehoz vypliva ze vim kdo mi to udela. A taky rozvody, opravit lak, vycistit vnitrek, koupit elektrony. Mas co delat :twisted: :twisted:
Fííííííííha.... :P :) :lol: :fly2:

Uživatelský avatar
fleer
Člen klubu
Příspěvky: 2556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fleer »

Když v práci zaslepuju zámky, tak do těch záslepek dávám šroub a lepim to buď silikonem,nebo lepidlem na okna.A co se týče zámku ve dveřích, tak je nejlepší to kolečko s drážkou, kterym se to odemyká přilepit ke zbytku a tu drážku odstranit. (vrtákem, frézkou,....) Ale je to nevratnej proces a když dojde baterka v ovladači a je zaslepenej i kufr, tak neni možnost se do toho auta jen tak dostat.
Jetta MkI - prodej, Mitsu Pajero wagon, Alhambra Mk1 prodej,Polo 6N2 prodej, Passat 35i variant, Caddy mk4, Golf MkV variant

ex- VW Golf Mk2,VW Golf Mk3 Variant, Passat B5 variant

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Příspěvek od pasat »

Tady někdo něco nabízel ? :lol:

Víš že mám v práci tolik práce, že si ji nosím i domů :wink:

A auto spravuju přes noc :lol:

Takže ti nevím ...

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Příspěvek od pasat »

A do vnitřku zámku kufru (místo vložky) jsem dal ocelový váleček (lehce na silikon), takže když to někdo bude chtít odvrtat, tak se silikon utrhne a váleček se bude v původním kovovém pouzdře volně otáčet a otáčet a vrtat půjde velmi těžko :wink:

Podobný systém používá jeden výrobce dveřního kování na plastové vchodové dveře. A je to dost spolehlivé :wink:

A něco podobného bych rád přes víkend vymyslel i do dveří ...

Takže dveře vyřešeny "klasicky". Záslepka zámku (zámek ven) a do kolečka s drážkou přilepená kruhová záslepka (nelze pak otevřít šroubovákem) = perfektně pasuje 50haléřů :lol:
Zároveň jsem původní úchyt krytky zámku ještě "vylepšil" (že by tuning ? :lol: ) o šroub M5, aby byla tutovka proti vytržení...
Přílohy
DSC07637.JPG
DSC07637.JPG (36.93 KiB) Zobrazeno 1643 x
Naposledy upravil(a) pasat dne 11.12.2006 14:22, celkem upraveno 1 x.

moretti

baterka

Příspěvek od moretti »

tak baterka to je problém...konkrétně od 1.7.2006 :D

hoši nepřeju vám aby ste skončili jak já o půlnoci v hlubokym lese...bez šťávy...

teď to mám jednodužší...vzadu 225Ah uprostřed 75Ah vepředu 100Ah ...

A temelín se může jí vycpat :D

Karfik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 690
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Karfik »

pasat píše:Tady někdo něco nabízel ? :lol:

Víš že mám v práci tolik práce, že si ji nosím i domů :wink:

A auto spravuju přes noc :lol:

Takže ti nevím ...
tu praci co jsem videl bych si taky nosil domu :wink: a kazdej den jinej typ :twisted:

Uživatelský avatar
JonatanCl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 839
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CL,Lbc,Uranový doly a pak různě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JonatanCl »

pasat píše:Díky díky - baterka, to je jen o pravidelné údržbě :lol:


Kdo pak před zimou dolil destilku do baterky ?
Já ne, bo mám Varta Silver a oni mi tam ti zmetci zapomněli vyrobit dírky na dolejvání. A když jsem halekal na kámoše, co dělá ve Vartě výstupního kontrolora, že to je špatně, tak se mi vychechtal :ura1:
Velký lidi potřebujou velký auta - a jezdit v nich sami:-)

Uživatelský avatar
riobikers
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žamberk

Příspěvek od riobikers »

Teď mi kámoš poslal mail s tímto odkazem http://www.auto-key.com/pages/catalog/auto.htm" target="_blank a myslím, že už nám nepomůže vůbec nic.

Uživatelský avatar
fleer
Člen klubu
Příspěvky: 2556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fleer »

Pánové, tak tomuhle říkám nářadíčko. Hnedle bych ho bral. Zařídil bych si firmu na odemčení auta bez poškození. :D
Jetta MkI - prodej, Mitsu Pajero wagon, Alhambra Mk1 prodej,Polo 6N2 prodej, Passat 35i variant, Caddy mk4, Golf MkV variant

ex- VW Golf Mk2,VW Golf Mk3 Variant, Passat B5 variant

Uživatelský avatar
riobikers
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žamberk

Příspěvek od riobikers »

Taky jsem na to čuměl jak jelito. Jedinná šance, aby ti to auto neukradli je, že tam zavřeš tchýni nebo jinou zuřivou zvěř.

Uživatelský avatar
andilek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 244
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Velká Dobrá Okr. Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od andilek »

riobikers píše:Taky jsem na to čuměl jak jelito. Jedinná šance, aby ti to auto neukradli je, že tam zavřeš tchýni nebo jinou zuřivou zvěř.
Tomu never tu ti vratej protoze kdyby ji zastrelily tak ti jeste pomuzou a to urcite nechtej :D
Benzin patri do zapalovace,nafta do kamen.
Proboha na co budeme jezdit?

Uživatelský avatar
noha79
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od noha79 »

molczik píše:
Tomm píše:To "vylivani" nebo lepeni desetihaliru je z toho duvodu, ze v zamcich zustane volna drazka a pokud se zlodeji podari vyloupnout zaslepku, tak staci sroubovakem otocit a otevre celej central. Pokud se ta drazka necim ucpe nebo vyvrta, tak zlodej nema sanci :wink:
Tim se ale připravim o možnost tam zámky někdy v budoucnu vrátit. (když na tom bude trvat třeba budoucí kupec, apod.)
To je pravda,koupil sem GIV se zaslepkama ale ten předchozí trouba tam nic nedal a do 2 minut se mi tam na palmovce v praze dostal cigoš.

Uživatelský avatar
andilek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 244
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Velká Dobrá Okr. Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od andilek »

noha79 píše:
molczik píše: Tim se ale připravim o možnost tam zámky někdy v budoucnu vrátit. (když na tom bude trvat třeba budoucí kupec, apod.)
To je pravda,koupil sem GIV se zaslepkama ale ten předchozí trouba tam nic nedal a do 2 minut se mi tam na palmovce v praze dostal cigoš.
A jak snim bylo nalozeno?
Benzin patri do zapalovace,nafta do kamen.
Proboha na co budeme jezdit?

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

noha79 píše:
molczik píše: Tim se ale připravim o možnost tam zámky někdy v budoucnu vrátit. (když na tom bude trvat třeba budoucí kupec, apod.)
To je pravda,koupil sem GIV se zaslepkama ale ten předchozí trouba tam nic nedal a do 2 minut se mi tam na palmovce v praze dostal cigoš.
Dneska odpoledne bych to měl ject ke kámošovi zaslepit. Asi zvolím variantu "vylejt něčim tu drážku" nebo tam přilepit tu minci. No uvidim.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“