Zaslepení zámků.

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Karfik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 690
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Zaslepení zámků.

Příspěvek od Karfik »

Chystam se o vikendu zaslepit predni zamky. Koupúil jsem zaslepky i s tema kovovyma vnitrkama co jsou pod zaslepkou.
Ogy mi rikal ze musim vylejt vnitrek vodnim sklem.
1) nevim jak to uvnitr zamku vypada a co mam zalit.
2) nevim jak tam to vodni sklo mam nalit aby tam zustalo, je jak voda.
3) nemate nekde obrazek nebo nejakej popis jak na to?
4) musim sundat tapecirunk abych se k tomu dostal?
Radsi bych to nejdriv videl nez to rozeberu.

Jak jste to delali vy?

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Re: Zaslepení zámků.

Příspěvek od Tomm »

Karfik píše:Chystam se o vikendu zaslepit predni zamky. Koupúil jsem zaslepky i s tema kovovyma vnitrkama co jsou pod zaslepkou.
Ogy mi rikal ze musim vylejt vnitrek vodnim sklem.
1) nevim jak to uvnitr zamku vypada a co mam zalit.
2) nevim jak tam to vodni sklo mam nalit aby tam zustalo, je jak voda.
3) nemate nekde obrazek nebo nejakej popis jak na to?
4) musim sundat tapecirunk abych se k tomu dostal?
Radsi bych to nejdriv videl nez to rozeberu.

Jak jste to delali vy?
Pokud je to tekute, tak musi zamky ven, ale treba by stacilo tam nalepit kulaty plisek (tusim 10-halir?)

Dotaz k tem zaslepkam - koupil jsi cerne nebo sede (=pro lak)?
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Karfik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 690
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: Zaslepení zámků.

Příspěvek od Karfik »

Tomm píše:
Karfik píše:Chystam se o vikendu zaslepit predni zamky. Koupúil jsem zaslepky i s tema kovovyma vnitrkama co jsou pod zaslepkou.
Ogy mi rikal ze musim vylejt vnitrek vodnim sklem.
1) nevim jak to uvnitr zamku vypada a co mam zalit.
2) nevim jak tam to vodni sklo mam nalit aby tam zustalo, je jak voda.
3) nemate nekde obrazek nebo nejakej popis jak na to?
4) musim sundat tapecirunk abych se k tomu dostal?
Radsi bych to nejdriv videl nez to rozeberu.

Jak jste to delali vy?
Pokud je to tekute, tak musi zamky ven, ale treba by stacilo tam nalepit kulaty plisek (tusim 10-halir?)

Dotaz k tem zaslepkam - koupil jsi cerne nebo sede (=pro lak)?
cely 10 halir??? Myslis ze kradu? :twisted:
koupil jsem je ve VW v barve. zaslepky, vnitrky, lak 700,-

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

Proč se to musí vylívat. Mam záslepky objednané, ale kámoš mi tvrdil, že do dveří se vubec neleze, že akorát vyndá zámky a zacvakne tam tu záslepku. To je blbost? Musí se tam něco nalejt? Prosim poraďte...

dík

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Karfik...Vem trychtýř a lej to tam dokud to pude.
:ura1: :P :) :lol: :jok:

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

Paskal píše:Karfik...Vem trychtýř a lej to tam dokud to pude.
:ura1: :P :) :lol: :jok:
No, ted si mi to osvětlil. :roll: Taky se mi zdá tam něco lejt jako nesmysl, ale když se tu o tom mluví... tak nevim...

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Ja jak sem dával zaslepky tak sem nic nevylíval...tapec se nemusi vyndávat....z boku dveři je špunt...ten se dá dolu a povali se torx sroubek...vytahnul sem vložku zámku...strčil zaslepku a přitahnul šroubek....pak sem ho znova povolil vytahl zaslepku a kde se označil sřoubek...tak sem navrtal dírku aby ten sroubek čel hlouběji do te záslepky jak se přitahuje. :wink:
Tak že kdyby chtěl někdo vyloupnout jen zaslepku...tak by to musel vyřezat Flexou kolem kliky. :)
Ale jedna věc je taková...jak se ti tam budou chti dostat tak tomu nezabrániš :twisted: Spiš to je takova prevence.

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

Paskal píše:Ja jak sem dával zaslepky tak sem nic nevylíval...tapec se nemusi vyndávat....z boku dveři je špunt...ten se dá dolu a povali se torx sroubek...vytahnul sem vložku zámku...strčil zaslepku a přitahnul šroubek....pak sem ho znova povolil vytahl zaslepku a kde se označil sřoubek...tak sem navrtal dírku aby ten sroubek čel hlouběji do te záslepky jak se přitahuje. :wink:
Tak že kdyby chtěl někdo vyloupnout jen zaslepku...tak by to musel vyřezat Flexou kolem kliky. :)
Ale jedna věc je taková...jak se ti tam budou chti dostat tak tomu nezabrániš :twisted: Spiš to je takova prevence.
Tak jsou moje informace správné, díky!

Je jasný, že ani toho nikoho nezastaví, nicméně muj kolega má za "kámoše" jednoho zloděje a ten mu říkal, že blbec ti rozbije okno a moc to neřeší a profík zloděj (když nejde na objednávku) se ti na auto se zaslepenýma zámkama vykašle, protože kufrem se mu do toho lézt nechce. To si prej v 99% případů radši vybere auto, který stojí vedle.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

To "vylivani" nebo lepeni desetihaliru je z toho duvodu, ze v zamcich zustane volna drazka a pokud se zlodeji podari vyloupnout zaslepku, tak staci sroubovakem otocit a otevre celej central. Pokud se ta drazka necim ucpe nebo vyvrta, tak zlodej nema sanci :wink:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

Tomm píše:To "vylivani" nebo lepeni desetihaliru je z toho duvodu, ze v zamcich zustane volna drazka a pokud se zlodeji podari vyloupnout zaslepku, tak staci sroubovakem otocit a otevre celej central. Pokud se ta drazka necim ucpe nebo vyvrta, tak zlodej nema sanci :wink:
Tim se ale připravim o možnost tam zámky někdy v budoucnu vrátit. (když na tom bude trvat třeba budoucí kupec, apod.)

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

molczik píše:
Tomm píše:To "vylivani" nebo lepeni desetihaliru je z toho duvodu, ze v zamcich zustane volna drazka a pokud se zlodeji podari vyloupnout zaslepku, tak staci sroubovakem otocit a otevre celej central. Pokud se ta drazka necim ucpe nebo vyvrta, tak zlodej nema sanci :wink:
Tim se ale připravim o možnost tam zámky někdy v budoucnu vrátit. (když na tom bude trvat třeba budoucí kupec, apod.)
To je pravda, ale kdyz by na tom trval, tak vymenis zamky a mas to :wink:
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Softy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 487
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava, SLOVAKIA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Softy »

njn, Ale cisto len zaslepka nic neriesi pokial to nejako nedoupravis, napr. jak pisal Pascal. Samotna zaslepka sa da vylupnut este lahsie ako vlozka zamku (pokial je tam len vlozena a pritiahnuta tym origo plieskom). :(
VW Passat variant 3BG 1,9Tdi PD 130PS Tiptronic, Bejvávalo než mi ho UKRADLI :( :( :(
AUDI A6 avant 2,5 TDi 180PS Tiptronic
http://s11.bitefight.cz/c.php?uid=70420

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

OK. Pokud to pujde zkusim tam nalepit tu minci. Vrtat se mi to moc nechce.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

molczik píše:OK. Pokud to pujde zkusim tam nalepit tu minci. Vrtat se mi to moc nechce.
S tim desetihalerem jsem strilel od boku, mozna to bude jina hodnota :oops: Mozna 50h?
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
šimek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4502
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha - Chrudimsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od šimek »

Já jsem tu drážku zalil dvousložkovým lepidlem a je klid. Stejně tak jsem učinil s tou záslepkou, prostě teď je plná.

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“