Predelani na US znacky

Všechny modely.

Moderátoři: standokan, Martin. D, smyk, Mára_VR6

Odpovědět
Uživatelský avatar
Danken
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 20.09.2008 19:43
Bydliště: Brno

Predelani na US znacky

Příspěvek od Danken »

Hledal jsem ruzne na forech, ale nenasel jsem konkretni informace, ktere potrebuju. Nadherne se to hodi do teto sekce, POMOC a TUNING. Zde je muj dotaz: mam passata B5.5 s EU znackama, ale chci predni a zadni US znacky. Chtel bych sehnat rozmery zadniho vyklenku na US znacku (asi si ho necham prevarit) a rozmery predniho vyklenku v narazniku. Kdyz jsem hledal informace o rozmerch tak jsem nasel, ze muzou byt rozmery: 28x20 nebo 32x16!!! Kolikrat jsem videl auto origo US, ale CZ hranata znacka bylo opravdu obrovska plachta. Kdo mi poradi a pomuze?? Aji jsem dokonce videl nekde na fotkach pekneho SUPERBA a mel hranatou US znacku (viko kufru mel asi z passata) a ta znacka byla ten pekny rozmer, ktery chci....
ex VW Golf mk3 1.9TDI 1Z+sprint 764
Skoda Fabia 1.4 16V

Nyni VW Passat B5.5 1.9TDI 96kW

Uživatelský avatar
VWgolfGT
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2119
Registrován: 25.09.2007 14:37
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Predelani na US znacky

Příspěvek od VWgolfGT »

Danken píše:Hledal jsem ruzne na forech, ale nenasel jsem konkretni informace, ktere potrebuju. Nadherne se to hodi do teto sekce, POMOC a TUNING. Zde je muj dotaz: mam passata B5.5 s EU znackama, ale chci predni a zadni US znacky. Chtel bych sehnat rozmery zadniho vyklenku na US znacku (asi si ho necham prevarit) a rozmery predniho vyklenku v narazniku. Kdyz jsem hledal informace o rozmerch tak jsem nasel, ze muzou byt rozmery: 28x20 nebo 32x16!!! Kolikrat jsem videl auto origo US, ale CZ hranata znacka bylo opravdu obrovska plachta. Kdo mi poradi a pomuze?? Aji jsem dokonce videl nekde na fotkach pekneho SUPERBA a mel hranatou US znacku (viko kufru mel asi z passata) a ta znacka byla ten pekny rozmer, ktery chci....

US znacka ma rozmer 320*160mm je to ta mensi na pohled

Uživatelský avatar
Dymák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2797
Registrován: 02.07.2011 09:22
Bydliště: Praha

Re: Predelani na US znacky

Příspěvek od Dymák »

a vpředu se u US-B5 žádnej výklenek nekonná - naopak celá lišta je stejně široká od rohu do rohu - bez výklenku
Dlužníci: Recius = 4700,- czk
Objects in the mirror may be looser than they appear
B6 variant PD170
G4 variant PD270 still in progress

Bora variant PD115

Uživatelský avatar
Danken
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 20.09.2008 19:43
Bydliště: Brno

Re: Predelani na US znacky

Příspěvek od Danken »

U B5 to vim jak vypada ta predni lista, ale ja mam B5.5
http://static.cargurus.com/images/site/ ... -5277.jpeg" onclick="window.open(this.href);return false;
ex VW Golf mk3 1.9TDI 1Z+sprint 764
Skoda Fabia 1.4 16V

Nyni VW Passat B5.5 1.9TDI 96kW

Odpovědět

Zpět na „Servis & Pomoc & Tuning“